Jump to content
krut949

millega teie ennast motiveerite?

Recommended Posts

Tere, hiljuti oli siin väga kuum teema jõusaali toladest ning üheks võin ma ennast ka lugeda. nimelt ei suuda ma enast iga nädal sundida jalatrenni tegema. lihtsalt motivatsioon selleks pingutuseks on tõenäoliselt liiga väike, et teha pks korralik jalapäev, mille järel tahaksid isegi trennijärgse valgusheigi joomise peale oksele hakata, kuna oled sedavõrd kutu. Igatahes üx päev natuke peegli ees eputades avastasin, et olen proportsioonist väljas. plakeha on nagu enam vähem, aga jalad va väiksevitu, kuigi vastavalt kalkulaatorile http://www.bblex.de/en/calc/prop.php tundub reie ümbermõõt OK olema. Ehk siis küsimuse juurde, peale peeglist kleenukeste jalgade nägemist kujutan endale ette pilti jobust, kellel pole jalgu ollagi ning see motiveerib ennast jalapäeval "tapma". Millega motiveerite aga ennast teie?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, hiljuti oli siin väga kuum teema jõusaali toladest ning üheks võin ma ennast ka lugeda. nimelt ei suuda ma enast iga nädal sundida jalatrenni tegema. lihtsalt motivatsioon selleks pingutuseks on tõenäoliselt liiga väike, et teha pks korralik jalapäev, mille järel tahaksid isegi trennijärgse valgusheigi joomise peale oksele hakata, kuna oled sedavõrd kutu. Igatahes üx päev natuke peegli ees eputades avastasin, et olen proportsioonist väljas. plakeha on nagu enam vähem, aga jalad va väiksevitu, kuigi vastavalt kalkulaatorile http://www.bblex.de/en/calc/prop.php tundub reie ümbermõõt OK olema. Ehk siis küsimuse juurde, peale peeglist kleenukeste jalgade nägemist kujutan endale ette pilti jobust, kellel pole jalgu ollagi ning see motiveerib ennast jalapäeval "tapma". Millega motiveerite aga ennast teie?

Mina ütlen endale, et see tuleb lihtsalt läbi teha kui ei taha ebaproportsionaalne olla.

Ühtlase keskmisest madala taseme kannatab ära, aga seda kindlasti mitte, et jalad all pooleks lähevad keharaskuse all :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind motiveerivad jalatrenni tegema minu koledad jalad :) .

Aga kui ikka väga ei taha mingil päeval plaanis olnud konkreetset asja teha, siis ausaltöeldes ei tee ka :) . Sest vahel võib selline poolvägisi tegemine õnnestuda (hea pealehakkamine on pool võitu), aga tihtilugu (minu puhul) läheb siiski selline vastutahtmist tehtud trenn vett vedama :( .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina mõtlen trennijärgsele krambilähedasele tundele jalgades, või siis vaatan mõnda rammumehe võistlust enne :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina mõtlen trennijärgsele krambilähedasele tundele jalgades, või siis vaatan mõnda rammumehe võistlust enne :)

Kui eelneval päeval oled sutsu progressi teinud raskuste suurendamise näol, siis järgmine päev on ka super tunne :(

Eriti trepist üles-alla liikudes. Saad aru, et sul on ikka lihased olemas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, hiljuti oli siin väga kuum teema jõusaali toladest ning üheks võin ma ennast ka lugeda. nimelt ei suuda ma enast iga nädal sundida jalatrenni tegema. lihtsalt motivatsioon selleks pingutuseks on tõenäoliselt liiga väike, et teha pks korralik jalapäev, mille järel tahaksid isegi trennijärgse valgusheigi joomise peale oksele hakata, kuna oled sedavõrd kutu. Igatahes üx päev natuke peegli ees eputades avastasin, et olen proportsioonist väljas. plakeha on nagu enam vähem, aga jalad va väiksevitu, kuigi vastavalt kalkulaatorile http://www.bblex.de/en/calc/prop.php tundub reie ümbermõõt OK olema. Ehk siis küsimuse juurde, peale peeglist kleenukeste jalgade nägemist kujutan endale ette pilti jobust, kellel pole jalgu ollagi ning see motiveerib ennast jalapäeval "tapma". Millega motiveerite aga ennast teie?

