Jump to content
Sign in to follow this  
MikroToitaine

Nädalaks aeg maha.

Recommended Posts

Selline mure ,et 8 juuli -14 juuli saab mindud saksamaale ja vaevalt nendes hotellides jne kus me peatume mingi jõusaal vms on ...

aga mure siis siuke ,et kui ma nüüd nädalaks pausi sisse teen , kas see võib hiljem rajale saamisega muresi tekkida ?

hetkel treening 6 korda nädalas http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=26 kava alusel , selle kavaga alusatasin ca 3 nädalat tagasi , varem treenisin 4 korda nädalas aga nüüd rohkem aega , jõusaalis tihedalt käinud juba ca 2 aastat , vanust 16 kaal hetkel 85

Veel oleks mure kuidas reisi ajal toituda . Kuna pidevalt sõita bussiga/laevaga siis pole kõik toiduained kättesaadavad .

enda toitumisest hetkel .

Hommikusöök kell 8.00

50gr Kuivainena helbeid (kiirkaerahelbed, neljaviljahelbed, jne.) piima või veega

100ml jogurtit või lisada pudrupeale

3 muna keedetuna (munakollanevedel või praetud Härjasilm

100-150gr Kohupiim rosinatega, lisa jogurtit)

1 tomat, väiksem

1 värske kurk või hapukurk väiksem.

1 viil täistera leiba, fileesingiga ja juustuga

1 tass kohvi või teed

200 ml. Keefirit 2,5% või piima

Vahepala kell 10.00 – paar puuvilja

Lõuna kell 12.00

150-200 gr. Loomaliha või linnuliha, kala

125gr. riisi ( müügil on 125gr. kottides) keedetud kujul või pastat 100 gr. Kuivainena või kartul

150gr. Toorsalatit,

1 viil täisteraleiba või paar terakuklit, fileesingiga ja juustuga

1 spl. (supilusikatäis) oliiviõli külmpress

Trenn 15.00

Peale trenni valgušeik – 40gr valku, 80gr süsivesikuid

Vahepala kell 17.00 tund peale valgušeigi joomist

250g kohupiima rosinatega või vanilli – jogurt, lpähkleid, rosinad

1 banaan

1 täisterakukkel

Õhtusöök 20.00-21.00

Valik 1

1 puuvili – õun, pirn

200 gr. Kodujuustu rasvatu

1 tomat väiksem

1 värske kurk, hapukurk,100ml.maitsestamata jogurtit või lahjat hapukoort 10%

1 küüslaugu küüs, et tervis veel parem oleks.

1 viil täisteraleiba või terakuklit fileesingiga ja juustuga

1 tl. kalamaksaõli

Valik 2

1 puuvili – õun, pirn

Veiseliha/ kana või kalkun fileena (200 g):

tomat, kurk: või juurviljasegu, sega 100ml.maitsestamata jogurtit või lahjat hapukoort 10%

1 viil täisteraleiba või terakuklit fileesingiga ja juustuga

Mölleri kalamaksaõli (10 g 1 spl)

Valik 3 Omlett

1 puuvili – õun, pirn

3 tervet muna -

• Tuunikalavees konservi

• Kanafilee tükid

• Juustu

• Kalafilee tükid

1 viil täisteraleiba või terakuklit fileesingiga ja juustuga

Mölleri kalamaksaõli (10 g 1 spl):

Valik 4

1 puuvili – õun, pirn

kohupiim 5 % 1 pakk (200-250g): moosi ja pähkleid

1 viil täisteraleiba või terakuklit fileesingiga ja juustuga

Mölleri kalamaksaõli (10 g 1 spl):

Kell 24.00 hilisõhtune valgušeik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma arvan, et kui sa treenid muidu 6 korda nädalas, siis see nädal aega puhkust teeb sulle vaid head. Kui toitud enam-vähem korralikult ja päris iga öö ei pidutse, ehk siis magad korralikult - ei halvene tulemused absoluutselt. Ei tasu nii hullult ka nüüd paratseda, väike puhkus aegajalt mõjub ainult positiivselt.

