Jump to content
taliindrek

Fit'd

Recommended Posts

Tere!

Selline küsimus Fit'ide kohta, et kas need tulevad ise automaatselt iga ostuga, kui tellida midagi fitnessist? Järsku panin tähele, et mul on neid siginenud päris palju. Mõtlesin küll, et neid peab ise ostma. Kas nende Fit'de eest saab ka poest osta kaupa, või ainult oksjonilt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline küsimus Fit'ide kohta, et kas need tulevad ise automaatselt iga ostuga, kui tellida midagi fitnessist? Järsku panin tähele, et mul on neid siginenud päris palju. Mõtlesin küll, et neid peab ise ostma. Kas nende Fit'de eest saab ka poest osta kaupa, või ainult oksjonilt?

iga ostuga mis sa netist teed tuleb sulle sellest 10% fitte juurde ja mõne asjaliku positituse eest võid ka saada neid. fit-e saad kasutada nii netipoest ostes kui ka fit oksjonitel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline küsimus Fit'ide kohta, et kas need tulevad ise automaatselt iga ostuga, kui tellida midagi fitnessist? Järsku panin tähele, et mul on neid siginenud päris palju. Mõtlesin küll, et neid peab ise ostma. Kas nende Fit'de eest saab ka poest osta kaupa, või ainult oksjonilt?

http://www.fitness.ee/main.php?main=login/fit_help

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga ostuga mis sa netist teed tuleb sulle sellest 10% fitte juurde ja mõne asjaliku positituse eest võid ka saada neid.

Mul peaks asjalikke postitusi päris palju olema, kas ma ka nende eest punkte saan ? Ma ei leia näe oma konto seadete all kusagil ühtegi punkti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul peaks asjalikke postitusi päris palju olema, kas ma ka nende eest punkte saan ? Ma ei leia näe oma konto seadete all kusagil ühtegi punkti.

fitness.ee esilehel üleval vasakul on "seaded", sealt "minu FITid"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
fitness.ee esilehel üleval vasakul on "seaded", sealt "minu FITid"

Mul ei lase seda lehte avada ei IE ega Operaga, visatakse kohe pealehele.

Tegelikult ei tööta mul siin portaalis paljud asjad.

Rebane on ka vist aastaringselt millegi muuga ametis : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ei lase seda lehte avada ei IE ega Operaga, visatakse kohe pealehele.

Tegelikult ei tööta mul siin portaalis paljud asjad.

Rebane on ka vist aastaringselt millegi muuga ametis : )

Mhmh. Tegelikult ma mäletan, kuidas keegi tahtis oma kasutajanime vahetada mingiks ägedaks ülakomaga variandiks, mis lihtsalt ei taha funkida meil päris kõikide süsteemidega. Aga noh, tunnistan ennast süüdi. Samas FIT.'e peaks Sul ikka näitama. Aga kui ei näita, tunnistan ennast veelkord süüdi. Üldiselt peaks sul need mured tasapisi varsti lahenema - nii et kannata aga varmalt veel. Pärast oled veel tänulik, et ma sul neid säästsin - saadki mingi vingema asja osta tulevikus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen siia lingi, kus on kogu informatsioon Fit.idest LINK

Misasi on ?

FIT. on Fitness.ee virtuaalne rahaühik, mida on võimalik Sinul kui Fitness.ee kasutajal lihtsate vahenditega teenida ning mida võid kasutada täpselt oma äranägemist järgi. FIT.'e saad realiseerida Fitness.ee netipoest (loe: nendega saad sa oma ostude eest reaalselt maksta). Momendil on FIT.'i kurss järgmine:

1 FIT. = 0.25 EEK

Kuida ma saan FIT.'e teenida?

FIT.'e saad sa teenida momendil järgmistel juhtudel:

Ostes meie netipoest kaupa, kantakse sinu ostusumma pealt 10% FIT.'ide arvele. Näiteks 100 EEK kogusumma eest teenid sa 40 FIT.'i (ehk 10 EEK).

Osaledes foorumis, teenid iga ASJALIKU postitatud sõnumi pealt 5 FIT.'i. Millised sõnumid on asjalikud või mitteasjalikud, otsustavad moderaatorid. Kui kuritarvitad oma Foorumikontot teenimiseesmärgil, võivad moderaatorid sind hoopis hoiatada, määrates sulle miinuspunkte (sinu arvel olevad FIT.'id hoopistükkis vähenevad)

Fitness.ee's toimuvate mängude auhindasi hakatakse nüüdsest välja andma FIT.'ides. Nende eest saab iga võitja vastavalt oma vajadusele nüüdsest ISE poest asju valida.

Erakorraliste teenete eest Fitness.ee portaalis. Oled hakkama saanud millegi eriskorralisega, võivad moderaatorid/administraatorid sind premeerida FIT'idega

Momendil rohkem FIT.'ide teenimisvõimalusi pole. Lähitulevikus saab nimekiri kindlasti lisa.

Miks mu arvelt FIT'id kaovad?

