Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

BONSUNA SELJATRENN!

Recommended Posts

Oot, oot sain ma nüüd õigesti - tossudega ei tohiks kükki teha? ;)

Millega siis?

Ma olen kuulnud sellist väljendit, et tossudega kükkimine on umbes nagu kükkimine voodis :( Pehme tallaga tossud on ebastabiilsed ja ohtlikud, minu meelest oli jrx point siin täiesti õige.

Ise ma kasutan sptesiaalseid adidase tõstekingi, hea tugeva ja stabiilse tallaga. Kand jääb ka pisut kõrgemale kui varbad, ei pea kettaid kanna alla toppima nagu ma olen mõningaid näinud tegemas. Ainuke miinus on see, et need kingad on pisut kallid. Kui odavamalt soov läbi ajada, siis Chuck Taylor ketsid tegelikult ka hea valik. Aga jah jooksutoss ei ole tõesti kangiga küki jaoks sobilik jalanõu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa hea marek, sa jõutõstmisvõistlustele pole plaaninud minna?

Oi ei. ;) Muide mul on üks Eesti meistritiitel ette näidata küll rinnaltsurumises, aastal 1999. kaalus kuni 110kg. /rohkem pole osalenud / See ju ka nagu üks jõutõstmise ala. :lol: Nu ja, äkki mõni veel ei tea siis Eesti rammumehe tiitel aastast 98 on ka minu nimel. Nõrk poiss pole kunagi olnud. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juba kümme aastat tagasi algus tehtud, siis mis nüüd enam võite noppida ;)

Muudetud kasutaja oks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis sa nyyd oma t6stmisega .

sellega peab kohe varakult alustama .

kulturistidel on see viga et kui l2heb k2tte suurteks raskusteks kus on kordused alla 4, siis on nad n6rgad ja palju teha ei j6uagi .

t6stjatel on aga see viga et nad ei suuda teha suuri korduseid .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tal on rammumehe tiitel ja rinnalt surumise võit, siis vaevalt ta ikka mingi nõrk vend on ? ;)

Ega palju ei peagi, 1e korra peab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis sa nyyd oma t6stmisega .

sellega peab kohe varakult alustama .

kulturistidel on see viga et kui l2heb k2tte suurteks raskusteks kus on kordused alla 4, siis on nad n6rgad ja palju teha ei j6uagi .

t6stjatel on aga see viga et nad ei suuda teha suuri korduseid .

Mis sa jutustad, samamoodi teevad madalaid kordusi ja pikemaid..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi ei. :) Muide mul on üks Eesti meistritiitel ette näidata küll rinnaltsurumises, aastal 1999. kaalus kuni 110kg. /rohkem pole osalenud / See ju ka nagu üks jõutõstmise ala. ;) Nu ja, äkki mõni veel ei tea siis Eesti rammumehe tiitel aastast 98 on ka minu nimel. Nõrk poiss pole kunagi olnud. :)

Võib küsida mis tulemus oli?

Pidasingi silmas seda, et jõudu küll, härra Traksiga käisite ju 300kg surumas..et jõutõstmisel võiks ju midagi proovida tulemus oleks kindlasti hea..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis sa nyyd oma t6stmisega .

sellega peab kohe varakult alustama .

kulturistidel on see viga et kui l2heb k2tte suurteks raskusteks kus on kordused alla 4, siis on nad n6rgad ja palju teha ei j6uagi .

t6stjatel on aga see viga et nad ei suuda teha suuri korduseid .

Ma arvan (lugesin rücki tõlgitud artiklit ka) et veel rohkem kui kiiretes lihaskiududes on kulturistide "nõrkuse" taga antud ülesandeks vähene neuromuskulaarne adaptsioon. Mis teatud piirini ma arvan tuleks üsna kiiresti kui sellele keskenduda.

S.t. artikkel kehtib tippude kohta, aga ma arvan, et eesti tasemel kui mõni kulturist TAHAKS ja on piisavalt vigastustevaba, siis ta võiks vabalt eesti tasemel jõutõstjatele huvitavat konkurentsi pakkuda. Vastupidi on vist raskem... dieet on paras piin:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitme kilose "hantli" Marek ehitas lailihase hantlitõmbeks? :):P

Täna tegin kaks seeriat hantliga, 85kg-12x ja 105kg-7x. Ja ei kasva ma midagi, pigem kaal püsib 120 ligi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib küsida mis tulemus oli?

Pidasingi silmas seda, et jõudu küll, härra Traksiga käisite ju 300kg surumas..et jõutõstmisel võiks ju midagi proovida tulemus oleks kindlasti hea..

Aus olla siis ei paku eriti see enam midagi. Kui minna siis teha ikka sellesuunalist trenni. Praegu on eesmärk teine, ehk kunagi, nii aastat 10 pärast, veteranidega. Samas ei usu, et siis ka tahaks. Pigem sõidan rattaga mööda metsi ja maanteid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaalijalanõu peaks olema õhukese tallaga ja stabiilne. Nt. kets, tennis, maadlussaabas, ka paljajalu on hea trenni teha kui saalihügieen lubab (s.t. avalikes jõusaalides pole ei viisakas ega mõistlik) ja ketta varbale pillamisega ettevaatlik oled.

Olen eluaeg tossuga kükke teinud ja pole häda midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis sa nyyd oma t6stmisega .

sellega peab kohe varakult alustama .

kulturistidel on see viga et kui l2heb k2tte suurteks raskusteks kus on kordused alla 4, siis on nad n6rgad ja palju teha ei j6uagi .

t6stjatel on aga see viga et nad ei suuda teha suuri korduseid .

Minu arust lugesin Kalmuse viimasest rinnalt trennist, et tegi 200 ga 4 korda, see lubab suruda sinna 230 kanti ilusti ja seda ilma särgita:-). Suht nõrk küll jah:-).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen eluaeg tossuga kükke teinud ja pole häda midagi.

Hea argument.

Mina näiteks eelistan joosta asfaldil ja pole häda midagi. See ei tähenda, et ma teistele inimestele asfaldil jooksmist soovitaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kuulnud sellist väljendit, et tossudega kükkimine on umbes nagu kükkimine voodis :) Pehme tallaga tossud on ebastabiilsed ja ohtlikud, minu meelest oli jrx point siin täiesti õige.

Ise ma kasutan sptesiaalseid adidase tõstekingi, hea tugeva ja stabiilse tallaga. Kand jääb ka pisut kõrgemale kui varbad, ei pea kettaid kanna alla toppima nagu ma olen mõningaid näinud tegemas. Ainuke miinus on see, et need kingad on pisut kallid. Kui odavamalt soov läbi ajada, siis Chuck Taylor ketsid tegelikult ka hea valik. Aga jah jooksutoss ei ole tõesti kangiga küki jaoks sobilik jalanõu.

Ise küll ei kurda kehva stabiilsuse üle. Pole mingeid probleeme tekkinud.

Eks siin palju asjad on sellised üldised ja individuaalsed, nagu jrxi eelpoolmainitud asfaldil jooksmine. Neid inimestel, kes tõesti pole trenniga kokku puudet olnud, võiks esialgu asfaldilt mingil määral eemale hoida. Samas, kes aastaid tegelenud mitmeid kordi nädalas erinevate aladega ning, kui kantakse veel tänapäeva tosse, mis seda põrutust kordi vähendavad, siis otseselt küll ei soovita kõva pinnase eest hoiduda. Eks selliseid üldiseid soovitusi on palju, ja erinevate alade kohta.

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×