Vähemalt mulle :P

Edited by tereummikust

Share this post


Link to post
Share on other sites

no puhkus tuleb siis kasuks ma arvan aga suurem mure siis , kuidas toituda pika reisi ajal ?

kuna pidevalt sõidad bussiga , midagi suurt valmistada ei saa ja teatud asju ei saa ka kaasa võtta, kuna lähevad soojas bussis hapuks ... toitumine peaks reisi ajal ka korras olema, kuigi ei tea mida kaasa võtta, pakisuppidest ja makaronidest ära ei ela niimoodi ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pähklid , kuivatatud liha näiteks. Ma usun , et buss teeb peatusi bensukates ka , nii et sealt saad ka natuke kraami osta , mida kohe järama hakata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nädal pausi pole probleem, pigem kasuks. Kohalikest poodidest leiad kindlasti kohupiima, kodujuustu, valmis liha, juurvilju jne. Pähklid kaasa siit, aeglast valku võid ka võtta kotitäie-sellest hädakorral sheiki teha.

Esimese päeva söögi saad täielikult kaasa teha- paki korralikult fooliumisse ja külmaelementidega külmakotti (Jyskis nt on hea valik odavaid külmakotte). Kui on võimalus kasutada bussis sigaretisüütajast toidetavat mini-autokülmikut (müüb ka Jysk ja Prismas olen ka näinud, seal oli vist kallim), siis soovitan soojalt, saad nii mõnedki asjad kaasa võtta. Osades bussides on olemas ka statsionaarsed külmikud.

Pika söidu ja sooja ilma korral ära unusta juua palju- hoiab kõhu korras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pagan, postitasin ka ennsit midagi, kuid kadus kusagile ära :S Aga põhimõtteliselt Annikaga nõus. Lisaks veel niipalju, et kui sa pole just võistlev kulturist ja võistlused pole mitte 2 nädala pärast, siis võta vabalt! Tulebki kilokene juurde? No ja mis siis! Pärast pöördud oma tavalise rütmi juurde tagasi nin mõne päevaga on kõik taas korras. Ei saa ikka asju üle võlli ka ajada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lähen teen siis enda tänase trenni ära ja siis nädal puhkust .Nonii , sõit on homme ja ikka väike mure , mida siis kaasa võtta :) hommikusöökide pärast ei pea muretsema kuna need hotellides,laevas juba kinni makstud , aga sõidud on ikkagist pikad ja midagi suurt valmistada ei saa. Veel on olemas kast power sheike , sobivad algul ka toidukorra asendamiseks ... Reis näeb ise välja selline:

1. päev

Väljasõit Tartust 13.30 Vanemuise alumisest parklast, tallinlastega kohtume sadamas kl. 17.00 D-terminali ees parklas meie bussi juures. Tallinki luksuslaev väljub Stockholmi kl. 18.00. (NB! Väljasõiduajad võivad muutuda juhul kui laevade väljumisajad muutuvad. Palun kontrollige!). . Laeval meelelahutusprogramm, õnnitleme sünnipäevalisi, laulame karaoket ja tantsime hea tantsumuusika saatel, hoogsad võistlused panevad kaasa elama ja meeleolukas keskööshow teeb tuju heaks, ilusa ilma puhul saab laevatekil nautida merre loojuvat päikest. B4 kajut (ülevalpool autotekki) hinna sees.

2. päev

Võimalus süüa rikkalikku hommikusööki laeval (lisatasu eest). Kl. 10.00 saabume Stockholmi. Sõit läbi Rootsi, Taani. Praamiga Saksamaale. Öömaja Lübeckis ETAP hotellis (2-sed toad).

3. päev

Hommikusöök. Sõit läbi Saksamaa. Teel räägime preislastest ja baierlastest ning kuulame piirkonnale omast saksa muusikat. Rothenburg - kõrgel kaljul asuv maaliline keskaegne linnake, mida ümbritseb väravate ja tornikestega kaitsemüür. See on keskaegse kogukonna peegeldus, kus õhkub palju rüütlite ja kloostrite vaimu. Linn, milles aasta läbi on avatud Herrengasse “jõuluturg”. Jalutuskäik õhtuses linnas: turuväljak, raekoda ja raehärrade “joomaurgas”, Georgi purskkaev ja jahiseltsimaja, Herrengasse, keskaegsed kirikud, linnamüür, linnaväravad jpm. Õhtusöök>/strong> (hinna sees). Öömaja ***hotellis (2-sed toad).

