Jump to content
GLx

trenn ja puhkus

Recommended Posts

mul on nüüd nii et rassisin ja rassisin ja mingi aeg lihlt saab energja otsa et ei jõua lihtsalt teha trenni ex puhkamine oli ka vilets ja söömine noh enamvähem....nüüd on see alustamine jälle mis on tavaliselt kõige hullem kas oleks targem teha alguses lühemadtrenni päevad ja väiksemad raskused et jälle väga ära ei kurnaks või jätkan kust pooleli jäi ... kas läheb väga palju kaotsi kui teen harjutusi varasema 4 seerja asemel 3 ja lihtsalt vähem harjutusi et saaks jälle asja käima on see mingi selline loomulik asi mida esineb teistel kaa või on see lihtsal laiskus:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Postita siia oma treeningkava, siis saab edasi mõelda.

1 Päev rind,triitseps,õlad,kõht

1)lamades kang 3x6-8 korda 80kg ;siis 1x4-85kg; siis 1x2-3 korda 90kg ;1x1 -95kg enne kõiki neid seeriaid teen ühe korra 100 kg kah

2)lamades hantlitega lendamine 4x 8 -10

3)kaldpinnal kang 4x8-10

4)lamades hantliga ületõmbed 4x 10-12

5)keretõsted 4x10

6)küünarvarre sirutamine lamades 4x8-10

7)istudes ületõmbed käsikuga 4x8-10

8)käsiku tõstmine kõrvale 4x8-10

9)käsikute surumine istudes 4x10

10)seistes kangi surumine kuklatagant 4x8

11)lamades kõht 4x50

2 Päev jalad,biitseps,käsivars,kõht

1)kaniga kükid 3x8 korda 90kg ;1x6 korda 100kg ;1x4 korda 110kg vahest teen ka rohkemaga 125 ja 130 lõppu paar korda

2)kangiga pukile tõus 4x8 korda 70 kg

3)maast üles hüpped 4x15 ja lisaks hüppan igapäev hüppenööriga kah ja boxin boxi kotti

4)istudes käsikutega küünarvarre kõverdamine 4x10

5)istudes keskendatud küünarvarrekõverdused 4x8

6)istudes scotti pingil küünarvars 4x10

9)lamades peenikese haardega kangi surumine 4x10

10)kangi tõstmine randmetega althaares 4x12-15

11)rippes keretõsted 4x15

3 Päev puhkus

4 Päev selg,trapets,kõht

1)lõuatõmbed laia haardega 4x6-8

2)jõutõmme 3x8 korda 90 kg ; 1x8 korda 100kg ;1x6 korda 110kg ; 1x4 korda 120kg ; 1x3 korda 130kg vahest teen korra 170kg

3)kang kukla taga küürutused 4x10

4)tõmbed käsikuga ettekallutatult 4x10

5)tõmbed kangiga ettekallutatult 4x10

6)õlakehitusd kangiga 4x12 korda 90kg

7)lamades kõht 4x60

4 päev puhkus vahest ka 5 päev ja siis otsast peale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa treenid 3 päeva järjest? Proovi ülepäeva parem. Kitsa haardega surumine on triitsepsiharjutus.

Ma sain aru, et sa teed surumist algul 100 kiloga ja siis hakkad tegema väiksema raskusega? Ilma soojenduseta? See pole küll mõistlik - vigastad end ära varem või hiljem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa treenid 3 päeva järjest? Proovi ülepäeva parem. Kitsa haardega surumine on triitsepsiharjutus.

Ma sain aru, et sa teed surumist algul 100 kiloga ja siis hakkad tegema väiksema raskusega? Ilma soojenduseta? See pole küll mõistlik - vigastad end ära varem või hiljem.

põhimõtteliselt ma nagu proovin siis lihtsalt suurt raskust ei taha nagu pärast ka proovia siis jõud otsas ja ei viitsi seal kangi all väänelda:D olen ikka tihti peale jäänud sinna oi mis punnitaine siis käib...järsku lihtsalt lööb lukku poole peal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annaks mõned soovitused siis. Esimesel päeval saad rinnale üsna hullu koormuse ning võiksid näiteks ületõmbed ära jätta. Ära alguses max raskust proovi, muidugi on ju lahe kohe saali tulles sott peale laduda ja hea välja näha :D(nali), proovi max-i näiteks 3 või 4 nädala pärast. Õlgade koha pealt võtaks samuti ühe harjutuse ära, kuna rinnalt surumisi tehes sai see juba üsna arvestatava koormuse.

Jäta peale esimest päeva järgneks puhkepäev, kuna käed pole sul taastunud. Jalgu tehes tundub minu jaoks mõttetu peale raskeid kükiseeriaid hüppeid teha. Viimase soovitusena paneksin isiklikult seljapäevale esimese päeva keretõsted ja jõutõmbe asetaksin esimeseks harjutuseks. Enne igat trenni tee korralik soojendus ja venitus, siis sooritus parem, väiksem vigastuste oht, hiljem liigesed ja lihased tänavad sind. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhimõtteliselt ma nagu proovin siis lihtsalt suurt raskust ei taha nagu pärast ka proovia siis jõud otsas ja ei viitsi seal kangi all väänelda:D olen ikka tihti peale jäänud sinna oi mis punnitaine siis käib...järsku lihtsalt lööb lukku poole peal

See proovimine jäta ära. Ei ole vaja iga trenn rekordit proovida, sellega ei saavuta midagi. Ja selle proovimisega vigastad end ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgu tehes tundub minu jaoks mõttetu peale raskeid kükiseeriaid hüppeid teha.

Miks?

Hea plahvatuslikku jõudu arendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×