Jump to content
Ott Kiivikas

Mikk Raudsepa hetkevorm ja ettevalmistuse ülevaade EMV 2009 3 oktoober Salme keskuses - uuendatud 11.09.

Recommended Posts

Vabaseis eest on muljetavaldav - eriti õlad. Väga hea töö.

Vabaseis on muideks üks olulisemaid poose kulturismis üldse, sest enamus aega võistlustel veedetakse just selles poosis. Maailmas pilti saamiseks on see hädavajalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see valgus ole seal nagu ta on aga seda suurem üllatus tuleb laval. Uinutan vastaseid :rolleyes:. Täna enda imestuseks sain isegi natukene raskuseid juurde panna, enesetunne oli hea. On ka neid päevi kus vajub tavaliselt ära trenni lõpp, kuna energia saab lihtsalt otsa aga hetkel on ikka ülekaalus hea enesetunne. Eks need värsked marjad ja herned ole mis seda üleval hoiab B) . Blogis ma rääkisin enamuse juttu ära nii et keda huvitab siis uurige seda. Olen üritanud rohkem liikuda, et saada suurem kulutus. Aeroobset väntan peale trenni 20-30 min. Varem kui tegin rohkem siis võttis jalad ikka jubedalt läbi. Hommikul koolis trepist ülesminek oli juba katsumus, jalad olid lihtsalt nagu makaronid otsas, energiast tühjad. Kui on küsimusi siis küsige, kuigi ma olen sunnitud 2 päevaks maale minema, kus ei ole internetti ja vastust peab ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võimas! Mikul on vabaseis eest kahtlemata tugevaim poos. Tõmbab rinna ilusti õhku täis ning õlad pisut taha.

Kui kaht vägilast võrrelda, siis on erinevusi, aga ka sarnasusi. Mikku on geneetiliselt alumiste, Silverit ülemiste jäsemetega õnnistatud. Seljad on mõlemal poisil päris head. Õlad samuti, kuid Mikul on V-efekt parem. Vaevalt see keskkoht peenem on, pigem ehk laiemad õlad. Samas, keskkoht tundub peenem, sest mida laiemad on õlad ning jämedamad reied, seda peenem talje visuaalselt tundub. Rind on tõenäoliselt mõlemal see nõrgim hobune vankri ees.

Edu mõlemale ning tahaksin juba huviga sügisest madistamist vaatama tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rind on jah selline nagu ta on. Kuid ma olen sellega kõvasti vaeva näinud ja raskuseid peale surunud ning edasimineku on teinud seegi.

EDIT: Muhe oleks, kui kõik räägivad Raudsepp'ast ja Sõrmus'est aga hoopis tuleb kuskil kännu alt kolmas mees välja, kes medali kaela riputab :rolleyes:.

Muudetud kasutaja Mikk Raudsepp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeg ledab nüüd teeme ülevaatust iga 3 nädala tagant. Mikk käis reedel kontorist läbi ja vaatasime vormi üle. Kaal 89,1 (seda kontor kaalul) mis on ainult 0,5 kg vähem kui 3 nädalat tagasi. Kodus väidetavalt on kaal liikunud alla õiges tempos ca 0,5 kg nädalas. Kuid ikkagi soovin järgmisel korral septembri keskel näha Miku kaalunumbreid 87 alguses. Jõudu on (viimati kükki 200kg 7 kordust, mäletatavasti laagris tegi 5 korda.)

post-22-1250970926_thumb.jpg

post-22-1250970941_thumb.jpg

post-22-1250970954_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp tuleb kännu alt, aga ta on vist liiga lühike teiega jamamiseks.

:D Mina Mikuga maid jagama ei kipu. Eesmärgid peavad muidugi kõrged olema, kuid minu eesmärgiks on ikkagi kuni 75 kg kategoorias võistlemine. +75 tähendaks minu jaoks lihtsalt pehmet vormi ja kuna massi ka nii palju ei ole kui andekatel noormeestel, siis pole seal katekoorias just kõrged šansid.

Loodan, et Mikk suudab ikkagi hea vormi teha kuigi põhikonkurent Silver Sõrmus pimesooleoperatsiooni tõttu konkurentsist välja lubas jääda ja seega motivatsioon vb veidi väiksem on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kolm nädalat on möödas ja hetkest kui pildid on tehtud 10.09. on natuke üle 3 nädala võistlusteni jäänud.Miku kaal kontoris 87,9 kg. Seega 1,2 kilo on maha läinud ja seda on ka näha, et pilt on teravamaks läinud. See ei ole veel lõpptulemus, töötame edasi, Eestikateks peab minema veel vähemalt samapalju maha.

post-22-1252677054_thumb.jpg post-22-1252677154_thumb.jpg

post-22-1252677167_thumb.jpg post-22-1252677181_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea töö! Jalg võibolla tundub veidi väsinud olevat, aga arvan, et kui enne võistlust 3-4 päeva jalale puhkust anda ja samal ajal vesi ka välja võtta, joonistuvad neilt pakkudelt "pead" ka korralikult välja.

Nagu öeldud, siis väga tubli töö! Mikul on kõvasti potentsiaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) Mina Mikuga maid jagama ei kipu. Eesmärgid peavad muidugi kõrged olema, kuid minu eesmärgiks on ikkagi kuni 75 kg kategoorias võistlemine. +75 tähendaks minu jaoks lihtsalt pehmet vormi ja kuna massi ka nii palju ei ole kui andekatel noormeestel, siis pole seal katekoorias just kõrged šansid.

Loodan, et Mikk suudab ikkagi hea vormi teha kuigi põhikonkurent Silver Sõrmus pimesooleoperatsiooni tõttu konkurentsist välja lubas jääda ja seega motivatsioon vb veidi väiksem on.

Kas Silver tõesti ei võistle B)

Kahju sest ma arvan, et paljud ootaksid nende kahe rebimist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Silver tõesti ei võistle ;)

Kahju sest ma arvan, et paljud ootaksid nende kahe rebimist :P

Kahju, ise oleks panused just temale teinud.

On siis Mikule reaalseid konkurente ka? Ei ole ise selle asjaga väga kursis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×