Jump to content
Ott Kiivikas

THE WORLD GAMES 2009 - selgunud on dop.kontrollide tulemused

Recommended Posts

vorm tundub päris hea, ikkagi ju juubelvõistlus ja päris kaua võisteldud juba.

Kui küsida võib, kui vana mr. Kiivikas siis ka on? :)

Ronnie Coleman vist lõpetas mingi 43-45 aastaselt hiljuti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinnitan vanust hetkel veel 31, sünnipäev on 10. september siis juba 32 (samas vaadtes kulturismimaailmastoimuvat, siis 10 ilusat aastat paistab veel kindlasti ees ootavat). :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natalia vastased eelinfo põhjal on ka teada:

Fitness avatud kategooria:

Алевтина Титаренко Ukraina

Татьяна Савицкая Ukraina

Анна Урбаникова-Мозолани Slovakia

Наталья Назаренко-Кивикас Slovakia

Xinfeng Wang Hiina

Rongxin Ciu Hiina

Diana Almeida Brasiilia

Peab ütlema, et Natalial on vähemalt seda võistlejate nimistut vaadates oluliselt reaalsem medalishans. :)

Savitskaja

post-22-1246948745_thumb.jpg

Titarenko vasakul siis pildil

post-22-1246948772_thumb.jpg

Mozolani

post-22-1246948846_thumb.jpg

Xinfeng Wang pilidil paremal

post-22-1246948885_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkame vaikselt süsikate koguseid tõstma ja trennid muutuvad rahulikumaks, tõstame treeningvahendi raskust ja säästame lihast (kuna pekk on enamjoalt läinud, siis praegu on eesmärk lihast maksimaalselt säilitada, sest ega seda pillata ole :D )

Järgmine esmaspäev plaanis ka trennilõik Suvereportis teha, enne maailmamängudele ärasõitu, peaks olema rinnapäev ehk müran natuke 60 kg hantlitega :D

Pilt laadimisest ja Oti Sepiku valimisest

post-22-1246964803_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii, et mu treeningmetoodika jutt ei oleks ainult teoorias, siis otsustasin viimased kaks trenni igale lihasrühmale teha tavalist tugevat massitrenni, rahulike puhkepauside ja suure raskusega. Kui enne spekuleerisime, mis see tööraskus alles jääb peale märtsis alustatud dieeti 4,5 kuud kokku. Siis tänane trenn oli positiivne üllatus, võtsin nõuks teha jalgu. Ma ei olnud ca paar kuud kükkinud suurema raskusega kui 130 kilo (tegin selliseid 10 seeriaid ja kohe superseeriana midagi peale).

Tänane jalatrenn hommikul kaal oma kaalul 87,8kg (eeldatavasti mõne täpsema puhul +1kg).

1)Säärte siutused ette

5 seeriat (raskus tõusavas joones kordused 12 - 9 seerias, raskust pole mõtet kirjutada, sest igas saalis on eri masinad ja need kilod ei ole adekvaatsed, kuid raskus enda jaoks oli suht maksimumi ligidal mis ma teinud olen varem.)

2)Täiskükk kang turjal

100kg/10,120/10, 140/8, 160/8, 180/8 (viimases kasutasin sidemeid ja vööd, kuid need 8 kordust tulid veel varuga, kedagi taga ei olnud julgestamas, arvan et 2 kordust oleks kindlasti vee teinud). Seega massi trenni aeg 95 kg kaluga tegin 200kg/8 korda, usun et praegu olen suuteline ka 190kg/8 kordust tegema, seega jõunäitajate vähenemine on 5% ja kehakaalulangus ka 5% - siis võib öelda, et jõudu nagu ei olegi ära läinud!! :D

Viskaga koos tegime, tema on tunnistaja ja küki sügavus nagu alati korralik.

3)Jalapress (Cybexi masinal - märgin ära kuna pressid on ka kõik erinevad)

300kg/10,400kg/10, 450/8 ja viimase eel küsisin Viskalt palju tahad 500kg (tema ütles 10, ma ütlesin 10 teen ära - ja punnisingi ära, sidemeidksutasin ainult viimane seeria ja siis ka mitte tugevalt seotud), kuid see oli ka viimane pingutus.

