Jump to content
karupoegpuhhh

võimalikult kiiresti karuks?

Recommended Posts

Nali naljaks.

Aga kommentaariks lisan selle teema eelnenud postitustele: peale selle, et tegemist on raiskamisega, on tegu väga ebatervisliku -et mitte ütelda tervisele ohtliku- einega.

millegi pärast kui sööma hakkasin siis hakkasin ka kasvama.

tervis ideaalne ei oskagi paremat tahta. aga see selleks...

kiruge mind taga palju tahate ei huvita...

see teema on nüüd minujaoks lõppend ei viitsi teiega rohkem vaielda mis õige mis vale

ega seda ei soovitandki ma kellegile tõin lihtsalt näite kuidas ma söön....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis seal ohtlikku on?

Mürgituse ohtu ei näe igatahes. Magu läheb katki siis ehk?

Mao silelihaste halvatus.Kui regulaarselt magu nii täis toppida, võib tekkida maolihaste halvatus ning magu pole võimeline enam kokku tõmbuma ning toitu peensoolde juhtima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mao silelihaste halvatus.Kui regulaarselt magu nii täis toppida, võib tekkida maolihaste halvatus ning magu pole võimeline enam kokku tõmbuma ning toitu peensoolde juhtima.

Halvatus vm ülekoormusest tulenev tõrkeke ilmselt võib jah esile tulla. Kuidas sul "wenom" siiani magu on vastu pidanud?

Ühekordselt muidu hea suur kogus tõesti, kui kilo liha maksimaalselt topiks sisse, siis muud sinnapeale enam küll ei mahuks mul.

Eks magu kohaneb* ilmselt mõneti, kohe halvatusse vast ei jõuta niikergelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis seal ohtlikku on?

Mürgituse ohtu ei näe igatahes. Magu läheb katki siis ehk?

Liigse valgu (ja ka teiste toitainete) tarbimine võib kehas toksilisi protsesse esile kutsuda. Liha on raske seedida; eriti veel suurtes kogustes.

Kui toit liiga pikalt kehasse "istuma" jääb, ei lase roiskumine ennast kaua oodata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D

Las mees sööb, kui tahab - äkki on selline looduse poolt rämedalt suurt kasvu ja turske kuju ning ega ta tõenäoliselt reaalselt IGA PÄEV 365 korda aastas kilo liha sisse tambi.

Mao halvatus muidugi väga tõsine ja... ei olegi kohe sellist kohanud - aju halvatust olen küll saalis meestel näinud päris tihti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et küsimus selline mis harjutusi teha ning mis aineid süüa et tuleb liha kondi ümber tagasi, ise olen küll suure kondiga, kunagi olin jämedam kui nüüd hakkan kõhnaks jääma, jõuka minna ei viitsi endal kodus hantlid ning tõstmispink olemas.

Kallis mees miski ei kasva kiiresti, ega kulturistid pole 1 aastaga ega kuudega sellist lihast kasvatanud endale .Jõudu ja jaksu tulemustes :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis te ragistate kuti kallal? Mul on omal napp 78kg seljas ja söön ka vahetevahel õhtul kilo liha, 3 suurt tomatit, leiba ja liitri joodavat (tomatimahla näiteks).

No okei, mul läheb trennis ka 2500-3000kcal ära, aga äkki mister wenom teeb ka ropult trenni? Kui teil omal vatsad ei kannata, ei tähenda et peab nagu hagijad turja hüppama teisele. Peace out.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et küsimus selline mis harjutusi teha ning mis aineid süüa et tuleb liha kondi ümber tagasi, ise olen küll suure kondiga, kunagi olin jämedam kui nüüd hakkan kõhnaks jääma, jõuka minna ei viitsi endal kodus hantlid ning tõstmispink olemas.

Söö munakoori ning talvel maga rahulikku talveund.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Ei hakanud oma küsimuse tarvis uut teemat tegema, et ehk sobib siia ka.

Lugu siis sihuke, et ärkan igal hommikul kell 9 ülesse, ringutan ennast ½h. ja siis lähen jooksma terviserajale, edasi teen seal kõik oma jõutõmbed ja jõulükked ära kõik, mis on kõik jaotatud kolme võrdsesse seeriasse ja peale seda kõnnin umbes 15min. koju ja siis teen kodus veel 3 seeriat kätekõverdusi.

Siis käin pesemas ja kuigi hommikul väga söök sisse ei taha minna üritan ikka midagi sisse süüa, et lihas nälga ei jääks.

Ja nii igapäev.

Nüüd küsimus on selline, et kas ma peaks oma kava, tegema ülepäeviti või jätkama igapäevase treeninguga? (Et kuidas see lihasekasvule parem oleks?)

Jussi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Ei hakanud oma küsimuse tarvis uut teemat tegema, et ehk sobib siia ka.

Lugu siis sihuke, et ärkan igal hommikul kell 9 ülesse, ringutan ennast ½h. ja siis lähen jooksma terviserajale, edasi teen seal kõik oma jõutõmbed ja jõulükked ära kõik, mis on kõik jaotatud kolme võrdsesse seeriasse ja peale seda kõnnin umbes 15min. koju ja siis teen kodus veel 3 seeriat kätekõverdusi.

