Jump to content
Eclipse

Fit Kombo (Fit Crea, Fit Mass, Fit Whey)

Recommended Posts

Tere, mul selline kysimus, et kas online fitness shopist oleks v6imalik Fit Kombos oleva Fit Whey (maitsetu) asemel valida ka maasika v6i shokolaadi vahel?

Kuna see kombo tundub muidu v2ga hea, aga eelistaks t6siselt maitsetu asemel maasika oma. Kuna maasika/shokolaadi oma on 20.- kallim siis maksaks selle juurde. Ja ka pildilt vaadates on n2ha et Fit Mass-il valida shokolaadi ja maasika maitse vahel, kui nii on, siis kuidas sa tellides seda m22rad? Eraldi ostes saab toodetel seda m22rata, aga seal seda v6imalust ei n2e. Samuti tahtsin ka kysida, kas Tartust Eedenist on v6imalik see kombo soetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, mul selline kysimus, et kas online fitness shopist oleks v6imalik Fit Kombos oleva Fit Whey (maitsetu) asemel valida ka maasika v6i shokolaadi vahel?

Kuna see kombo tundub muidu v2ga hea, aga eelistaks t6siselt maitsetu asemel maasika oma. Kuna maasika/shokolaadi oma on 20.- kallim siis maksaks selle juurde. Ja ka pildilt vaadates on n2ha et Fit Mass-il valida shokolaadi ja maasika maitse vahel, kui nii on, siis kuidas sa tellides seda m22rad? Eraldi ostes saab toodetel seda m22rata, aga seal seda v6imalust ei n2e. Samuti tahtsin ka kysida, kas Tartust Eedenist on v6imalik see kombo soetada?

*Eks igast Fitshopist on võimalik soetada seda kombot, poest saab arvatavasti ikka valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

M6tlesin sellesm6ttes, et kas Eedenis on loetud tooted on hetkel laos olemas ja ka seda "kas poest on v6imalik ka seda kombot soetada" sellesm6ttes, et tavaliselt netist ostes pannakse kombo kokku, et koos tellides s22sta raha. Arvasin, et 2kki poest ostes siis 2kki kombo teenust ei pakuta, aga ise olen sellesuhtes v6hik, nii et t2nan abi eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
M6tlesin sellesm6ttes, et kas Eedenis on loetud tooted on hetkel laos olemas ja ka seda "kas poest on v6imalik ka seda kombot soetada" sellesm6ttes, et tavaliselt netist ostes pannakse kombo kokku, et koos tellides s22sta raha. Arvasin, et 2kki poest ostes siis 2kki kombo teenust ei pakuta, aga ise olen sellesuhtes v6hik, nii et t2nan abi eest.

Tule Fitshop Eedenist läbi, kurda oma muret hetkel tööl olevale treener-konsultandile ja küll me üheskoos mõlemat osapoolt rahuldava lahenduseni jõuame. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, mul selline kysimus, et kas online fitness shopist oleks v6imalik Fit Kombos oleva Fit Whey (maitsetu) asemel valida ka maasika v6i shokolaadi vahel?

Kuna see kombo tundub muidu v2ga hea, aga eelistaks t6siselt maitsetu asemel maasika oma. Kuna maasika/shokolaadi oma on 20.- kallim siis maksaks selle juurde. Ja ka pildilt vaadates on n2ha et Fit Mass-il valida shokolaadi ja maasika maitse vahel, kui nii on, siis kuidas sa tellides seda m22rad? Eraldi ostes saab toodetel seda m22rata, aga seal seda v6imalust ei n2e. Samuti tahtsin ka kysida, kas Tartust Eedenist on v6imalik see kombo soetada?

Kui sa tellid, siis komentaarina lisada oma soov.. kas sellest ei piisa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa tellid, siis komentaarina lisada oma soov.. kas sellest ei piisa?

Pole tellimiseni j6udnud, lootsin saada foorumis oma kysimustele vastused ennem kui midagi tellima hakkan. Paistab et olen need ka nyyd saanud, nii et t2nud.

Eks ma siis tule Eedenist l2bi niipea kui saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu jah kõik tellimisega seotud selgitused ja soovid lisage kommentaaridesse. Kuid kui sul ei ole probleemi füüsiliselt kohale minna, siis vahetu suhtlus ja poeskäik - sellel on oma võlu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas fit creal tuleb kaa laadimis periood läbi teha, pakendil oli ainult et 5-10 g päevas seega laadimis perioodil peab kuni 20 g päevas laksama sisse!,
9. Mida rohkem kreatiini te manustate, seda parem. Vana müüt...mida rohkem kreatiini võtta, seda suuremaks saate! Pole uurimust, mis seda kinnitaks...rohkem kreatiini ei ole teile kuidagi kasulik...ei jõus ega lihasmassis. On saadud tulemusi, kus 100 kg – ne kulturist on manustanud päevas 10 g kreatiini ja ka siis, sellise doosi korral on 40% sellest manustatud kreatiinist raiskamine. Nagu öeldakse...muudate oma uriini lihtsalt hästi kalliks. Liialdada pole vaja...5 grammi, maksimaalselt 8 grammi päevas on piisav kogus.

Palun valgustage mind lähemalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×