Jump to content
reno49

toitumiskava/rasvaprotsent

Recommended Posts

Tere, kysimus sis selline et k2isin rasva umbes paar kuud tagasi m66tmas, olin 105kg ja rasva 22,8%, nyyd v6tsin mingi5 kilo alla (rasva arvelt)ehk sis 100 kg nyyd. Tahan tellida uut kava, kuid kas selleks vaja uuesti rasva m66ta, v6i ju 5 kilo jagu prosse maha v6tta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui tead kindlalt, et 5 kg just rasva arvelt läksid, siis teed väikese arvutuse, et teada saada palju rasvaprotsent praegu on ja ei pea siis uuesti mõõtma.

Muudetud kasutaja Mansel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

105*0.228 = 23.94kg

23.94 - 5 = 18.94kg

18.94 / 100 * 100% = 18.94%

Kui sa oled kindel, et 5kg rasva arvelt just kadus. Aga muidu on peegel kõige parem. Teised inimesed ei näe mitte protsentides vaid visuaalselt su välimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui tead kindlalt, et 5 kg just rasva arvelt läksid, siis teed väikese arvutuse, et teada saada palju rasvaprotsent praegu on ja ei pea siis uuesti mõõtma.

Ee...ega sulle tyli ei valmistaks see arvutus teha :) Mul oli kooli ajal matemaatika suht alla arvestuse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa lased teha täiesti uue kava, st et maksad uuesti 500 selle eest vms ? Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas see asi käib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, kysimus sis selline et k2isin rasva umbes paar kuud tagasi m66tmas, olin 105kg ja rasva 22,8%, nyyd v6tsin mingi5 kilo alla (rasva arvelt)ehk sis 100 kg nyyd. Tahan tellida uut kava, kuid kas selleks vaja uuesti rasva m66ta, v6i ju 5 kilo jagu prosse maha v6tta?

Ääää öööö mmm, milleks sulle uus kava ??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa lased teha täiesti uue kava, st et maksad uuesti 500 selle eest vms ? Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas see asi käib.

No plaanis oli uus kava 500.- eest tellida jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×