Jump to content
Beltlock

süsivesikute lisamine

Recommended Posts

Olen tihti kasutanud massilisajaid, kuid nüüd on plaan hakata kahest komponendist ise taastusjooke valmis segama. kas 1 tund enne trenni, veega segatud valgujoogile lisada Dextro't või Malto6'te või mõlemat võrdselt ja segamini? Kuidas pärast trenni?

olen proovinud Trauben Zucker, aga hea meelega läheks fast sarja süsivesikutele üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen tihti kasutanud massilisajaid, kuid nüüd on plaan hakata kahest komponendist ise taastusjooke valmis segama. kas 1 tund enne trenni, veega segatud valgujoogile lisada Dextro't või Malto6'te või mõlemat võrdselt ja segamini? Kuidas pärast trenni?

olen proovinud Trauben Zucker, aga hea meelega läheks fast sarja süsivesikutele üle.

Enne trenni segada valguga pigem Maltot, see veidi aeglasema imendumisega kui Dextro.

Peale trenni valku ja Dextrot 1:1 kuni 1:2 suhtega, kui tegeled põhiliselt jõusaaliga. Näit. 30g valku ja 60 süsivesikuid(ei mõtle siin tooteid grammides vaid nendest saadavaid toitaineid).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõlab usutavalt ja hästi. samas ühes fitness poes soovitati pärast trenni maltot ja dextrot segamini tarvitada, mis sellest arvate?

60g Dextrot korraga võib ju panna, aga kui on soov süsivesikuid suuremates kogustes tarvitada massi lisamiseks(nii 100 või 200, Serious Massis on näiteks 250g) siis võiks eelistada juba rohkem aeglasemat süsivesikut.

Kui segada kokku vadakuvalk ja dextro, mis on väga kiire süsivesik ja fasti malto, mis peaks olema aeglasem süsivesik, siis põhimõtteliselt peaksid saama "kodukootud" mitmeetapilise taastusjoogi. Võid isegi panna segamini vadakut ja kaseiini, kui on plaanis korraga rohkem valku tarbida(jällegi eeskujuks Serious Mass, milles 50g valku serveeringus), näiteks 25 vadakut ja 25g kaseiini.

Fasti Malto6 on maltodekstriin, mis koosneb küll liitsüsivesikutest, kuid imendub siiski suhteliselt kiiresti(kartulis on ka liitsüsivesik aga on väga kõrge glükeemilise indeksiga). Muidugi muutub glükeemiline indeks vat et mõttetuks, kui mitmeid toiduaineid koos tarbida, kuid ma ei usu, et tavaline vadak, mis ise on ka kiire imendumisega, imendumist väga aeglustab.

Kokkuvõtteks lugesin sellisest lähenemisest, et kuna Dextro sisaldab väga kiiresti imenduvaid süsivesikuid ja maltodekstroos veidi aeglasemaid, oleks neid ikkagi hea kokku segada, siis peaks saama ideaalse imendumiskiirusega süsivesiku peale trenni tarbimiseks.

Pikk jutt, ... Jah, võid segada küll. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inglastel komme kaera süsivesikuid trennijärgsesse sheiki panna, mis sellest arvate? Bulkpowders näiteks müüb kaerapulbrit suht sama hinnaga, mis malto fast'il.

Täiesti sobib, ise teen trennijärgse sheigi kodus mikseriga ja panen tavalisi kaerahelbeid..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palju tuleks hardgaineril Malto6 segada koos whey goldi ja trauben zuckeriga.Rasv oleks ainult kasuks hetkel!

Kui rasva ei karda pane 100g trauben sucherit :lol: . Tegelikult on nii, et kui sa ikka 30min pärast jõusaali süüa kavatsed, siis pole mõtet seda maltot kuskile panna( rikub isu ära). Aga kui sa nagunii mõlemat tahad panna siis pane vast 50g maltot ja 50g traubenit.

Ma ise näiteks söön rosinaid viimasel ajal. Närin trenni ajal ja peale trenni sheigiga. Valku hakkan jooma juba 20min enne trenni lõppu, kuna see nagunii ei imendu koheselt :lol: ja pärast jõusaali on vähemalt isu olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×