Jump to content
Inimene13

Kõige kiirem allavõtmis meetod

Recommended Posts

Tere, ma olen 13 aastane poiss ja üleliigset pekki on liiga palju. Ma tahaksin teada seda, et mis on kõige kiirem allavõtmis meetod? Rattasport/jooksmine/ujumine vms. Palun ärge hakake rääkima, et ma olen alles 13 ja ei tasuks alla võtta jne, kirjutage ainult, mida teha.

Pluss, kui kaua peab selle spordiga päevas tegelema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan teha erinevaid aeroobseid trenne.

jalgrattasõit,ujumine,jooksmine jne.

Võimalusi on tohutult, tuleks ka toitumine korda saada !

Muudetud kasutaja oks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, ma olen 13 aastane poiss ja üleliigset pekki on liiga palju. Ma tahaksin teada seda, et mis on kõige kiirem allavõtmis meetod? Rattasport/jooksmine/ujumine vms. Palun ärge hakake rääkima, et ma olen alles 13 ja ei tasuks alla võtta jne, kirjutage ainult, mida teha.

Pluss, kui kaua peab selle spordiga päevas tegelema?

Rasvaimu on kõige kiirem. Ebamõistlikele küsimustele ebamõistlikud vastused.

Natuke mõistlikumalt - erinevaid kehalisi tegevusi on võimalik teha erineva intensiivsusega - pool tundi aeglast ujumist kulutab vähem kaloreid kui pool tundi kiiret jooksmist.

Ja üleüldse on toitumine liiga oluline, et seda valemist välja heita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahjuks peab mainima, et rasva kaotamine pole sama kiire protsess kui juurde saamine.

Ei tea midagi... Olen elav näide... :)

Eelmise suvega saadud 10 lisakilo rasva kadus maist juunini ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasutasid JRXi soovitust ja tegid rasvaimu??? :)

Isegi rasvaimu pole nii tõhus :)

Ei... Tegelikult mängis rolli kevadine armastus ja sellega kaasnes enamvähem isutus :(

Sõin kordi vähem kui tavaliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean, et see võib naljakalt kõlada, aga ma ei ole pervert. Kui võimalik tee endast ilma särgita pilt. Püksid hoia jalas ja nägu ära näita. Mind lihtsalt huvitab, kui palju rasva seal on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joo palju vett. Tõenäoliselt joosta on sul ülekaalulisena ebamugav ja liiga väsitav, seega ujumine oleks hea variant. Toitu lahjadest toitudest (juku juust, teraleib, või asemel merevaik) ja vähem magusat. Samuti mingeid harjutusi, nagu kõhulihased, kätekõverdused (esialgu põlvedel nt), seljalihased.

Muudetud kasutaja kadrosoft poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isegi rasvaimu pole nii tõhus :)

Ei... Tegelikult mängis rolli kevadine armastus ja sellega kaasnes enamvähem isutus :(

Sõin kordi vähem kui tavaliselt.

e-ee ...

julgeks väita,et kaotasid 10kg kehakaalust,mitte 10kg rasva.Ja arvestades su kaalulangetuse tempot,oli sellest ilmselt valdav osa lihas,mis "ära põles" ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

julgeks väita,et kaotasid 10kg kehakaalust,mitte 10kg rasva.Ja arvestades su kaalulangetuse tempot,oli sellest ilmselt valdav osa lihas,mis "ära põles" ..., :)

Seda ka kindlasti, et lihast kadus... Silmaga näha see.

Aga valdav osa läks vist siiski rasva... Isegi kõhulihast on natuke paista juba :)

Suvel väldin igasugust jama ka veel ja sügiseks kooli ajaks olen ehk 75-80 kg juba.

Siis uuesti sajaseks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

julgeks väita,et kaotasid 10kg kehakaalust,mitte 10kg rasva.Ja arvestades su kaalulangetuse tempot,oli sellest ilmselt valdav osa lihas,mis "ära põles" ..., :)

ma väidaks vastupidist, kuna kortisol oli madal ja testosteroon laes ja see kombo soodustab rasva põletust vägagi ning lihast hoiab kenasti alles! Kindlasti oli ka lihase kadu!

Endal oli ka sarnane olukord, ca. 2he nädalaga -3kg ja uuesti treeningu juurde naastes olid tulemused paremad kui mõned kilod raskem olin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitu lahjadest toitudest (juku juust, teraleib, või asemel merevaik) ja vähem magusat.

Siiski on soovitav süüa ka nn. rammusamat, sh. võid. Rasvavaene (lahja) dieet ei ole hea variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiski on soovitav süüa ka nn. rammusamat, sh. võid. Rasvavaene (lahja) dieet ei ole hea variant.

Nõustun ,tuleks süüa vähem süsivesikuid ,eriti kiirelt imenduvaid...Selle eest süüa rohkem valku ja rasvasid (kasulikke)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma väidaks vastupidist, kuna kortisol oli madal ja testosteroon laes ja see kombo soodustab rasva põletust vägagi ning lihast hoiab kenasti alles! Kindlasti oli ka lihase kadu!

Endal oli ka sarnane olukord, ca. 2he nädalaga -3kg ja uuesti treeningu juurde naastes olid tulemused paremad kui mõned kilod raskem olin.

Mnjah.

Kui nüüd mõelda ...

... midagi sarnast oli ka minul omal ajal,kui kõvasti kaalu kaotasin.

Kõige paremini torkas see silma kükis.Vahepeal oli nii,et peale kaalu peal käimist võis minna ja kangile kettaid juurde panna - no umbes nii et kui 1kg kehakaalu oli kadunud,võis paar kilon kangile juurde panna.

Aastaga kadus ~90kg kaalu ja lisandus 155kg kükile ....

kuni kõik lõppes ränga seljavigastusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjah.

Kui nüüd mõelda ...

... midagi sarnast oli ka minul omal ajal,kui kõvasti kaalu kaotasin.

Kõige paremini torkas see silma kükis.Vahepeal oli nii,et peale kaalu peal käimist võis minna ja kangile kettaid juurde panna - no umbes nii et kui 1kg kehakaalu oli kadunud,võis paar kilon kangile juurde panna.

Aastaga kadus ~90kg kaalu ja lisandus 155kg kükile ....

kuni kõik lõppes ränga seljavigastusega.

mida sa seletad, ma rääkisin teemas, armumine ja kuidas see hormoone mõjutada võib keha kompositsiooni kasuks/ka jõudu pidasin silmas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida sa seletad, ma rääkisin teemas, armumine ja kuidas see hormoone mõjutada võib keha kompositsiooni kasuks/ka jõudu pidasin silmas!

Ma rääkisin seda mida rääkisin.Kui ei meeldi,ei ole minu süü.

Aga sa võid ju alati minu bannimist nõuda, :)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuulge jätke see tühipostituste tegemine! teema algataja tuli küsimusega, andke talle siis midagi lugeda ka peale omavahelise kraaklemise, kes on targem, ilusam ja osavam.

.. ei jõua ega taha päev läbi teie vaimukusi kustutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Telli endale toitumiskava.

13aastasele soovitad pea 1000 kroonist välajminekut, pealegi poel tal variantigi ise süüa osta terve päevamenüü ulatuses.

Mis ma soovitan, liigu palju ja ära söö jama. Sa siin küsisid, mis on parim, ujumine, ratas või jooks. Tee siis juba triatloni! Igasugune liigutamine on hea, 13aastasena kasvuiga alles käivitumas, õige moment ennast käsile võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×