FIT.'e võid kaotada järgmistel puhkudel:

Oled teinud midagi lubamatut. Oled foorumis läbustanud või proovinud FIT.'idesaamise enda kasuks pöörata. Selle eest on administraatoritel/moderaatoritel õigus sind karistada. Punktide arv, mis Su arvelt väheneb, on modereerijate enda otsustada.

Kuidas ma saan FIT.'e lunastada?

FIT.'e saavad lunastada Fitness.ee netipoes kõik punkte omavad kasutajad. Selleks pead olema sisse logitud. Fitness.ee pealehel lähed oma seadete alla (paremas üleval nurgas) ning sealt valid menüüst FIT.'id.

Avaneb aken, kus näitab momendil sulle kuuluvate FIT.'ide arvu ning nende koguväärtust kroonides.

Nähtaval on ka lahter, kuhu võid sisestada FIT.'ide arvu, mille soovid poodi üle kanda. Peale ülekannet kaovad sinu poolt sisestatud FIT.'id sinu Fitness.ee kontolt ning nad kantakse üle sinu poe arvele.

Poes ostu kinnitades on sul lisaaken, kuhu linnukese tehes vähendatakse vastavalt ülekantud punktide võrra lõppsummat. Ka on poes paremal nurgas nähtav FIT.'ide arv, mida poodi üle kandsid (nulli puhul seda summat ei kuvata).

NB! Kõik punktid, mis sul poes ostu tehes üle jäävad, nullitakse igal öösel vahemikus 00:00 - 00:10. Kui soovid sooritada poes ostu arveldades FIT.'idega soovitame selle ostu sooritada kas ennem või pärast etteantud kellaaega. Kui peale poest ostu sooritamist jäi su poearvele veel kasutamata FIT.'e soovitaks need ära kasutada sama päeva jooksul, kuna vastasel juhul kaotad need FIT.'id. Seega soovitakse enne FIT'ide ülekandmist poodi kaaluda, kui palju sa nendest punktidest soovid siiski lunastada. Vaata täpsemalt ka järgmist punkti.

Miks mu FIT.'id poest kaovad?

Segaduste vältimiseks palume FIT.'e netipoodi mitte üle kanda vahemikus 00:00 - 00:10. FIT.'id, mida soovid siiski ära kasutada poes ostes, tuleks realiseerida ennem 00:00. Lühidalt - FIT.'i eluiga poes kehtib kuni keskööni, peale seda ta 'sureb'.

Ma ei taha FIT.'e koguda. Mida teha?

Iga kasutaja võib oma FIT.'ikonto deaktiveerida. Seda saab teha taaskord oma SEADETE alt. Kui kunagi tulevikus peaks tulema kange tahtmine taaskord FIT.'imängus kaasa lüüa, saab taaskod SEADETE alt oma FIT.'ikonto aktiveerida.

Tegin just ostu/postituse, kuid mu kontole pole midagi tulnud. Milles asi?

Iga päeva FIT.'id arvutatakse igal öösel vahemikus 00:00 - 00:10. Seega koheselt Sinu punktid ei registreeru. Oota kannatlikult järgmist päeva ning FIT.'id peaks olema üle kantud Sinu kasutajakonto arvele.

Kas saan kasutada ka FIT.'e FitShop poodides kohapeal?

Ikka saad. Selle jaoks pead sisse logima oma kasutajakontole, valima FIT.'imenüü ning genereerima nupulevajutusega turvakoodi. Kirjuta üles turvakood ning mine FitShop'i poodi. Müüjale anna teada oma kasutajanimi ning turvakood. Selle alusel tuvastab müüja Sinu ning annab sulle teada, kui palju FIT.'e sa kasutada saad.

Pea meeles, et turvakood kehtib ainul kuni südaööni - peale seda pead turvaliseuse huvides genereerima uue turvakoodi.

Mul on FIT.'idega seoses küsimus/probleem. Kuhu pöörduda?

Kui tegemist on FIT.'idest tingitud probleemiga (ei saa neid kasutada; pole arvele laekunud; ei lase FIT.'e poodi üle viia) kontakteeruda Fitness.ee webmasteriga aadressil webmaster@fitness.ee

Kui tegemist on tellimusega (tellitud ning makstud kaup pole kohale jõudnud jms) kontakteeruda otse poega, numbril 672 1213.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mhmh. Tegelikult ma mäletan, kuidas keegi tahtis oma kasutajanime vahetada mingiks ägedaks ülakomaga variandiks, mis lihtsalt ei taha funkida meil päris kõikide süsteemidega. Aga noh, tunnistan ennast süüdi. Samas FIT.'e peaks Sul ikka näitama. Aga kui ei näita, tunnistan ennast veelkord süüdi. Üldiselt peaks sul need mured tasapisi varsti lahenema - nii et kannata aga varmalt veel. Pärast oled veel tänulik, et ma sul neid säästsin - saadki mingi vingema asja osta tulevikus.

Võta ülakoma ära pls, ma juba mitu korda sulle sellest kirjutan :D

Saab BStardina ka elada.

Portaali seadetesse ma jah sisse ei saa, kohe kukun esilehele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×