Jump to content
Ott Kiivikas

Kai Green 140kg!

Recommended Posts

Tööd on ta teinud vähem kui kiivikas aga lihtsalt vähe kangema pudru peal.

Oled kindel?

Siit kõrvataha jäänud et selle kangema pudruga tuleb tööd veel rohkem teha - taastud ju kiiremini.

Ole hea ja põhjenda oma arvamust.

Ei ole ma kellegi poolte ega vastu - tahan lihtsalt asjad endale selgeks teha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tööd on ta teinud vähem kui kiivikas aga lihtsalt vähe kangema pudru peal.

Oh. Hea teada, et on olemas üks "ekpert" ka.

Kui sa nii hästi siin oskad targutada, ehk siis ütled ka mis pudru peal ja räägid lähemalt sellest, kui vähe ta tegelikult end treenib? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puder pudruks, pudru peal olevad tipud teevad rohkem tööd selle nimel, et tipus püsida, kui ükski Eesti kulturist. Eesti kulturistid teevad ka muidugi väga kõva tööd, aga tipud töötavad hoopis teistel tasemetel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väga raske ja võimatu isegi on öelda kes kui palju tööd teeb.

mõni vähem andekas näeb meeletut vaeva ja tööd enne kui midagi saavutab samas kui teine areneb nagu muuseas.

see ei kehti ainult kulturismi kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle loogika järgi võiks ju öelda, t Kanter teeb rohkem tööd, kui näikeks Iisrael--- milles ma väga kahtlen.

See, et mõni on maailmas nr. 1, teine aga esisaja piirimail ei näita küll kellegi töötahet või suhtumist välja.

Siin on ikka puhtalt nii, et kuidas kellegile on loodus andnud. Kellel pole segavaks faktoriks näiteks vigastusi olnud ja kuidas kellegi tervis rasketele koormustele vastu peab.

Selles ma ei kahtlegi, et Eestis on kulturiste, kes ei pinguta aastaringselt 100%.

Kuid seda on küll nadi väita, et Maailmatipud teevad tööd omal tasemel ja näiteks meie Ott niiöelda poole jõuga.

Ma olen 99% kindel, et Ott annab, endast 100%.

Selles ma ka väga kahtlen, et USA-s on treeningmeetodid paremad ja treenerid paremd. Kui seal midagi parem on siis ainult ained ja looduse and, mis on tumedanahalistel kulturismis suureks eeliseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle loogika järgi võiks ju öelda, t Kanter teeb rohkem tööd, kui näikeks Iisrael--- milles ma väga kahtlen.

See, et mõni on maailmas nr. 1, teine aga esisaja piirimail ei näita küll kellegi töötahet või suhtumist välja.

Siin on ikka puhtalt nii, et kuidas kellegile on loodus andnud. Kellel pole segavaks faktoriks näiteks vigastusi olnud ja kuidas kellegi tervis rasketele koormustele vastu peab.

Selles ma ei kahtlegi, et Eestis on kulturiste, kes ei pinguta aastaringselt 100%.

Kuid seda on küll nadi väita, et Maailmatipud teevad tööd omal tasemel ja näiteks meie Ott niiöelda poole jõuga.

Ma olen 99% kindel, et Ott annab, endast 100%.

Selles ma ka väga kahtlen, et USA-s on treeningmeetodid paremad ja treenerid paremd. Kui seal midagi parem on siis ainult ained ja looduse and, mis on tumedanahalistel kulturismis suureks eeliseks.

Enne rääkisid august ja nüüd augu ümbrusest ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle loogika järgi võiks ju öelda, t Kanter teeb rohkem tööd, kui näikeks Iisrael--- milles ma väga kahtlen.

See, et mõni on maailmas nr. 1, teine aga esisaja piirimail ei näita küll kellegi töötahet või suhtumist välja.

Siin on ikka puhtalt nii, et kuidas kellegile on loodus andnud. Kellel pole segavaks faktoriks näiteks vigastusi olnud ja kuidas kellegi tervis rasketele koormustele vastu peab.

Selles ma ei kahtlegi, et Eestis on kulturiste, kes ei pinguta aastaringselt 100%.

Kuid seda on küll nadi väita, et Maailmatipud teevad tööd omal tasemel ja näiteks meie Ott niiöelda poole jõuga.

Ma olen 99% kindel, et Ott annab, endast 100%.

Selles ma ka väga kahtlen, et USA-s on treeningmeetodid paremad ja treenerid paremd. Kui seal midagi parem on siis ainult ained ja looduse and, mis on tumedanahalistel kulturismis suureks eeliseks.

Oot - Otil pole annet et teeb rohkem trenni?

Vaat siin pole keegi väitnud (peale sinu) kui palju kolmandad iskud trenni teevad või ei.

Mina ei julgeks nii väita - või tunned sa mõlemaid isiklikult ning tead nende treening kavasid jne?

Moraal - vatra vähem ja jätad targema mulje. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle suzuki keegi pole ka seda väitnud, et Ott teeb rohkem trenni :D

Kus sa suzuki't nägid ?

Sukisuki tahtis sulle lihtsalt öelda, et hoia oma nahk hammaste peal ja oma umbmäärased arvamused (millel pole mingit kindlat põhja all) enda teada :P

Kui on midagi tarka öelda, siis ütle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida tee koerad klähvite, minge ja tehke trenni, see portaal pole IT meeste jaoks.

See oli minu viimane avaldus, nii, et kui sul on zusukiga veel midagi öelda andke tuld.

Ehk saate oma kontole bloki ka pikapeale peale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida tee koerad klähvite, minge ja tehke trenni, see portaal pole IT meeste jaoks.

See oli minu viimane avaldus, nii, et kui sul on zusukiga veel midagi öelda andke tuld.

Ehk saate oma kontole bloki ka pikapeale peale :D

Ekspert on rääkinud - nimesid väänanud ja muidu marki teinud. Edasi võiks rääkida ainult teemast ehk siis Kai Greenist ja tema hiilgavast vormist.

PEACE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka praegu midagi spekuleerima. Ootan 3-4 aastat, et selle mehe kohta oma arvamust avaldada. Iseenesest huvitav nähtus ja ilmselt mingi suurem muudatus kaasaegsete tippatleetide tegemistes :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah - Mina olengi 2 meetrit pikk ja 55 kg kaaluv IT spetsialist. Prillid on kui pudelipõhjad ja vastu päikes ei saa vaadata, sest muidu põlevad kuklasse augud.Vabanda, et nii teravalt sulle ütlesin. Ei teadnud, et sa veel nii habras oled ja kriitikat ei talu.Jätka samas vaimus ja sinu konto on see, mis vedela p*sa tõttu blokeeritakse.

Nüüd aga midagi teemakohast .

http://www.youtube.com/watch?v=8BOue6C6i-Y

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on see kasvuhormooni kõrvalnähe, et kui kondid on välja arenenud, siis lähevad lihased paksusesse vms :D ikka korralik hiidsus :lol: , aga mulle meeldib, tahaks ise nii suur olla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×