Jump to content
auris

Kas on hea mõte...

Recommended Posts

Tegelen aktiivselt jalgpalliga, kuid alustasin nüüd ka jõusaalitreeningutega. Mul oleks üsna kiirelt vaja jõudu ja plahvatust/teravust juurde saada, just jalgpalli pärast.

Hetkel on mul vigastus ning saaksin korralikult jõusaalile pühenduda.

Nüüd ongi küsimus, et, kas on hea mõte hakata kasutama valgu ja süsivesikute sheiki peale jõusaali?

Ning, kas on hea mõte veel võtta kreatiini, sest ma lugesin, et selle abil tõusevad jõunäitajad ja kiirus päris korralikult?

Viimaseks veel, et kas glutamiini kasutamine aitab tõesti lihasvalu vastu või, kas ma tohin seda üldse veel võtta?

Olen 16-aastane ning jõusaaliga ka varem kokku puutunud, kuid paar nädalat tagasi tekkis mõte, et hakkaks korralikult tööle (just, et sellest kasu lõigata jalgpallis).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelen aktiivselt jalgpalliga, kuid alustasin nüüd ka jõusaalitreeningutega. Mul oleks üsna kiirelt vaja jõudu ja plahvatust/teravust juurde saada, just jalgpalli pärast.

Hetkel on mul vigastus ning saaksin korralikult jõusaalile pühenduda.

Nüüd ongi küsimus, et, kas on hea mõte hakata kasutama valgu ja süsivesikute sheiki peale jõusaali?

Ning, kas on hea mõte veel võtta kreatiini, sest ma lugesin, et selle abil tõusevad jõunäitajad ja kiirus päris korralikult?

Viimaseks veel, et kas glutamiini kasutamine aitab tõesti lihasvalu vastu või, kas ma tohin seda üldse veel võtta?

Olen 16-aastane ning jõusaaliga ka varem kokku puutunud, kuid paar nädalat tagasi tekkis mõte, et hakkaks korralikult tööle (just, et sellest kasu lõigata jalgpallis).

Üsna kiirelt ei saa midagi, kiiruse/teravuse/jõu & massi juurdetulek on aega nõudev ja pideva 'piitsutamise' vili..

Kui peale jõusaali ~1h jooksul pole võimalik tahket toitu endale sisse ajada korralikult siis on valgu/süsivesiku sheik väga hea abimees..

Kreatiin seob vett ning annab lisaks jõunäitajate tõusule ka omajagu kogukama välimuse, kiiruse kohapealt ei oska kommenteerida aga koos kehakaalu tõusuga(just vee arvelt) peaks kiirus just mõnevõrra aeglustuma(Kuigi see kogus mis kreatiini tagajärgedel veena organismi jääb on üsnagi väike..)

Glutamiini võid kasutada kui võimalus on - aitab taastuda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei oska täpselt öelda, mis selle koha nimetus on.

reie pealt, seal, kus jalg lõpeb - seal on venitus.

hetkel käin arsti juures mitu korda nädalas ja saan ravi.

väike kehakaalu tõus ei tee mulle hetkel nagunii midagi.

// tänud Goleteral.

ehk siis, nagu ma aru saan, kreatiini kasutamine mulle peale väikese kehakaalu tõusu midagi halba ei tee ja võin vabalt kasutada?

Muudetud kasutaja auris poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelen aktiivselt jalgpalliga, kuid alustasin nüüd ka jõusaalitreeningutega. Mul oleks üsna kiirelt vaja jõudu ja plahvatust/teravust juurde saada, just jalgpalli pärast.

Hetkel on mul vigastus ning saaksin korralikult jõusaalile pühenduda.

Nüüd ongi küsimus, et, kas on hea mõte hakata kasutama valgu ja süsivesikute sheiki peale jõusaali?

Ning, kas on hea mõte veel võtta kreatiini, sest ma lugesin, et selle abil tõusevad jõunäitajad ja kiirus päris korralikult?

Viimaseks veel, et kas glutamiini kasutamine aitab tõesti lihasvalu vastu või, kas ma tohin seda üldse veel võtta?

Olen 16-aastane ning jõusaaliga ka varem kokku puutunud, kuid paar nädalat tagasi tekkis mõte, et hakkaks korralikult tööle (just, et sellest kasu lõigata jalgpallis).

Fitness.ee poes on müüa "energia" nime all erinevaid tooteid. Ehk peaksid midagi sealt vaatama, et sul oleks energiat rohkem alaga tegelemiseks. Seda küll, et mida suurem mass, seda aeglasemaks muutud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikuid ja valku mitte ei võiks, vaid peaks iga enda tervisest lugupidav sportane ja ka harrastaja kasutama. Antud juhul on tegemist puhtalt keha hooldusega, et su karjäär spordis ei jääks lühikeseks. Vigastused on pideva mittetegemise tagajärg ehk teisisõnu ei likvideerita treeingjärgselt organismist ära mikrotraumasid, mis sinna treeningu käigus tekitatakse. Ja selle vastu on ainuõige tee õige toitumine jatrennijärgne süsivesiku/valgu jook.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veepeetusest tekkinud lisamass võib aeglasemaks teha, aga ei pruugi. Võib ka juhtuda seda, et kinni hoitav vesi on hoopis positiivne, sest aitab jõudu säilitada (veepuudus vähendab jõudu). Puhtalt proovimise asi.

Head valikud esimeseks kreatiiniks.

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=392

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...roducts_id=1004

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitäh teile.

ostsin siis just omale hera80-ne ja dextro, mõtlesin, et kreatiini pole vist mõtet veel kasutada. kosun selleks veel natuke.

Hera80 + Dextro 1:2 (mõlemat 1 dl) suhtele on ka ise proovitud, kasutasin seda 2 kuud regulaarselt korraliku toitumise ja raske treeningu kõrvalt ja tulemused olid äraütlemata head minu jaoks.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×