4)Tagaosale "Ben Johnson" jalgade kõverdamine alaseljatrenazööril

4 seeriat (8-10kordust).

5)Kõhuli jalgade kõverdamine hantel jalgevahel

4 seeriat (30 - 34 kg 6-8kordust).

6)Säärtele pöiasirutus ette jalad ees trenazööril

85kg/12, 100kg/10, 110kg/8, 120kg/7

7) Istudes sääretrenazööril

3 seeriat (70,80,90kg 6-10 kordust)

8)Kõhtu 2 harjutust kokku 8 seeriat.

Kuna nüüd on kõigil päevadel võimalus proovida palju jõudu on, siis saan ka teiste päevade puhul tuua paralleele, varasemate näitajate osas ja praeguste 1,5 nädalat enne võistlust.

Arvan ,et antud eksperiment võimaldab paremini mõista, et alati pruugi ka väiksema kaaluga treenides ära kaduda maksimaalsed jõunäitajad. Ja iga trenn ei pea olema raskuse mõttes rekordi tagaajamine. Loodan, et paljud võistlejad saavad läbi selle ja ka loodetavasti järgmiste päevade näidete varal midagi, mida kasutada oma ettevalmistuses. :D

Jõutõmme on kindlasti üks harjutus kus saab konkreetset näitajat võrrelda, vaatan ehk proovin see nädal.

Kindlasti aga on plaanis FITDAY päeval laupäeval teha ka tõsine jalatrenn ja ei ole välistatud, et kangile läheb ka 200kg, mis ei ole paha saavtus nädal enne tippvõistlust ja selle rasvaprotsendi ja toitumise pealt tehes :)

Olgu öeldud, et täna oli enne jaltrenni hommikul oma 60 min ratast normaalse koormusega ka ikka ära sõidetud.

Igasugune arutelu sellel teemal on tertulnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et "Oti sepik" laksab, olen viimastel päevadel süsikate osa natuke tõstnud ja seda just sellest degusteerimisest üle jäänud sepiku arvelt, seega sepik salarelv... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pean tunnistama, et teil jõudu ikka jagub kulturisti kohta. Vaadates Oskarit, kes treenib nagu rammumees. Tema kükk on teiest suurem, aga mitte palju, seega olete vägal heal tasemel. Mina isiklikult sooviksin miskit surumis rekordeid ka näha. Õlalt surumine jne, hea oleks, kui paraleel oleks toodud välja eelmise võistlusega. Soovin teile edu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raskused on tõesti kaunis rasked ja kenad ! :D :D

Jõudu ja jaksu ja loodame, et võistlustelgi medal tulekul !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna läks koos soojenduse ja väikse lõpuvenitusega 2 tundi, nii et 3 tundi sporti ikka päevas, kuid energiat on küll hullult sees, peale trennigi oli veel tunne, et kükiks veel nagu varem korduvalt ka öelnud olen, siis jalapäev on mu üks lemmikpäevi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pean tunnistama, et teil jõudu ikka jagub kulturisti kohta. Vaadates Oskarit, kes treenib nagu rammumees. Tema kükk on teiest suurem, aga mitte palju, seega olete vägal heal tasemel. Mina isiklikult sooviksin miskit surumis rekordeid ka näha. Õlalt surumine jne, hea oleks, kui paraleel oleks toodud välja eelmise võistlusega. Soovin teile edu. :D

Ma tõenäoliselt see nädal proovin, kuna teen rind õlg ja triitseps ühel ja samal päeval ,siis pean valima millele rõhku panna,sest kui surud juba rinna ära ega seal õlga enam palju ei suru. Mu õlarekordid istudes hantlitega surumises on 48 kg hantlitega 10 seeria. Kuna pikalt olen kasutanud seda eelpool loetletud süsteemi, kus õlg tuleb peale rinda - olen ka vastupidi proovinud, kui siis on rinna treening täiesti mõttetu, kuidagi ei tunne kuna õlg on küpse, siis ei ole saanud õla jõudu eraldi kontrollida.