Siis käin pesemas ja kuigi hommikul väga söök sisse ei taha minna üritan ikka midagi sisse süüa, et lihas nälga ei jääks.

Ja nii igapäev.

Nüüd küsimus on selline, et kas ma peaks oma kava, tegema ülepäeviti või jätkama igapäevase treeninguga? (Et kuidas see lihasekasvule parem oleks?)

Jussi.

Oleneb, milles seisnevad sinu "jõutõmbed ja jõulükked" (täpsusta palun lähemalt) ? Hommikujooksu ja hommikuvõimlemist (ka kätekõverdused, kõhulihased jne) võib vabalt teha iga päev, kui jääda kordustega mõistuse ja "hommikuvõimlemise" piiridesse, siis üldiselt hommikuvõimlemisest eriti ületreeningut ei teki.

Korralik toitumine peale trenni on väga tähtis, nii taastumise kui ka kasvamise poolest!

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Ei hakanud oma küsimuse tarvis uut teemat tegema, et ehk sobib siia ka.

Lugu siis sihuke, et ärkan igal hommikul kell 9 ülesse, ringutan ennast ½h. ja siis lähen jooksma terviserajale, edasi teen seal kõik oma jõutõmbed ja jõulükked ära kõik, mis on kõik jaotatud kolme võrdsesse seeriasse ja peale seda kõnnin umbes 15min. koju ja siis teen kodus veel 3 seeriat kätekõverdusi.

Siis käin pesemas ja kuigi hommikul väga söök sisse ei taha minna üritan ikka midagi sisse süüa, et lihas nälga ei jääks.

Ja nii igapäev.

Nüüd küsimus on selline, et kas ma peaks oma kava, tegema ülepäeviti või jätkama igapäevase treeninguga? (Et kuidas see lihasekasvule parem oleks?)

Jussi.

Tühja kõhu peale jõutrenni tegemine on mõttetu - aeglustab ainevahetust ja lõhub lihaseid. Kui aeroobset teha, võimlemist, väikest sörkjooksu tühja kõhu peale teha, siis on enam-vähem ok, kuid jõutrenn on mõttetu. Proovi ikka see hommikusöök sisse vägistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb, milles seisnevad sinu "jõutõmbed ja jõulükked" (täpsusta palun lähemalt) ?

Kätekõverdused, lõuatõmme, raskusega kükk ja raskuse ülestõstmine (umbes sarnaste atribuutidega nagu randades võib leida vms. et mingit palki pead tõstma).

Tühja kõhu peale jõutrenni tegemine on mõttetu - aeglustab ainevahetust ja lõhub lihaseid.

Peaks ennem kodust välja liikumist siis sööma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mao silelihaste halvatus.Kui regulaarselt magu nii täis toppida, võib tekkida maolihaste halvatus ning magu pole võimeline enam kokku tõmbuma ning toitu peensoolde juhtima.

Magu venib v2lja, kui teda pidevalt liiga t2is syya.

Halvimal juhul l8ppeb surmaga :D Olen ise n2inud lahangut kohtumeditsiini lahangukambris, kus surma p6hjuseks oli liiga t2is magu. Mao sisu v6ib seedimise k2igus veel ka paisuda, mees oli magama l2inud ja enam ei 2rganud.... Ysna k6hna mees oli.

Kui magu on v2lja veninud, siis te ei saa enam h2sti aru, kui palju te peaksite s88ma. Kogused l2hevad aina suuremaks jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis te ragistate kuti kallal? Mul on omal napp 78kg seljas ja söön ka vahetevahel õhtul kilo liha, 3 suurt tomatit, leiba ja liitri joodavat (tomatimahla näiteks).

No okei, mul läheb trennis ka 2500-3000kcal ära, aga äkki mister wenom teeb ka ropult trenni? Kui teil omal vatsad ei kannata, ei tähenda et peab nagu hagijad turja hüppama teisele. Peace out.

Liha seedimise aeg on 3 - 5 tundi, süüa õhtul kilo liha - mis eesmärk? Mis niikaua organismis toimub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liha seedimise aeg on 3 - 5 tundi, süüa õhtul kilo liha - mis eesmärk? Mis niikaua organismis toimub?

Eesmärk?

Peale trenni ikka süüa tuleb. See õhtu on no kuskil 6-7 paiku. Magama lähen südaöö kanti.

Kaalu tõsta ei taha, langetada ka ei taha, aga ikka langeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magu venib v2lja, kui teda pidevalt liiga t2is syya.

Halvimal juhul l8ppeb surmaga :D Olen ise n2inud lahangut kohtumeditsiini lahangukambris, kus surma p6hjuseks oli liiga t2is magu. Mao sisu v6ib seedimise k2igus veel ka paisuda, mees oli magama l2inud ja enam ei 2rganud.... Ysna k6hna mees oli.

Kui magu on v2lja veninud, siis te ei saa enam h2sti aru, kui palju te peaksite s88ma. Kogused l2hevad aina suuremaks jne.

Ei tea, kas tasub nüüd nii äärmustesse ka laskuda! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×