Jump to content
Arnold

TÄPS, EI!

Recommended Posts

Hea, ei, VÄGA hea "haige" must huumor. Siduda see reklaamiga aga veelgi parem mõte. Need kes seda debiilseks või ebasündsaks peavad mingu ja harigu ennast! Alustagu sellest, et defineerigu omale sõna REKLAAM.

www.bonsuna.com

Kindlasti on ka nö halb reklaam siiski reklaam ja võimalik, et müüja seisukohast võttes sootuks väga hea reklaam - kui meelde jääb, on mingitpidi mõjunud. Ent kas tasub neid, kelle valulävi või eetikameel on tundlikum, kohe harimatuteks tembeldada? Kole igav oleks elada, kui haritus tähendaks seda, et kõik mõtlevad ja arvavad ühtmoodi või siis julgevad avaldada vaid "sobivat" arvamust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sul on alati ütlemist kui keegi arvab teisiti kui sina?

Õige, ALATI! Ja kas see on keelatud? Nii nagu paljud jumbud avaldavad siin oma arvamust, teen seda ka mina. Kui see läheb vastuollu foorumi kasutaja reeglitega siis kaotatakse mind siit ära. Seni kuni mitte, TERETULEMAST! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige, ALATI! Ja kas see on keelatud? Nii nagu paljud jumbud avaldavad siin oma arvamust, teen seda ka mina. Kui see läheb vastuollu foorumi kasutaja reeglitega siis kaotatakse mind siit ära. Seni kuni mitte, TERETULEMAST! :D

Eks ta ole jah.

Lihtsalt sinu postitusi lugedes(ma ei ütle et kõik postitused..asjalikku juttu ajad ka !) ongi tunne et tegu on ühe sellise nn. "Jumbuga" :D Aga eks ma ise olen kordi suurem ...."Jumbu":)

Peace!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust ka jumala õigesse kohta, ega enne ju inimene ei õpi...

Hea kui inimene õpib oma vigadestki... üldiselt on see isegi haruldane.

Aga pildid ise.... noh jah... oleks saanud paremad ju teha kui rohkem vaeva oleks viitsinud näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga hea reklaam. on näha kunstnikuannet ja loovust. Shokireklaam aitabki kõige paremini. võtame kasvõi 9 aasta taguse reklaami piiksuva kuvöösi enneagse lapsega, et koguda annetusi või siis mõnes riigis suitsupakkidele pandavad pildid "mädanenud" kopsudest. reklaami eesmärk ongi inimene reklaami vaatama saada ja seejärel sõnum anda. selliselt jääb sõnum pikemaks ajaks alateadvusesse püsima ja sa teed ostu tõenäoliselt varem. tubli töö fitnessi rahvas.

Küsitlused suurriigis Saksamaal näitasid, et inimestel on "mädanevatest kopsudest" jumala poogen ja tossavad ikka edasi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsitlused suurriigis Saksamaal näitasid, et inimestel on "mädanevatest kopsudest" jumala poogen ja tossavad ikka edasi :D

Aga nii ongi.... kedagi ei koti need pildid... v.b. ainult väga nõrganärvilisi.

Kui näiteks autodele ja tsikklitele peaks kleepima peale pilte sisikonnast ja laipadest... vaevalt see kedagi kotiks... sõidame ikka edasi.

Tuli meelde üks õudukas "Tiri mind põrgusse" kus surnud mustlasvanamutil suust pidevalt mäda jooksis ja mingi aeg hakkas see juba mind naerma ajama.

Ja lõpuks naeris juba mitu inimest saalis. Nii palju siis õudusest ja hirmust.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates neid nelja pilti esimeses postituses, siis esimene..no ok..Mingi seos paremasse vormi saamisega on. Aga järgnevad kolm pilti küll seda ei väida. Pigem loen välja, et enesetapumõtetega inimene peaks fitness.ee-sse pöörduma, et oma muredele lahendust saada. Või võtku rasvapõletajat, äkki saab oma murest üle.

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates neid nelja pilti esimeses postituses, siis esimene..no ok..Mingi seos paremasse vormi saamisega on. Aga järgnevad kolm pilti küll seda ei väida. Pigem loen välja, et enesetapumõtetega inimene peaks fitness.ee-sse pöörduma, et oma muredele lahendust saada. Või võtku rasvapõletajat, äkki saab oma murest üle.

:D

[/quo

Fatburner- kiirem ja valutum ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust siiski kergelt üle vindi. Ja mis veel peamine, suht eksitav reklaam ju. Mõni jälle mõtleb, et oi kui tore, neelad pihuga "imetablette" ja fatburnerit, istud tugitoolis edasi ja mured kaovad :D aga noh, äri on äri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust siiski kergelt üle vindi. Ja mis veel peamine, suht eksitav reklaam ju. Mõni jälle mõtleb, et oi kui tore, neelad pihuga "imetablette" ja fatburnerit, istud tugitoolis edasi ja mured kaovad :D aga noh, äri on äri.

Super Attack lubab ka täiskasvanud mehe igaveseks lakke liimida ja Cillit Bang teeb poti puhtaks 2 sekundiga. :D

Antud reklaam on aga siiski õnnestunud, nagu vastukaja hulgast näha. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siinsed olijad vist teavad juba jahh seda, et fitness.ee on parim paik interneti vahendusel oma vormi teadvustamiseks, aga see rongi teema on küll veits mööda, paljudel halvad mälestused jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Super Attack lubab ka täiskasvanud mehe igaveseks lakke liimida ja Cillit Bang teeb poti puhtaks 2 sekundiga. :D

Antud reklaam on aga siiski õnnestunud, nagu vastukaja hulgast näha. :)

Njaa... pärast seda kui Kirp oli proovinud end Super Attackiga lakke liimida, tekkisidki need orkuti pildiseeriad? :D

Teemasse aga, ei ole mingit head kommentaari välja mõelnud, seda enam, et eriti sümpaatsed need pildid ei ole aga nutma ka ei hakka selle pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunstnikukätt ja kompositsiooniloogikat peab muidugi veel veidi treenima. Mulle jäi ebaselgeks, kas see peab olema (must) huumor või šokireklaam. Isikliku arvamuse kohaselt ei tööta ta ühel ega teisel juhul. Ei šokeeri ega aja paraku ka naerma.

Kui keegi mulle ütleks, kuidas ma saan Fitness.ee keskkonda oma arvuti kõvakettalt pilte üles laadida, siis paneksin siia mõned üpris head näited sellest, kuidas mujal maailmas jõusaale ja terviseklubisid promotakse. Ja äkki ka paar korralikku šokireklaami lahendust.

PS! Ühinen nendega, kes tõstatasid õigekirja teema. Põhikooli tasemel võiks ju ikka grammatikat osata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keegi mulle ütleks, kuidas ma saan Fitness.ee keskkonda oma arvuti kõvakettalt pilte üles laadida, siis paneksin siia mõned üpris head näited sellest, kuidas mujal maailmas jõusaale ja terviseklubisid promotakse. Ja äkki ka paar korralikku šokireklaami lahendust.

Blogissse peaks saama vabalt pilte panna. Ja ka blogi-foorumisüsteemiga liidetud galeriisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×