Kuna järgmine esmaspäev on plaanis "Suvereporterisse" lõik trennist teha, siis võiks seal näiteks 60 kg hantlitega suruda rohkem kui 6 kordust, siis oleks see minu kohta hea. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, kirjutasite, et teete praegu kolmeks jaotatud kava aga samas keha kaks korda nädalas läbi. Seega tuleb põhimõtteliselt kuus jõusaalitrenni, seitse korda aeroobne ja üks jõusaali vaba päev? Rääkige lähemalt sellest algusest. Kui 4,5 kuud tagasi alustasite, milline oli siis aeroobse osakaal ja jõusaali osa. Seda jah kirjutasite, et algul 45min nüüd 60min aga äkki veel midagi täpsustada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott, kirjutasite, et teete praegu kolmeks jaotatud kava aga samas keha kaks korda nädalas läbi. Seega tuleb põhimõtteliselt kuus jõusaalitrenni, seitse korda aeroobne ja üks jõusaali vaba päev? Rääkige lähemalt sellest algusest. Kui 4,5 kuud tagasi alustasite, milline oli siis aeroobse osakaal ja jõusaali osa. Seda jah kirjutasite, et algul 45min nüüd 60min aga äkki veel midagi täpsustada. :D

Aeroobse töö osa oli 0 (st. ei teinud üldse), tagantjärgi öeldes, see oli ikkagi viga - kuna ma olen istuva tööviisiga, siis jalg ei saa ilma aeroobseta piisavalt koormust. Jõusaali tegin samuti 3 kehajotusega, kuid puhkepäevi tuli rohkem sisse näiteks nii 2+1+2+2 (st. kaks trenni + 1vaba+2 trenni+2 vaba) vahest ka lihtsalt 2+1 süsteemis, et kaks trenni üks vaba + kaks trenni + 1 vaba. seega trenni tuli maks 5 korda nädalas ja aeroobset 7 tundi vähem.

Ma ei tahagi väita, et kui ma teeksin näiteks 5 tundi nädalas, et siis tulemus teine oleks, lihtsalt aeroobne võimekus (nö treenitus kasvab) ja siis tunned et jaksad teha ja kui samal ajal teed ka superseeriatega kangitrenni, harjub organism sellise aeroobse koormusega ja see ei ole nii raske. Koormuse tõus toimub ikka koos treenituse tõusuga, muidu jookseb asi kotti.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkame vaikselt süsikate koguseid tõstma ja trennid muutuvad rahulikumaks, tõstame treeningvahendi raskust ja säästame lihast (kuna pekk on enamjoalt läinud, siis praegu on eesmärk lihast maksimaalselt säilitada, sest ega seda pillata ole :) )

Järgmine esmaspäev plaanis ka trennilõik Suvereportis teha, enne maailmamängudele ärasõitu, peaks olema rinnapäev ehk müran natuke 60 kg hantlitega :D

Pilt laadimisest ja Oti Sepiku valimisest

post-22-1246964803_thumb.jpg

Leivasöödikute klubi kokkutulek? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naiskulturistid ka ei maga 10 päeva enne võistlust on paar pilti välja panna Alina Cepurnenest Leedu

Samuti kuiv nagu...

post-22-1246996683_thumb.jpg

post-22-1246996706_thumb.jpg

Ja selline on nüüd esteetiliselt nauditav naisekeha.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks see jääbki kohtunike ja pealtvaatjate otsustada, mida nad sellest asjast arvavad. Ise ei ole kunagi naistekulturismi suure vaimustusega suhtunud, on maailmas naisi, kes näevad ka naistekulturimi viljeledes välja nagu naised, kuid valdav enamus on oma naiselikuse kaotanud tänau teadagi millele, sest ilma ju selliseks ei muutu.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott, paar küsimust veel toidusedeli kohta, vaatan, et sul pole kohupiima ja kodujuustu sees, miks see nii on? Kanatooteid see eest kuhjades, kas üksluisuse vältimiseks poleks mõistlik, või on piimatoodete laktoos põhjuseks? Lisaks ei ole ka veiseliha eriti, kuigi kiidetakse ja soovitatakse nädalas pisut ikkagi tarbida? Samuti on kala suht harva...

Just peangi silmas mitmekesisust, mulle endale meeldib ka rutiin ja konkreetne sedel (lihtsam ja konkreetsem järgida), aga üritan jälgida, et kõiki asju saaks ikka, ma ei tea kui õige ja mõistlik see on, aga siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×