4. päev

Hommikusöök. Linnaekskursioon ühes vanimas Saksamaa linnas Regensburgis. See Doonau-äärne linn on uhke oma rikkalikult säilinud ehitusmälestiste poolest. Saksamaa üks kõige paremini säilinud keskaegne linn tänu sellele, et jäi II MS-s kahjustamata. Jalutuskäik siin on kui arhitektuuri teemapargis – näeb ehitisi alates rooma-ajast (Porta Praetoria) romaani ja gooti ehitisteni. Vana raekoda ja katedraal, kaupmeeste tornelamud, kitsad tänavad... 12.saj ehitatud sild üle Doonau, mis oli eeskujuks paljudele tolleaegsetele sillaehitajatele. Linn on ka UNESCO kultuuripärandi nimistus. Sõit Münchenisse. Linnaekskursioon: Stachus- Karli väravad, Jumalaema kirik, Marienplatz, uus raekoda oma kellamänguga, Peetri kirik, mida linlased hellitavalt Vanaks Peetriks kutsuvad. Linna sümboliks on vaieldamatult kahe kuppeltorniga toomkirik – Frauenkirche. Erinevatest õuedest ja saalidest koosnev kompleks, kuninga residents, annab ülevaate Baieri valitsejate jõust ja jõukusest ning sellest, miks baierlased tänaseni nii iseseisvad ja isepäised on. Residentsteater - üks maailma ilusaimatest rokokooteatritest ja kesklinnas uhkeldav suurejooneline Rahvusteater. Külastame ka Hofbräuhausi – üht Euroopa vanimat õllekeldrit. Kui veel kohalik kapell mängib õllemuusikat, on elamus garanteeritud. Sõit Baierimaa lõunaossa. Öömaja Krünis ***hotellis (2-sed toad). Soovijatele õhtusöök (lisatasu eest).

5. päev

Hommikusöök. Külastame Linderhofi lossi, mille Ludwig lasi ehitada kui austusavalduse Prantsusmaa kuningate absoluutsele monarhiale. Imelises lossipargis, kuhu on paigutatud eksootiline Mauri paviljon paabulinnutrooniga ja kus kuningas armastas paadisõidul Veenusemäe grotis Wagneri muusikat kuulata, on piisavalt aega, et seda muinasmaailma ja looduse ilu nautida. Baieri Alpides keset rahulikku orgu Kofeli hambulise mäeaheliku kõrval asub Oberammergau - naudime selle romantilise linnakese muinasjutulisi freskosid majaseintel, puunikerdusi ja külakirikut. Öömaja samas hotellis. Soovijatele õhtusöök (lisatasu eest).

6. päev

Hommikusöök. Ilusa ilma korral sõidame Mittenwaldis köisraudteega Saksamaa kõrguselt teisele mäele Karwendelile (2385m). Kaunid vaated Alpidele, võite seista ühe jalaga Saksamaal teisega Austrias. Sõidame baieri muinasjutukuninga Ludwig II lemmiklossi Neuschwansteini - Pollati jõe sakilisel kuristikuserval keset Baieri Alpide maalilist maastikku seisab maailma kõige nõiduslikum loss. Selle elevandiluuvalged tornid tumeroheliste kuuskede taustal tunduvad kaugelt vaadatuna õhulised ja õrnad. See loss, mis on “keskaegsem” kui ükski keskajal ehitatud loss, esindab Baieri kuninga Ludwig II unistuste täitumist. Ta ise kirjeldas lossi asukohta kui “kauneimat, mis eales leitud” ja et see on tõsi, võib veenduda, seistes kuristiku kohal Marienbrücki sillal. Wieskirche erakordse rokokoo interjööriga kirik, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja. Öömaja samas hotellis (2-sed toad). Soovijatele õhtusöök (lisatasu eest).

7. päev

Hommikusöök. Partnachklamm. Väike jalutuskäik kärestikulise mägijõe kaldal - imetleme looduse ürgset jõudu. Sõidame Baden-Württenbergi liidumaale, mida loetakse Saksamaa üheks kaunimaks piirkonnaks oma maaliliste jõeorgude, kindluste ja veiniküladega. Sõit lennuväljale, kus peab olema kell 12.15. Otselend München-Tallinn kl 14.10-17.40 (NB! Kohalikud ajad! Lennuajad võivad muutuda, palun kontrollige paar päeva enne reisi). Reis lõpeb Tallinna lennujaamas.

Kindlast võtan küll kaasa pähkleid , 1. päeva toidu saan kaasa teha . Ahjaa , sügisel plaan ikkagi lavale ka jõuda :)

Edited by MikroToitaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×