Jump to content
j2nkuu

süsivesikud

Recommended Posts

Ma olen ammu juba otsinud igaltpoolt kindlat vastust oma küsimustele aga siiamaani pole reaalset vastust saanud.Nii :

kui ma olen 163cm pikk ja kaalun 46kg, liigun päeva jooksul keskmiselt. Ei liigu väga palju aga samas vaid paigal ka ei istu. Küsimus oleks siis iseenesest selline: et kui suur on mu päevale kaloraaž mille ma võin endale sisse süüa,ilma et paksuks läheksin? Ja kui palju süsivesikuid võin omastada (grammides) et ei hakkaks tekkima need nö. sangakesed ja üldse et see rasv ei hakkaks ladestuma kõhule ja reitele jne

ja üldse,kas süsivesikute liigtarbimine teeb paksuks´?

mille tagajärjel hakkab inimene juurde võtma?

kui ma olen päeva jooksul söönud 900kalorit ja siis öösel umbs kell 3 söön veel 200g koorejäätist, sellega saan juurde palju kaloreid ja vb mu päevane kaloraaž saab sellega ületatud(ma tegelt ei tea ju täpselt mis see on,aga oletame) kas ma siis võtan automaatselt juurde ja jalad lähevad kohe paksemaks? mille tagajärjel jalad paksuks lähevad üldse?

oeh,niii palju küsimusi.aga tõesti ei osanud enam kuhugi mujale kedagi teisi tüütama minna, oleksin tohutult tänulik kui saaksin selle kõige kohta kasulikku inot. suur aitähh igatahes,loodan et keegigi saab aru minust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ammu juba otsinud igaltpoolt kindlat vastust oma küsimustele aga siiamaani pole reaalset vastust saanud.Nii :

kui ma olen 163cm pikk ja kaalun 46kg, liigun päeva jooksul keskmiselt. Ei liigu väga palju aga samas vaid paigal ka ei istu. Küsimus oleks siis iseenesest selline: et kui suur on mu päevale kaloraaž mille ma võin endale sisse süüa,ilma et paksuks läheksin? Ja kui palju süsivesikuid võin omastada (grammides) et ei hakkaks tekkima need nö. sangakesed ja üldse et see rasv ei hakkaks ladestuma kõhule ja reitele jne

ja üldse,kas süsivesikute liigtarbimine teeb paksuks´?

mille tagajärjel hakkab inimene juurde võtma?

kui ma olen päeva jooksul söönud 900kalorit ja siis öösel umbs kell 3 söön veel 200g koorejäätist, sellega saan juurde palju kaloreid ja vb mu päevane kaloraaž saab sellega ületatud(ma tegelt ei tea ju täpselt mis see on,aga oletame) kas ma siis võtan automaatselt juurde ja jalad lähevad kohe paksemaks? mille tagajärjel jalad paksuks lähevad üldse?

oeh,niii palju küsimusi.aga tõesti ei osanud enam kuhugi mujale kedagi teisi tüütama minna, oleksin tohutult tänulik kui saaksin selle kõige kohta kasulikku inot. suur aitähh igatahes,loodan et keegigi saab aru minust.

selle jutu peale ei oskagi midagi öelda tule taevas appi*!!!!!!!!!

1400 kalorit on su puhul minimaalne öö-päevane kaloraasi hulk, mida vajad selleks, et üldse hinges püsida.

liigud ka veel keskmiselt. oled 16 aastane kasvav noor inimene. 3000 kalorit päev

ning tavatoiduga katsu ka vähemalt 150g valku päevas saada

hakka sööma

lõpeta nälgimine sellega sellega sa oma pekist lahti ei saa

Muudetud kasutaja wenom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ammu juba otsinud igaltpoolt kindlat vastust oma küsimustele aga siiamaani pole reaalset vastust saanud.Nii :

kui ma olen 163cm pikk ja kaalun 46kg, liigun päeva jooksul keskmiselt. Ei liigu väga palju aga samas vaid paigal ka ei istu. Küsimus oleks siis iseenesest selline: et kui suur on mu päevale kaloraaž mille ma võin endale sisse süüa,ilma et paksuks läheksin? Ja kui palju süsivesikuid võin omastada (grammides) et ei hakkaks tekkima need nö. sangakesed ja üldse et see rasv ei hakkaks ladestuma kõhule ja reitele jne

ja üldse,kas süsivesikute liigtarbimine teeb paksuks´?

