Jump to content
naksitrall

loogikaküsimus

Recommended Posts

ei saa öelda, kas labidas läheb eest või tagant, sest vars jääb keha varju

Ausalt öeldes ei ole üldse oluline kummalt poolt see labidas läheb, oluline on anda edasi informatsiooni. Mõttetu teema!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lähtudes sellest, et enamus inimesi on siiski paremakäelised, saaks oletada et tööline on meie poole parema küljega.

Täpse vastuse saamiseks peaks küll märgi autori üles otsima.

Kas mu loogika oli kõige loogelisem? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib ka selline loogika olla, et pilte ei tehta enamasti objekti tagantvaatest, et passipiltidel ka isik pole kukla poolt pildistatud, seega siin pildil ka isik on keeranud keha/rinna pildistaja poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Left/Right Brain Test

pigem soovitaks seda, et teada saada milline on teie dominantsem ajupool ning see peaks vastama ka eelmisele küsimusele kas ees on parem või vasak külg

See test ei näita eriti midagi. Pigem näitab see seda, millisele lainele on HETKEL su aju orienteeritud. Erinevaid asju tehes tantisb tüdruk erinevat pidi.

Aga noh, see on ka minu arvamus. Võibolla keegi kummutab mu ütluse muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti võimalik näha seda tantsijat keerlemas mõlemat pidi, mõnikord vaatan, et päripäeva, mõnikord jälle vastupäeva (algul nägin pikalt päripäeva, aga hiljem õnnestus ka vastupäeva keerlemine "välja meelitada"). :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti võimalik näha seda tantsijat keerlemas mõlemat pidi, mõnikord vaatan, et päripäeva, mõnikord jälle vastupäeva (algul nägin pikalt päripäeva, aga hiljem õnnestus ka vastupäeva keerlemine "välja meelitada"). :D

Mul keerleb ta koduarvutis vastupäeva, töö juures jälle päripäeva ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Left/Right Brain Test

pigem soovitaks seda, et teada saada milline on teie dominantsem ajupool ning see peaks vastama ka eelmisele küsimusele kas ees on parem või vasak külg

Alguses pöörles vastupäeva, mõni hetk hiljem nägin lambist päripäeva pöörlemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.zappinternet.com/video/GoJvJuzG...-The-Left-Brain

Esiteks muidugi kumba pidi nad mõlemad korraga Sinu jaoks keerlevad?

See, et oskuslikult silmi ja aju koordineerides tantsijat teistpidi pöörlema panna saab, pole enam ime, AGA kas on ka kedagi, kes suudab ühe neiu üht pidi ja teise teist pidi keerlema panna ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×