Jump to content
Kuivati

Krambid?

Recommended Posts

Mul on juba mitu korda juhtunud nii, et istun või olen niisama pikali maas ja jalalaba välja sirutan läheb see nagu liigesest välja. Siiamani olen selle kuidagi ise paikka saanud aga täna juhtus selline asi, et kui ma istusin läks lambist reie lihas krampi ja ma ei saanud midagi teha peale selle, et olin pikali maas. Samal ajal seda katsudes oli seal väga suur muna. Ma juba mõtlesin, et ei saa seda enam ära, aga kuidagi sain paika aga nüüd on sealt ilgelt valus.

Kuidas sellisest asjast pääseda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt on magneesiumipuudus, aga käi arsti juurest läbi, võimalusi on teisigi... Võid ka erinevaid vitamiine (koos Fe, Mg, Zn jne) süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suure tõenäosusega on lihas krampide põhjuseks kas magneesiumipuudus või vedeliku puudus kramp võib tulla ka siis kui lihas külm ilma soojendust tegematta kohe maks raskus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suure tõenäosusega on lihas krampide põhjuseks kas magneesiumipuudus või vedeliku puudus kramp võib tulla ka siis kui lihas külm ilma soojendust tegematta kohe maks raskus.

Asi pole tal selles :) teemaalgatajal tuli see istudes, ning külmalt suure raskuse peale minna on lihasvenitus v isegi rebestus, ühesõnaga vigastus kerge tulema..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×