Jump to content
Liina90

energijajook

Recommended Posts

Mis te nendest arvate???

Enne raskemat trenni kasutan näiteks Fitness.ee xploderit, on olemas veel Trück, Nano Vapor, Nox pump jne. Need pole küll päris sama asi, kuid asju, mida sisaldavad energiajoogid: kofeiin, tauriin, b-vitamiinid, sisaldavad needki.

Ma siis ütleks seda, et eks vahest tuleb ikkaette juhuseid, kui energiajook marjaks ära kulub, samas pidevalt nende abi päeva õhtusse saatmine näitab puudulikku toitumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne raskemat trenni kasutan näiteks Fitness.ee xploderit, on olemas veel Trück, Nano Vapor, Nox pump jne. Need pole küll päris sama asi, kuid asju, mida sisaldavad energiajoogid: kofeiin, tauriin, b-vitamiinid, sisaldavad needki.

Ma siis ütleks seda, et eks vahest tuleb ikkaette juhuseid, kui energiajook marjaks ära kulub, samas pidevalt nende abi päeva õhtusse saatmine näitab puudulikku toitumist.

Okei:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta üks paras jama ole. Eksamisessi ajal vahetevahel joonud, hoiab üleval küll, kuid tekib maos imelik tunne, tahab nagu tagasi tulla :rolleyes:. Samuti tekitab enne magtamaminekut unehäireid. Mul üks sõber jõi 1,5 liitrise Hustleri ja 2 päeva ei maganud. Sellega koormad liigselt oma närvisüsteemi, kui võimalik, siis ära tarbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul tekita energiajook uimasust ja unisust, ei saa juua. Ainult siis kui magama tahan jääda, võtan tassitäis energiajooki või kohvi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

energiajoogil pigem hea maitse.. mõju kohaselt sai folgil joodud ära 2 Starterit ja, 2 starterit tarbinud inimest jäid kohevarsti magama.. minul tekitab igaljuhul uimasust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul tekita energiajook uimasust ja unisust, ei saa juua. Ainult siis kui magama tahan jääda, võtan tassitäis energiajooki või kohvi :rolleyes:

Mul sama värk. Ilmselt suhkru suur kogus tekitab uimasust. Ilma suhkruta kangem kohv aga ei lase mul magama jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×