mille tagajärjel hakkab inimene juurde võtma?

kui ma olen päeva jooksul söönud 900kalorit ja siis öösel umbs kell 3 söön veel 200g koorejäätist, sellega saan juurde palju kaloreid ja vb mu päevane kaloraaž saab sellega ületatud(ma tegelt ei tea ju täpselt mis see on,aga oletame) kas ma siis võtan automaatselt juurde ja jalad lähevad kohe paksemaks? mille tagajärjel jalad paksuks lähevad üldse?

oeh,niii palju küsimusi.aga tõesti ei osanud enam kuhugi mujale kedagi teisi tüütama minna, oleksin tohutult tänulik kui saaksin selle kõige kohta kasulikku inot. suur aitähh igatahes,loodan et keegigi saab aru minust.

Appi..

Okei, kõige pealt - süsivesikute koguseid ei ole ette antud, proovidki nii et jälgid/tarbid teatud ajaperioodil teatud hulgal süsivesikuid(Pikem aeg, vähemalt kuu!) ning jälgid mida keha teeb(Koguseid suurendad/vähendad olenevalt kui aktiivne päev..).

Kaalu juurde tulemine mingi ööpäevaga on.. uh.. idiootsus, kaalu langetamine/tõstmine on PIKK ja JÄRJEPIDEV, kui sa üks päev sööd korralikult oma päevase kaloraazi täis ning teine päev vähem/rohkem 500 võrra ja nii koguaeg siis ongi tulemus erinev..

Jalad lähevad paksuks samal põhjusel miks mõnel läheb ###### suureks ning mõnel tekib kõht, rasv koguneb/rasvaprotsent suureneb - see KUHU see tekib kahjuks sinu teha väga pole..

1400 kalorit on su puhul minimaalne öö-päevane kaloraasi hulk, mida vajad selleks, et üldse hinges püsida.

liigud ka veel keskmiselt. oled 16 aastane kasvav noor inimene. 3000 kalorit päev

ning tavatoiduga katsu ka vähemalt 150g valku päevas saada

hakka sööma

lõpeta nälgimine sellega sellega sa oma pekist lahti ei saa

Ma olen 73 kilo kaaluv 21a noormees ja mina võtaksin selle kaloraaziga päris korralikult juurde, 3000 kalorit on VÄGA palju 163cm pikkuse ja 46kg kaaluva inimese kohta, mõtle enne kui selliseid soovitusi teed..

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Appi..

Okei, kõige pealt - süsivesikute koguseid ei ole ette antud, proovidki nii et jälgid/tarbid teatud ajaperioodil teatud hulgal süsivesikuid(Pikem aeg, vähemalt kuu!) ning jälgid mida keha teeb(Koguseid suurendad/vähendad olenevalt kui aktiivne päev..).

Kaalu juurde tulemine mingi ööpäevaga on.. uh.. idiootsus, kaalu langetamine/tõstmine on PIKK ja JÄRJEPIDEV, kui sa üks päev sööd korralikult oma päevase kaloraazi täis ning teine päev vähem/rohkem 500 võrra ja nii koguaeg siis ongi tulemus erinev..

Jalad lähevad paksuks samal põhjusel miks mõnel läheb ###### suureks ning mõnel tekib kõht, rasv koguneb/rasvaprotsent suureneb - see KUHU see tekib kahjuks sinu teha väga pole..

Ma olen 73 kilo kaaluv 21a noormees ja mina võtaksin selle kaloraaziga päris korralikult juurde, 3000 kalorit on VÄGA palju 163cm pikkuse ja 46kg kaaluva inimese kohta, mõtle enne kui selliseid soovitusi teed..

ok 3000 on jah natuke palju, kui suht tagasi hoidlikult päevas liikuda, aga...

selle jutu peale ei oskagi midagi tarka öelda tule taevas appi on ikka inimestel mõttlemine 1000 kalorit päev appppi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kui ta nälgimist ei lõpeta ja sööma ei hakka on ta varsti surnd

Muudetud kasutaja wenom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok 3000 on jah natuke palju, kui suht tagasi hoidlikult päevas liikuda, aga...

selle jutu peale ei oskagi midagi tarka öelda tule taevas appi on ikka inimestel mõttlemine 1000 kalorit päev appppi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kui ta nälgimist ei lõpeta ja sööma ei hakka on ta varsti surnd

Kas just surnud aga 'skinny fat' staatuse saab suht kergelt kätte, pidevalt kuuldud 'Kaalun vähe aga olen paks' näksaks kenalt uue ohvri..

