Jump to content
Ott Kiivikas

Kai Green 140kg!

Recommended Posts

Tõesti jalad ja kõhulihased tunduvad kuidagi kahtlased.

Kuid mõni teadjam inimene võiks photoshopis pildi taastamist proovida ja vaadata, kas pilt muutub :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta päris on võib - olla lai nurgaga võetud, kuid moonutab ikka hirmus jämedaks, eks mehe kaal võib olla ka seal 135-140 kg tuuris 173-174 cm juures.Tervisespordist on asi kaugel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust ei ole siin midagi imestada pange google piltide otsingusse "Kai Green" samasugune koll hüppab iga pildi peal ette... Antud pildil ,ma võin küll eksida ,aga on näha ,et vanal hakkab günekomastia tekkima..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõhulihased alt on nii fake. Ta võib küll suur olla, aga see pilt on 99% Photoshop (100% minujaoks). Varjud on ikka väga mööda.

Ma ei imestaks, kui see pilt päris oleks. Kai Greenel ongi suht imelik kehaehitus, esteetilisest atleedi kehast on asi kaugel.

Kõhulihased vähemalt ongi tal sellised, nagu ta oleks rase või oleks eelmises elus teenage mutant ninja turtle olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult ma mõtlesin kõhu alumist äärt. Kui natukene süveneda, siis on näha, et äär lõppeb 2D -na ära. Võimalik, et ei ole ka, aga siiski väga ebareaalselt läheb pükstele üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×