Jump to content
Sadist

Abi oleks vaja .

Recommended Posts

Harjutuste valik siis tervele seljale + 6lad .

Eesm2rk : Saada v6imalikult laiemaks + massiivne selg .

Mul on nagu kokku 10 harjutust seljap2eval, ise arvan et seda on p2ris palju ja trenn venib pikaks .

Treenin selga 2 korda n2dalas .

Abi oleks siis vaja selliselt, et te valite j2rgnevatest harjutustest enda arust parimad minu eesm2rkide saavutamiseks, aga samas et trenn ei veniks liiga pikaks, arvan et ideaal oleks 6-9 harjutust .

- L6uat6mbed laia pealthaardega (minu kavas)

- S6udmine kangiga (kangi t6mbed ettekallutades) (minu kavas)

- Plokil kitsa haardega (minu kavas)

- Plokil kukla taha (l6uat6mbed kukla taha) (minu kavas)

- T6mbed plokil eest (mingi v2rgendusega, rinna/k6hu alla t6mbed) (minu kavas)

- T6mbed k2sikuga ettekallutatult (minu kavas)

- J6ut6mme (minu kavas)

- 6lad hantlitega nii silme ette, k6rvale kui ka taha (ise nimetan seda harjutust 6lakompleksiks)

video :

(minu kavas)

- Keret6sted alaseljale (minu kavas)

- 6lakehitused kangiga trapetsile (minu kavas)

- Kangi surumine seistes rinnalt 6lale

Ise olen segaduses, ei tea kust mida v6tta v6i juurde lisada .

Kui teate veel mingeid v2ga h2id harjutusi, andke teada .

Ja kui valikuid teete, v6iks v2ike kirjeldus olla, miks just see harjutus .

T2nades ette .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõmme, lõuatõmbed, db row või siis kangiga ettekallutatult tõmbed + lõpetuseks ploki tõmme vastu kõhtu istudes - kui jõuad rohkem harjutusi teha = Ei kasuta piisavalt suuri raskusi..

Õlgadele - Käsikutega/kangiga surumine istudes(Üldiselt ise eelistan hantleid - võimaldab raskusi hoida nii et kõik õla 3 osa saavad vatti), lendamine kõrvale hantlitega istudes + ettekallutatult lendamine hantlitega.. vsjo

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harjutuste valik siis tervele seljale + 6lad .

Eesm2rk : Saada v6imalikult laiemaks + massiivne selg .

Mul on nagu kokku 10 harjutust seljap2eval, ise arvan et seda on p2ris palju ja trenn venib pikaks .

Treenin selga 2 korda n2dalas .

Abi oleks siis vaja selliselt, et te valite j2rgnevatest harjutustest enda arust parimad minu eesm2rkide saavutamiseks, aga samas et trenn ei veniks liiga pikaks, arvan et ideaal oleks 6-9 harjutust .

- L6uat6mbed laia pealthaardega (minu kavas)

- S6udmine kangiga (kangi t6mbed ettekallutades) (minu kavas)

- Plokil kitsa haardega (minu kavas)

- Plokil kukla taha (l6uat6mbed kukla taha) (minu kavas)

- T6mbed plokil eest (mingi v2rgendusega, rinna/k6hu alla t6mbed) (minu kavas)

- T6mbed k2sikuga ettekallutatult (minu kavas)

- J6ut6mme (minu kavas)

- 6lad hantlitega nii silme ette, k6rvale kui ka taha (ise nimetan seda harjutust 6lakompleksiks)

video :

(minu kavas)

- Keret6sted alaseljale (minu kavas)

- 6lakehitused kangiga trapetsile (minu kavas)

- Kangi surumine seistes rinnalt 6lale

Ise olen segaduses, ei tea kust mida v6tta v6i juurde lisada .

Kui teate veel mingeid v2ga h2id harjutusi, andke teada .

Ja kui valikuid teete, v6iks v2ike kirjeldus olla, miks just see harjutus .

T2nades ette .

Äkki siit leiad midagi enda jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oluline on, et trenn ei kestaks üle 1h, seega seljaharjutusi maksimaalselt 5tk jõuadki selle tunni aja jooksul teha. Harjutusi varieeri iga trenn, mingit kindlat lõplikku harjutuste kava pole mõtet hoida kuigi kaua, kuid iga lihasgrupi jaoks vast üks baasharjutus on ja jääb alati kavasse- selja puhul lõuatõmbed siis, õla puhul üles surumised.

