Jump to content
jrx

UFC 100

Recommended Posts

kuulasin ja oli huvitav.. võtsin ka samaaegselt fightcardi ette ja nii oli päris ülevaatlik - endal ka pildid ja numbrid silme ees. kahju, et telkarist ei näe.. extreme näitab aint cage rage-i ja strike force-i. aga te pange edasi, hea algatus.

p.s. ja väike huumor oli ka omal kohal :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

dayum Bispingu ko oli ikka julm,algul jäi mulje et mees viiakse kanderaamil minema

Mulle meeldis Hendersoni see KO järgne lohutus löök, pole Bisping kunagi meeldinud ja selle löögi tagajärjel vajus küll suu kõrvuni :rolleyes:, overall jäin suht rahule kaardiga, GSP fight oli muidugi pleh, ei tea miks ma üldse rohkemat ootasin, teada oli et nii ta gameplan välja näeb.. Mir vs Lesner - Olgugi et Lesner on ränk douchebag ja viib UFC mainet alla - match oli hea näide sellest et Dana peab Fedoriga ikka kokkuleppele jõudma UFC'sse tuleku asjus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust oli GSP vs. Alves parim matš. Palju actionit esmaklassilistelt võitlejatelt läbi viie raundi. Ainus kahju oli see, et Alves ei saanud ühelgi hetkel oma mängu korralikult tööle, aga see, mida GSP tegi oli ikka tõsiselt ilus ja muljetavaldav.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×