Jump to content
Ott Kiivikas

Reportaaz - Pilsenis,Tsehhis juuniorite MM -lt lamades surumises, võistlevad Kuusnõmmed ja Sagor

Recommended Posts

Mehed järjest põruvad algraskustega...Raigo Põrus 212.5kga...

Siin foorumis kunagi kirjutas, et läheb uue särgiga suruma, sellega vist ei saa sellist raskust rinnale tõmmatud

Super, tulemus kirjas ja järgmiseks katseks 222,5 KG

Muudetud kasutaja Sulev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis probleem siis algraskustega on paljudel? Kas jälle see tagumiku ja jalgade asend nagu EMV-l või kangi rinnale saamisega on probleeme? Või lasevad kõhu peale?

Pilti kohapealt ei ole, seega ootame hiljem osalejate enda kommentaare

Nii, hõbe käes, hetke max koht ka vast. Kahjuks 222,5 kg ei saanud kirja kuid super ikkagi

Muudetud kasutaja Sulev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis probleem siis algraskustega on paljudel? Kas jälle see tagumiku ja jalgade asend nagu EMV-l või kangi rinnale saamisega on probleeme? Või lasevad kõhu peale?

Seda ongi jah praegu raske öelda, kuna puudub LIVE pilt kohapealt, saaks eesti võistlejatelt kommentaare, oleks asjast selgem pilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma sain õieti aru, et Hõbemedal on olemas? :D

Palju õnne ja jõudu ka tänase sünnipäeva puhul - täismees 21, loodan, et kasiinosse ei torma :)

Ilus sünnipäevakingitus kui mu küsimus jaatava vastuse saab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma sain õieti aru, et Hõbemedal on olemas? :D

Palju õnne ja jõudu ka tänase sünnipäeva puhul - täismees 21, loodan, et kasiinosse ei torma :)

Ilus sünnipäevakingitus kui mu küsimus jaatava vastuse saab :D

jep, sünnipäeva õnnitlused ja medali õnnitlused ka minu poolt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Onlineis on ka kohe tulemused, Aimar hõbemedal 215,0kg tulemus, esikoha kaotas 2,5 kg - :) 14 mehe konkurentsis, super tulemus!

Aimar Kuusnõmm 14 mehe seas tubli 5 koht, tulemus 185kg (pronksi oleks andnud 202,5kg),

Nüüd jääb oodata Sagori etteastet!

Hoiame pöidlad pihus

Protokolle onlineist vaata siit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed on tõesti tublid, hõbemedal sünnipäeva puhul on ikka väga hea innustus.

Kuid põrumise on palju, ootame kommentaare.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Helistasin, soovisin õnne ja saatsin pressiteate ka laili - varsti juba nagu jõutõsteliidu pressisekrtär :)

Poisid ütlesid, et pilte on ka aga, et nett jupsib, kuidlubasid õhtul pilte panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu võistlus kujunes järgnevalt.. kaal oli 73,5

ja 2 päeva olin juba hotellis tühja passinud

jõudu naq oli 185 oli kerge aga loeti 2:1

ära. 192,5kg tuli samuti ülesse aga poolepeal käis jõnks läbi ja seega vastu ei võetud. edasi panime 200 kuna see oleks andnud minule pronks medali..olin valmis,tahtmist oli jõudu tundus ka olevat aga lõpus tuli kang näopeale ja ei jaksanud...teravust oli puudu ja järelikult ei pigistanud piisavalt kangi. Veel seda ka et soojendusruumis oli väga palav.

Raigo räägib enda emotsioonidest ise ja lisab ka pildid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnitlen, tublid mõlemad!!

Ei ole kerge suvel vormi hoida.

Saaremaa poisid on võistelnud alates jaanuarist ja pidevalt parandanud oma tulemusi.

Nüüd väike paus ja sügisel juba uue vormi pealt uued tulemused!!

Raigole ka palju õnne sünnipäevaks!!