Too õla harjutus sul on huvitav seal, peaks ka proovima.

Smithil õlakehituste puhul soovitan varieeida veidi, seal saab ka laia pealt haardega õlakehitust teha, seda soovitan ise. Näide:

1. seeria, 8X

2. seeria, 6X

3. seeria 5X

4. seeria 3X, max-raskusega seeria.

5. seeria, 8x, siin lai haare, raskus väiksem.

See harjutus on väga suurte raskustega, ja kui selle harjutuse ära teed, siis ega palju muud ei jõuagi rohkem. Et kuidas plaanid järjestada harjutusi üldse? Õla jaoks surumine üles on ka raskevõitu/väsitav harjutus, lõuatõmme samuti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh eks ikka alguseks lailihas, s.t l6uat6mbed nr 1 siis k6ik t6mbed plokil, siis ettekallutatult lailihase t6mbed, hiljem s6udmised kangiga seljale, siis panen trapetsile ja l6petan 6lgadega .

smithil ma ei tee, meeldib tavaline kang, aga kunagi varem tegin neid ka smithi masinal .

jah see surumine kangiga yles seistes/istudes on kyll v2sitav, aga varem tegin seda, sest m6tlesin et see treenib kogu ylaselga . :)

nyyd tean et see on deltalihastele suunatud .

aga muidu nagu mu eesm2rk on saada massiivne ja lai selg (yleyldse p6hiline treeningute eesm2rk)

teisej2rgulised on jalad, siis rind, ja siis alles k2ed . :)

ma ei jahi sixpacki v6i nii, p6hiline on saada massiivne kehaehitus . :)

mis puutub mu treeninguid siis ma ei mahuks 1h tundi mitte kuidagi 2ra, isegi kui ma v2ga tahaks .

t6en2oliselt tuleb k2rpida seeriate arvu, ja puhkepauside aega, et saada kiiremini tehtud .

maksimaalne mis ma m6tlesin oleks 2,5h .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harjutuste valik siis tervele seljale + 6lad .

Eesm2rk : Saada v6imalikult laiemaks + massiivne selg .

Postiljonid on kiiremad kui tavainimesed, aga kiirkäijate käest saavad pika puuga ära. Ei tea miks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei soovita nii palju harjutusi v6i mis ?

Seljalihased - suured lihased, tahavad suurt koormust, taastuvad aeglaselt, sina teed 2 x nädalas 10 harjutust, 2,5 h trenni, lõhud lihast korralikult, aga millal ta taastuda jõuab? Ei jõuagi ja sellepärast ei kasvagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seljalihased - suured lihased, tahavad suurt koormust, taastuvad aeglaselt, sina teed 2 x nädalas 10 harjutust, 2,5 h trenni, lõhud lihast korralikult, aga millal ta taastuda jõuab? Ei jõuagi ja sellepärast ei kasvagi.

ait2h soovituse eest, ma olen teinud hetkel 2x n2dalas .

yks p2ev on 6 harjutus teine 10 .

esmasp2ev teen 10 harjutust ja reede 6 .

kas nii sobib v6i tuleb veel v2hemaks v6tta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga muidu nagu mu eesm2rk on saada massiivne ja lai selg (yleyldse p6hiline treeningute eesm2rk)

teisej2rgulised on jalad, siis rind, ja siis alles k2ed . :)

ma ei jahi sixpacki v6i nii, p6hiline on saada massiivne kehaehitus . :)

kui tahad massivset kehaehitust siis tee baasharjutusi oma selja ja jalatreeningus ehk siis jõutõmme ja kükk. need annavad massi kogu kehale. annavad koormust ka keha stabiliseerivatele lihastele. Seega, hakka ka kükkima (vabandan, kui sa juba seda teed) ning tee seljapäeval jõutõmmet (ära seda harjutust välja jäta oma kavast, kuid ka mitte 2 korda nädalas, kuna selg vajab puhkust) ning küll see massiivne kehaehitus sul ka tuleb.

Muudetud kasutaja krut949 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×