Jump to content
Ott Kiivikas

Reportaaz - Pilsenis,Tsehhis juuniorite MM -lt lamades surumises, võistlevad Kuusnõmmed ja Sagor

Recommended Posts

Pöidlad pihku, Raidi viimane katse kohe kohe tulemas.

Kahjuks Raidil võistlus ebaõnnestus ning tulemust kirja ei saanud. Loodame,et Rait kirjutab mis valesti läks või oli tõesti energia otsas, sest pikk võistlusperiood on selja taga.

Muudetud kasutaja Tzaby poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paistab ,et noorte tase on väga nõrk :D , 91 aasta poisid viimast aastat. 67,5 kaalus ja sellele 94 aasta poisile teeks pikapuuga :)

Muudetud kasutaja -renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rait tunnistas et ei olnud täit jõudu. Esimesel katsel oli raskus jällegi liialt madal:S ei saanud yldse rinnale. Teisel katsel tegi kang mingi jõnksu läbi ja ei loetud ja kolomas katse oli kõik või mitte midagi. Surus 232,5 yles, aga ei loetud 2:1 ära nagu ka eelmise katse puhul. Katse ei olnud ideaalne kuid oleks võinud sellise katse ära lugeda. Võitis loomulikult poolakas ja loomulikult oli küljepeal istumas ka juhuslikult poola kohtunik. Jaan arvas, et isegi ideaalse katse puhul oleks too kohtunik võinud panna punase....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilma nö vormita 232,5 kg vähemalt üles suruda ei ole paha tulemus, kuid kahjuks see ilma kohtunike valgete tuledeta ei tähenda head lõppkohta. Kas see 232,5 oleks medali ka andnud`?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus läbi. Kahju, et null tuli, kuna oli võimalus kuld võita. Ise olen võistlustega rahul ja null mind ei morjenda, kuna 232,5 ilma mingi ettevalmistuseta näitab et olen teel 240 kg poole. . Meistritiitel oli küll minu otsustada, kuid poolakas surus 230 üles ja minu 232,5 ei loetud enam 2:1. Katse ei olnud kõige hullem, aga noh kohtunik oli poolakas ja kes oma mehele võitu ei tahaks. Halada pole midagi, võistlus oli hea biggrin.gif

Ja nagu iga võistlus löödi mind kohe dopingu, ei tea miks minu nägu neile meeldib. laugh.gif Isegi nulliga viiakse kusema wink.gif 2 nädala jooksul 2 korda dopingus käia, on ka omaette saavutus.

Asendi probleemi mul polnud,vaid ühesõnaga teravus oli nullis, ei olnud sama mis Rootsis.

Nüüd vaja kooli sisse saada ja leida Tallinnas treeningkoht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rait, kas oleks olnud võimalik, et kui kolmandal oleksid jäänud 227,5kg juurde, oleks see võib-olla nn puhtamalt üles läinud, ning poolakast küljekohtunikul poleks olnud põhjust (kuna sa poolakat siis ei ohustanud) punast panna? Siis oleks pronks reaalne olnud. Või olid alguses juba häälestanud ennast ainult kullale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rait, kas oleks olnud võimalik, et kui kolmandal oleksid jäänud 227,5kg juurde, oleks see võib-olla nn puhtamalt üles läinud, ning poolakast küljekohtunikul poleks olnud põhjust (kuna sa poolakat siis ei ohustanud) punast panna? Siis oleks pronks reaalne olnud. Või olid alguses juba häälestanud ennast ainult kullale?

Häälestus oli kuld, kuna tulemused olid minule tegelikult jõukohased. JA see 5 kg ei määra mitte midagi, kui katse tuleb tehniliselt õigesti. Paraku 232,5 katse ei olnud 100% veenev ja niigi 2 esimest katset ei saanud kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×