Aimar on juba praegu tugeva närvikavaga, nii et see kogemus teeb ta ainult tugevamaks!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlused nyyd selja taga ja hõbemedal kaelas. ega see kuld ka kaugel olnud. Tegin omale karuteene kui panin plaanitust väiksema algraskuse. trennis leppisime kokku et läheb 215 , mis tuleb kenasti rinnale. võistlustel aga otsutasin panna 212,5 mis oli vist särgi jaoks liiga kerge või teine asi et ma ei keskendund yldse sellele surumisele. teisel katsel suutsin esimesest ehmatusest toibuda ja tegin seda mida ma oleks pidanud kohe esimesel katsel tegema:D kolmandal tuli ilmselt kerge närv sisse... 222,5 oleks võind mulle kulla tuua, peale Milleri 227,5 üritust selgus et ma oelkski kulla saanud 222,5ga kui ma selle kirja oleks saanud. jõudu oli, kang oli kerge aga ma ise arvan et närvid vedasid alt:D

Surumis asendites pole kellegil probleemi olnud. aga paljud ei saanud katset kirja kuna kang läks ebayhtlaselt yles. näidatid pidevalt sinist kaarti kohtunikepoolt.

lubasin ka pilte lisada

post-18592-1246644597_thumb.jpg

Soojendust tegemas

post-18592-1246644638_thumb.jpg

75 kaalu võitjale pannakse särki selga. pildl peaks olema kaksikud.

post-18592-1246644782_thumb.jpg

post-18592-1246645541_thumb.jpg

ootamas oma korda

post-18592-1246644992_thumb.jpg

post-18592-1246645086_thumb.jpg

mees kes surus 90-s 250. esialgu oli ylesandmis lehel 82,5-s. võibolla pildilt ei saagi aru kui suur lihas mehel tegelikult oli:)

post-18592-1246645275_thumb.jpg

kerge soojendus

post-18592-1246645351_thumb.jpg

seal mehed istusid ja sättisid end katsetele valmis

post-18592-1246645456_thumb.jpg

Nii ma istusin ja mõtlesin peasläbi kuidas suruma peab:)

post-18592-1246645682_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh piltide eest, üks pilt räägib rohkem kui tuhat sõna! Seega kui on võimalus teke veel pilte ka homme raskematest meestest, samuti kas autasustamisest ei ole ühtegi pilti??? Ma vahetaks vähemalt uudiste juures pildi ära kui sa üles paneksid?

Ehk saab banketist ja medalitähistamisest ka mõne pildi.Kas on teada millised šanšid homme Raidil on?

Veelkord tubli töö ja me oleme uhked teie saavutuste üle!!! :)

Krt. mulle tundub ikka uskumatu millega selliseid kilosid üles surutakse, kaal vaid 80 kg..... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njh....eks homme näeb mis tuleb. Vorm ei ole see mis oli Rootsis. Vahepeal oli koolilõpetamine ja veel jaanipäev, kuhu kadus tükike vormist :) ning Rootsist saadik pole trenni teinudki, lähen vana rasva peale suruma.

Ning suutsin oma vasaku õla tuksi keerata , mis teeb valu surudes. AgA homme annan endast parima.

Vastastest nii palju, et mehed suruvad kõik ühte kanti. 1. 245 2. 227,5 3. 225 4. 225 5. 222,5 jne.. nii et tuleb tihe rebimine.

Endal läheb alla 217,5 ja see peaks näitama, palju seekord tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njh....eks homme näeb mis tuleb. Vorm ei ole see mis oli Rootsis. Vahepeal oli koolilõpetamine ja veel jaanipäev, kuhu kadus tükike vormist :) ning Rootsist saadik pole trenni teinudki, lähen vana rasva peale suruma.

Ning suutsin oma vasaku õla tuksi keerata , mis teeb valu surudes. AgA homme annan endast parima.

Vastastest nii palju, et mehed suruvad kõik ühte kanti. 1. 245 2. 227,5 3. 225 4. 225 5. 222,5 jne.. nii et tuleb tihe rebimine.

Endal läheb alla 217,5 ja see peaks näitama, palju seekord tuleb.

Jah - kui vana rasvpealt läheks enfalgi all 217,5kg! siis oleks tore, eriti kui oleks 19 aastane :D

Mis seal ikka soovida võitle kuidas jaksad, tee oma võistlust ja kui on oht, et liiga suur raskus võib pigem vigastada kui medali tuua, siis ära pilli lõhki aja, võistlused tulevad ja lähevad, vigastused ei pruugi enam ära minna, nii et sinul on kõik alles ees, seega tee asja mõistusega :D

Mis kell homme fännidel tasuks onlines olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea miks, aga näiteks kaks kõva riiki - Venemaa ja USA ei ole üldse esindatud, vaatasin , et väljaspoolt Euroopat on esindatud , ja sedagi ainult juunioride arvestuses Lõuna-Aafrika Vabariik ja Jaapan. Huvitav, kas seetõttu, et alles esimene omataoline võistlus, jäi kuidagi muu maailma kalendrist välja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×