Jump to content
Aas21

Trenn ei too tulu ..

Recommended Posts

ma kyll arvan et peale suve k2iakse magama kell 10..

aga suvel on v6imatu vara minna, liiga valge on v2ljas sel ajal.

Mäsasja? Loogiline kui sa päevas 12h und lased et siis ka unerežiim paigast ära on, ega ilmaasjata ei õelda et 8-9 tundi ei ole soovituslik vaid just sellese vahemiku peaks üks korralik uni jääma, ei vähem ega rohkem sest mõlemal omad miinused..

(PS. Kardinad :) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere , olen siin uus ning kohe tekkis ka küsimus .

Nimelt olen tegelenud jõusaaliga juba umbes 1,5 aastat . Olen võtnud siit leheküljelt omale kava ning ka natukene seda enda jaoks kohendanud ja ka mõned meeldivamad harjutused lisanud . Probleem on aga selles , et keha ei taha enam kuidagi areneda või no ma ise ei ole rahul kuidas asjad kulgevad . Ise teen 5 korda nädalas trenni , kõik lihasgrupid saavad trenni ning olen enda jaoks hetkel sellise kava kokku pannud , kus on väga palju harjutusi , olen sõpradelt ja tuttavatelt kuulnud , et see ei too tulu . Nimelt , ntks rinna ja triitseptsi päeval on mul rinnakavas umbes 7-8 harjutust ning kõik teen korralikult ära , seeriatega 4x12-15 ja sellise keskmise raskusega umbes . Lihast enam eriti juurde ei tule ja ka jõunäitajad on jäänud tahaplaanile, pigem selline koha peal sõtkumine . Olen 182~ pikk ja kaalun 78-79 kg ( 16 aastat vana ) . Massi on ja ka lihast , aga nagu juurde ei tule ega ka jõudu . Trenni teen kõvasti ning pingutan niiii kuidas suudan , mingeid pulbreid ega asju ei kasuta . Rinnalt surun 95kg , jõutõmbes pole enam maksimumi proovinud . 95 oli ka umbes 2 kuud tagasi , nüüd on raskusi 85 ja 80 kg üles saamisega . Kas keegi siit teadjatest oskaks mulle koostada sellise kava , millega tuleks embakumba või ka mõlemat , nii jõudu kui reljeefi , endale hakkab tunduma , et töötan tühja , teen üle või lihtsalt valesti . Oma harjutusi olen reguleerinud siit ja sealt õpetusi vaadates ning ka ühelt kohalikult jõusaaligurult abi küsides .

Ette tänades ja abi oodates , Matis .

rinnale tee 3x5 niiet 5te on sul raske teha, praegu sa teed omale lihtsald lihast mitte jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
praegu sa teed omale lihtsald lihast mitte jõudu

See küll nii päris ei ole. Lihas ja jõud käivad käsikäes. Sa saad küll vastavalt treeningule panna rohkem rõhku kas ühele või teisele kuid päris nii ka ei ole, et sa teed KAS lihast VÕI jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurat , sai uus treeningkava võetud ning väga väga rahul olen . Tõstsin ka raskusi ja kõik on väga super , ainuke probleem on söömine , liccalt ei suuda süüa . Isegi hommikul ei lähe midagi alla , lõunas paar saiakest ja õuna vms ning õhtul söön vb mingi pool kaussi suppi ja paar võileiba , aga rohkem ei lähe ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurat , sai uus treeningkava võetud ning väga väga rahul olen . Tõstsin ka raskusi ja kõik on väga super , ainuke probleem on söömine , liccalt ei suuda süüa . Isegi hommikul ei lähe midagi alla , lõunas paar saiakest ja õuna vms ning õhtul söön vb mingi pool kaussi suppi ja paar võileiba , aga rohkem ei lähe ..

Eks nii olegi, ma naudin täiel rinnal trenni aga päevast-päeva meeletutest(minu jaoks..) kogustes toitu sisse endale ajada on minu jaoks 10x raskeim kui trenn..

Ainuke lahendus ongi söögiisu puudumisel jaotada toidukorrad 6+ korra peale, siis jäävad kogused väikseks..

Peab sundima, kui tahad kasvada siis ei jää muud üle kui süüa, süüa, siis süüa ja natukene hiljem veel süüa, ja kui pisar silmas - toit teistpidi ülesse liikumas võtad kahvli/lusika ja sööd veel..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurat , sai uus treeningkava võetud ning väga väga rahul olen . Tõstsin ka raskusi ja kõik on väga super , ainuke probleem on söömine , liccalt ei suuda süüa . Isegi hommikul ei lähe midagi alla , lõunas paar saiakest ja õuna vms ning õhtul söön vb mingi pool kaussi suppi ja paar võileiba , aga rohkem ei lähe ..

Siis pole kasvu erilist loota...

Kui sul on pikemat aega olnud sama kehakaal siis tuleb niiöelda tõkkest kõigepealt üle saada. Inimkehal on harjumus hoida stabiilset kaalu. Kui sul see kaal juba kord paika on loksunud siis tuleb suhteliselt agressiivselt toituda, et kaalumuutus käima saada.

Lihtne lahendus on muidugi valgusheiki juua nt. enne ja peale trenni ning enne magamaminekut. Kuid see hakkab rahakoti pihta tavaliselt.

Olen nii teinud, et enne trenni lihtsalt veidi süsikaid energiaks nii kuskil 1h enne. Siis peale trenni sheik mahla või veega ning enne magamaminekut sheik piimaga. Peale trenni läheb igasugu joodav kraam mühinal alla ning enne magaminekut ei ole mingi probleem külm kakao sisse keerata(Shok. maitsega HT-R+piim).

Muidu on jah, et päevas võin 1kg liha süüa aga see on suhtkoht piir ja raha läheb samuti jubedalt sellise asja peale.

Kui veidikene toitumist sättida siis ei ole hullu midagi. Võibolla natukene peab end sundima aga mis see veidi sundimist on tulemuste kõrval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×