Jump to content
13

Kava jaotus kolmele päevale

Recommended Posts

Oleks hetkel enda kava kohta asjatundlikema käest lihtsalt väike küsimus. Nimelt kas järgmine jõusaalikava jaotus kolmele päevale on, kas nüüd just kõige parem aga vähemalt hea? Või soovitate midagi muuta?

1. päev - rind, biitseps, triitseps, kõht

2. päev - reie esi- ja tagaosa, säär, trapets

3. päev - õlg, selg, alaselg, kael

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen ka ise sama jaotuse alusel kolm korda nädalas trenni ja siiani ei oska küll midagi eriti halba sellise jaotuse kohta esile tuua. Kui üldse miskit mainida, siis ehk seda, et teinekord läheb biitsepsiga natuke raskeks, sest käed juba peale rinda ja triitsa suht väsinud, aga see ei ole minu puhul vähemalt mitte eriti segav faktor siiani olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk põhjendad?

Eks ta ilmselt mõtleb põhjendusena seda, et kõhulihased taastuvad väga kiirelt. Nii kui nii kasutame neid igapäevaselt erinevate toimingute juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tee kõhtu tihemini, nt. 3. päeval!

Olen ka ise mõelnud veel ühele päevale kõhtu sisse tuua. Kas ei ole siis karta et kõhulihased teiste lihastega võrreldes suuremaks kasvavad(nimelt ei ole ma kunagi suurtest kõhulihastest unistanud, pigem lausa üritan neid vältida:P)? Ise mõtlesin muidu et teen erinevatel kõhulihaste päevadel kõhule erinevaid harjutusi(lisaks tavalistele kehatõstetele, jalgade tõsted, kerepöörded jms).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ei ole siis karta et kõhulihased teiste lihastega võrreldes suuremaks kasvavad(nimelt ei ole ma kunagi suurtest

kindlasti ei tohiks keha proportsioonidest välja minna, isegi fitness.ee pakutud tasuta kavades on kõhu treening mitmel päeval sees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindlasti ei tohiks keha proportsioonidest välja minna, isegi fitness.ee pakutud tasuta kavades on kõhu treening mitmel päeval sees.

kui rasva kiht on kõhulihaste peal võib vägagi proportsioonist väljas olevat tunduda.Mul on nii, et päris korralik rest all ja peki kiht peal:S.Ja lahti ikka annab saada sellestpekist :S:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et peaaegu igaühel meist on olemas korralikud kõhulihased. Selleks, et pekist lahti saada, tuleb lihtsalt toitumine paika saada, sest kahjuks kõhu juurde koguneb rasv kõige kiiremini. Samuti soovitatav oleks käia jooksmas ning ujumine on ka suht kasulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teeksin kõhtu 2 korda nädalas, kas on siis mõtekas teha ühel päeval alakõhtu ja teisel ülakõhtu. Või peaksin iga kord treenima ikka mõlemat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen ka ise sama jaotuse alusel kolm korda nädalas trenni ja siiani ei oska küll midagi eriti halba sellise jaotuse kohta esile tuua. Kui üldse miskit mainida, siis ehk seda, et teinekord läheb biitsepsiga natuke raskeks, sest käed juba peale rinda ja triitsa suht väsinud, aga see ei ole minu puhul vähemalt mitte eriti segav faktor siiani olnud.

aga tee järjekorras rind, biits, triits

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×