Jump to content
GLx

küsimus otile

Recommended Posts

mul on nimelt selline küsimus,et kuidas peaks sööma või mida siis lisama kui juhuslikult ma ei maga nii kaua nagu on arvestatud toitumis kavas et lähen pärast õhtusööki magama aga mul on nii et tihtipeale langeb see õhtu söök öösel kella nelja peale kuid peaks siis olema hommikul kell 8 sestsiis lõpetan töö täpsem näide siin: ärkan kuskil kell 3-4 päeval siis söön hommikusöögi umbes kell 4 siis söön lõunat kell 7 õhtul umbes seejärel pool tundi ootan siis joon proteiini enne trenni siis kell 8 umbes trenni peale trenni joon jälle proteiini siis enne kella 12 öösel söön oote ja lähen tööle kell 4 ööselsöön siis õhtusöögi ja nüüd tekib küsimus mida ma siis kell 8 hommikul söön enne magama minekut? et mida võiks süüa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sööksin enne hommikul magamaminekut midagi valku (kodujuust, kohupiim, munad) sinna juurde näiteks toorsalatit ja miks mitte ka mõni viil leiba fileesingi või juustuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sööksin süsivesikute rikast toitu - kõht täis, seedimine aeglasem ja parem uni (serotoniin). Hommikul magama jäämine on niigi problemaatiline, kuna organismi bioloogiline kell on paigast ära seoses öise ärkvel olekuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina sööksin süsivesikute rikast toitu - kõht täis, seedimine aeglasem ja parem uni (serotoniin). Hommikul magama jäämine on niigi problemaatiline, kuna organismi bioloogiline kell on paigast ära seoses öise ärkvel olekuga.

mis selleks siis olla võiks hommikul põhimõtteliselt ma olen nagu üritand lihtsalt päeva ja öö ringi keerata aa päeval ei ole seda und nii palju et magada näieks 10 tundi või 8

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina sööksin enne hommikul magamaminekut midagi valku (kodujuust, kohupiim, munad) sinna juurde näiteks toorsalatit ja miks mitte ka mõni viil leiba fileesingi või juustuga.

kas rohelist teed ka siis on mõtet juua ..nagu toidukavas enne magama minekut ma ise mõtlesin et kui tee pdi kiirendama seedimist et kas siis on enne magama minekut mõtet sest kui magan 8 tundi ütleme ja ma ei söö see aeg siis seediks vist kiiremini ära ja kõht oleks suht tühi nagu mul tavaliselt ka on kui ärkan vahest tahaks ngu edasi magada aga kõht on nii tühi et peabvägisi üles tulema:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×