163cm, 46kg kaaluv isik, keskmiselt aktiivne, kerge trenn - mina pakuks kehakaalu stabiilseks hoidmiseks umbkaudu ~2300 kalorit..

Aga eks see oleneb inimesest juba rohkem..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas just surnud aga 'skinny fat' staatuse saab suht kergelt kätte, pidevalt kuuldud 'Kaalun vähe aga olen paks' näksaks kenalt uue ohvri..

163cm, 46kg kaaluv isik, keskmiselt aktiivne, kerge trenn - mina pakuks kehakaalu stabiilseks hoidmiseks umbkaudu ~2300 kalorit..

Aga eks see oleneb inimesest juba rohkem..

jah ega seda päevast kalori vajadust on suht võimatu öelda inimest organismid, aktiivsus ning eesmärgid on meeletult erinevad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ammu juba otsinud igaltpoolt kindlat vastust oma küsimustele aga siiamaani pole reaalset vastust saanud.Nii :

kui ma olen 163cm pikk ja kaalun 46kg, liigun päeva jooksul keskmiselt. Ei liigu väga palju aga samas vaid paigal ka ei istu. Küsimus oleks siis iseenesest selline: et kui suur on mu päevale kaloraaž mille ma võin endale sisse süüa,ilma et paksuks läheksin? Ja kui palju süsivesikuid võin omastada (grammides) et ei hakkaks tekkima need nö. sangakesed ja üldse et see rasv ei hakkaks ladestuma kõhule ja reitele jne

ja üldse,kas süsivesikute liigtarbimine teeb paksuks´?

mille tagajärjel hakkab inimene juurde võtma?

kui ma olen päeva jooksul söönud 900kalorit ja siis öösel umbs kell 3 söön veel 200g koorejäätist, sellega saan juurde palju kaloreid ja vb mu päevane kaloraaž saab sellega ületatud(ma tegelt ei tea ju täpselt mis see on,aga oletame) kas ma siis võtan automaatselt juurde ja jalad lähevad kohe paksemaks? mille tagajärjel jalad paksuks lähevad üldse?

oeh,niii palju küsimusi.aga tõesti ei osanud enam kuhugi mujale kedagi teisi tüütama minna, oleksin tohutult tänulik kui saaksin selle kõige kohta kasulikku inot. suur aitähh igatahes,loodan et keegigi saab aru minust.

1.Süsivesikuterikas menüü kipub olema jah paksuksminemise peamine põhjus

2.Toon näiteks oma elukaaslase:vanus 25a.; mõõdud on 160cm/44kg ja tema rasvade/valkude/süsivesikute vahekord on 40/30/30,päevane kaloraazh ~2200kcal.Ja ei mingeid sangakesi ..., :P

3.Inime 'akkab juurde võtma a )kui sööb rohkem kui kulutab

b )rasvade-valkude-süsivesikute vahekord on paigast ära

4.200g koorejäätist öösiti loob suurepärased eeldused peki kasvatamisek, :)

5.Liiga väikese kaloraazhiga,aga süsivesikuterikas menüü hakkab põletama lihast;kaal võib väheneda,aga "sangad" ei kao;organismi sattub stressi ja läheb üle kokkuhoiurezhiimile .

6.Kuhu sul rasv kogunema hakkab,sõltub geneetikast;see on igal ühel individuaalne.Üldjuhul kipub olema nii,et kuhu ta kõigepealt ilmub,sealt kõige hiljem kaob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

43 kg ? :P

see on mingi uus rekord ?

ma pole siiani n2inud ega kuulnud inimesest kes on rohkem kui 10 aastat vana ning kaalub 43 kg ?

tule taevas appi t6esti .

s88 juba, n2lgimine on m6ttetu .

toon n2iteks oma loo :

ma s88n p2evas ypris palju, ei liigu eriti ja millegip2rast suudan ma veel k6hnemaks minna, ise pole ektomorf .

toiduga saab imesid teha, peamine on et sul k6ik kogused oleks paigas .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×