Lase endast mõni pilt teha... peeglist vaadates näed oma jalgu ülevalt alla ja nö. kaugenevas perspektiivis, mistõttu nad tunduvadki väiksemad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga lihtne, mõtlen, et kui täna ära teen tulen maailmameistriks! :):(

Ott ütles väga lihtsalt ja see töötab.

Tulemus ise motiveerib. :)

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söögiisu motiveerin sellise mõttega, et trennis on palju energiat vaja. Samuti on vaja kulutused tasa teha.

Trennis motiveerin end sellise mõttega, et just tänase treeningu jaoks on söögi ja puhkusega vaeva nähtud.

Selline lõppematu protsess :)

Kui tuju väga sitt on, siis vaatan seda http://www.youtube.com/watch?v=V1tXhJniSEc

Mõjub iga kord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean mida tahan ja tean mida selleks tegema pean, isegi ei võta pähe sellist mõtet et ei tee/taha/jaksa jne, yhesõnaga ei vingu!

Kui tunnen et pole õige päev treenimiseks, siis ei teegi ja järgmine trenn on 110%

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tekib motivatsiooniga raskusi, kui nö. enda loodud ja paika pandud režiimi (toitumine ja trenn) rikun. Kui sellega on kõik korras, siis trennis üritan ikka 100% anda. Kui aus olla, siis jalgu mulle meeldib teha - kükk on tavaliselt esimene harjutus, kui selle pean vastu, siis edasi on juba väga lõbus.

Umbes tunnikese aja pärast lähen jõusaali ja alustan ca. 2 kahekuist jõutsüklit. Pean tunnistama, et minu esimene madalate kordustega periood üldse. Olen aastaid teinud seerias kordusi 8-12. Kindel olen ka selles, et paljuski on areng suuremate raskuste suunas ongi just selles kinni olnud. Loodan sügiseks palju powerit juurde saada.

Muusika on selline asji, mis motiveerib. Jõusaalis klappe küll ei kanna, kui jooksu ajal küll. Vahepeal oli üldse selline tunne, et kui klappe pole, siis jooksma ei saa ju minna:)

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
plakeha on nagu enam vähem, aga jalad va väiksevitu

naljakad kirjavead . :)

jalap2ev on mul suht kerge tulema, motivatsiooni on niipalju et j6usaalist on raske 2ra tullagi . :)

kuigi peeglist vaadates v6ib peaaegu nutma hakata . :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söögiisu motiveerin sellise mõttega, et trennis on palju energiat vaja. Samuti on vaja kulutused tasa teha.

Trennis motiveerin end sellise mõttega, et just tänase treeningu jaoks on söögi ja puhkusega vaeva nähtud.

Selline lõppematu protsess :)

Kui tuju väga sitt on, siis vaatan seda http://www.youtube.com/watch?v=V1tXhJniSEc

Mõjub iga kord.

ma motiveerin ka sarnaselt, et kui on korralikult puhatud ja söödud, siis tuleks seda energiat kuidagi rakendada ning kui ülakeha puhkab, saab ainult jalgu teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina motiveerin võistlustega - paika on pandud konkreetsed eesmärgid, mille poole ma liigun. Aga kui ei võistelnud, siis motiveerisid alati aina paranevad tulemused. Ja noh, raskuste tõstmisest saan lihtsalt kaifi - see on juba iseenesest suur motivaator.

Mõtle sellele, et sul on praegu väga raske ja sa ei viitsi ja palav on jne. Tõstad täna 100 kilo ühe korra. Aga kui jätkad, siis järgmine aasta tõstad 100 kilo 10 korda. Ja siis sa mõtled tagant järgi, et aasta ei ole tühja raisatud, vaid tööd sai tehtud ja tulemused on olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×