Jump to content
Ott Kiivikas

THE WORLD GAMES 2009 - selgunud on dop.kontrollide tulemused

Recommended Posts

Kui selle tavalise käed ees sirgelt aparaadiga hoida, siis 18% - 20% :rolleyes:

Kaliibriga saaks täpsema, kuid ei ole kahjuks käepärast.

No ma ei tea, mul näitas sama aparaat jaanuaris 14,7% siis veebruaris 14,4% ja aprillis 16%

Kaal on sellest ajast tõusnud 85-e pealt 87-le

Siis on midagi ikka väga mäda, kuna minu väljanägemine on ikka kõvasti rasvasem kui sul Ott

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Antud aparaat ei olegi mõeldud võistlussportlaste rasva mõõtmiseks - neil on isegi juhendis see kirjas, et tippsportlased ärgu sellega mõõdetud tulemusi tõsiselt võtku. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Antud aparaat ei olegi mõeldud võistlussportlaste rasva mõõtmiseks - neil on isegi juhendis see kirjas, et tippsportlased ärgu sellega mõõdetud tulemusi tõsiselt võtku. :)

Selge pilt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tegelikult, hetkel, palju sul see vormeli rooliga % -iks näitab? Mäletan ühte Eestikat kus kaalumisel sellega kõiki mõõdeti. Sinul oli 16% minul 18%. Kaotasin sulle tol korral ja palju kordi veel peale seda. :rolleyes: Hetkel näitab mul selle imevidinaga protsendiks 23-24. Paks just ei ole ja kuivik samuti mitte. Poes vedelad suured mehepojad mõõdavad omal näidu 15 peale ja kõht samas ripub üle püksirihma. :) / lõbus mänguasi/ Sul võiks see riistapuu hetkel näidata 12 ma pakun????????

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme on reporteris oodata teie treenilõiku siis? Muidu jah, saate sellele konkurendi vb vastu, kelle pildi te postitasite. Tubli Ott, mu 7aastane väikevend on teie suur fänn. Seega palju edu, et kõik õnnestuks, kindlasti oleks huvitav ka reportaazi vaadata võistluselt. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tegelikult, hetkel, palju sul see vormeli rooliga % -iks näitab? Mäletan ühte Eestikat kus kaalumisel sellega kõiki mõõdeti. Sinul oli 16% minul 18%. Kaotasin sulle tol korral ja palju kordi veel peale seda. :rolleyes: Hetkel näitab mul selle imevidinaga protsendiks 23-24. Paks just ei ole ja kuivik samuti mitte. Poes vedelad suured mehepojad mõõdavad omal näidu 15 peale ja kõht samas ripub üle püksirihma. :) / lõbus mänguasi/ Sul võiks see riistapuu hetkel näidata 12 ma pakun????????

Ma ei ole alla 18% sellega veel näinud, isegi siis kui samuti kuiv olin, seega 12 oleks liiga opitmistlik prognoos, kuna pikkus 174 cm ja kaal 89 - 91 kg ei lase sellel aparaadil vähem näidata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole alla 18% sellega veel näinud, isegi siis kui samuti kuiv olin, seega 12 oleks liiga opitmistlik prognoos, kuna pikkus 174 cm ja kaal 89 - 91 kg ei lase sellel aparaadil vähem näidata :rolleyes:

Ühesõnaga paneb see aparaat rasvaprotsendi paika kaalu-ja pikkusesuhtega ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homme on reporteris oodata teie treenilõiku siis? Muidu jah, saate sellele konkurendi vb vastu, kelle pildi te postitasite. Tubli Ott, mu 7aastane väikevend on teie suur fänn. Seega palju edu, et kõik õnnestuks, kindlasti oleks huvitav ka reportaazi vaadata võistluselt. :)

Homme tullakse jah kell 11.30 Revali filmima, kes oovib nö backi teha on teretulnud :D

Reportaazi võimalus sõltub eelkõige internetiühendusest, loodan et see nähtus on ikka hõivanud kogu maakera :D

Siiani ei ole meil eriti kuskilt jäänud reportaaz tegemata, nii Lõuna -Koreast kui Bahreinist rääkimata Shanghaist, seega loodan, et Taiwan ei erine neist ja mul õnnestub pildimateriali ja emotsiooni vahetultedasi anda.

Üritan saada ka infot teiste Eesti sportlaste esinemisest, kokku sõidab eestit esindama 18 liikmeline delegatsioon, neist 12 sportlast, seega on peale minu veel kellele pöialt hoida, panen homme ka pressika teele ja üritan sportlaskomisjoni presidendina ka teiste alade käekäiguga kursis olla ja kohapeal ehk õnnestub ka mõnda muud spordiala minna kaema. Igal juhul huvitav reis saab olema.. :D

Väikesele fännile ilusaid unenägusid ja tervitused :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühesõnaga paneb see aparaat rasvaprotsendi paika kaalu-ja pikkusesuhtega ?

Mingis osas kindlasti, kuid olen tähele pannud pika mõõtmistulemuse põhjal - aastaid len käinud sellega mõõtmas, et vähesportlike inimestelsaab ikka minu arvates väga täpse näidu, st. et silma järgi hindan palju võiks olla ja aparaat kinnitab sama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tore kuulda kui ma mõne uue "Suvereporteri" vaataja enda pärast juurde toon. :)

Pidin möllama 60 hantlitega, kuid nad hilinesid ja et mitte ajahätta jääda, siis tegin lihtsalt seda mida kätte sain. Loodame, et mingi pildi mu hetkekonditsioonist saab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan siia alla ka tänase pressiteate lingi, mis tutvustab lähemalt maailmamängude tausta ja annab ettekujutuse, ürituse mastaapsusest ja ka staadionist, kus toimub mängude avamine ja lõpetamine.

Kliki siia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muideks Spartas käib veel "Härgasid", kellele kuulub see suur selg? :D:D

post-22-1247425613_thumb.jpg

post-22-1247425632_thumb.jpg

Jürka mis Jürka :rolleyes:

Loodame , et tal dieediga kõik sujub , siis tuleb sügisel üks kõva konkurent juurde :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jürka mis Jürka :rolleyes:

Loodame , et tal dieediga kõik sujub , siis tuleb sügisel üks kõva konkurent juurde :)

Ma üritan ka Jürkat natuke nõustada, sest materiali on tal küll, peaasi on et dieediga jälle lihastest lahti ei saa :D

Selle eest proovin seekord hoolitseda, siis on kindlasti meie klassikutele ka kõvem konkurent. Võistluskaalu vahe peaks aastaga tulema 6-7 kilo, päris hull progress sellisel juhul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×