Jump to content
Kaspar90

R.I.P Michael Jackson

Recommended Posts

Olen ka kunagi Mihkli fänn olnud, oli vist ka mu esimene isiklik kassett tema oma ja ku ma ei eksi, siis albumiks oli sel ajal tutikas "Dangerous". Käisin ka tema Eesti tuuril lava maha võtmas. Olime oma pundiga lava ees turvaalas ja vahtisime silmad punnis ja suu ammuli. Kuigi Mihkli fenomen on juba ammu ennast minu jaoks ammendanud ei saa ma ütlemata jätta, et ta oli siiski üks muusika suurkujusid ja nagu uudisteski keegi ütles, et arvatavasti ilma tema tuurita ei oleks Eestis nii suuri muusikastaare hiljem külas käinud.

Puhka rahus Wacko-Jacko candle.gifcandle.gifcandle.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ,et sul pole mitte midagi muud teha kui siin filosofeerida? Mine tee trenni parem või midagi...

Ma ei saa aru nendest inimestest ,kes koguaeg teevad MJ maha...Milleks on vaja kulutada oma aega ,et kuskil foorumis või uudisteportaalis kommenteerides ja oma jonni ajada?

Kui sulle MJ ei meeldi võid juu vabalt selle teema rahule jätta, mõtleva inimesena peaks sa nagu aru saama ,et igal inimesel on muusika suhtes oma maitse...Mina ei näita kellegi pihta näpuga kui ta näiteks räppi või klassikat kuulab...

Minu silmis Jacko oli ja JÄÄB parimaks lauljaks ja tantsijaks, RIP.

Ma ei ole su Jumalust maha teinud.Nii et lõpeta valetamine.

Ma ei saa aru inimestest kes mõtlevad välja oponendi argumente ja siis oma väljamõeldistega vaidlema asuvad.

Kui sulle MJ meeldib,võiksid leppida sellega,et kõigile ta korda ei lähe.

Sina näitad nimelt näpuga nende suunas,kellele su Jumalus ei meeldi ja sõimad portaalides neid,kellele ta korda ei lähe selle eest,et ei pea sinu Jumalat Jumalaks, :)

Mõtlev inimene sa niisiis ei ole - fanaatikud ei ole seda mitte.

Ja igasugu fanaatikud ei ütle mulle,mida,kus ja millest ma arvata tohin.

Ja trenni teen ma niikuinii, :)

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole su Jumalust maha teinud.Nii et lõpeta valetamine.

Ma ei saa aru inimestest kes mõtlevad välja oponendi argumente ja siis oma väljamõeldistega vaidlema asuvad.

Kui sulle MJ meeldib,võiksid leppida sellega,et kõigile ta korda ei lähe.

Sina näitad nimelt näpuga nende suunas,kellele su Jumalus ei meeldi ja sõimad portaalides neid,kellele ta korda ei lähe selle eest,et ei pea sinu Jumalat Jumalaks, :)

Mõtlev inimene sa niisiis ei ole - fanaatikud ei ole seda mitte.

Ja igasugu fanaatikud ei ütle mulle,mida,kus ja millest ma arvata tohin.

Ja trenni teen ma niikuinii, :)

Ole hea mees, tee uus teema, arutle ja näita seal näpuga, sest siin teemas sa püsida ei oska (teema on siis ikka jätkuvalt R.I.P., mitte üksteise kallal onamine). Kindlasti leidub lugejaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ole hea mees, tee uus teema, arutle ja näita seal näpuga, sest siin teemas sa püsida ei oska (teema on siis ikka jätkuvalt R.I.P., mitte üksteise kallal onamine). Kindlasti leidub lugejaid.

Ole hea ja näita,kus ma olen näpuga näidanud.

Minu arust vehivad siin näppudega ainult fanaatikud.

Ja ma kordan veel kord:igasugu fanaatikud ei ütle mulle,mida,kus ja millest ma arvata tohin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

R.I.P King of Pop

Ei olnud küll tema loomingu austaja, väga harva kui mõnda tema lugu kuulan.Tema surm oli siiski ootamatu ja halb üllatus.

Juba väikse lapsena sai vaadatud tema filmi (pealkirja küll ei mäleta) ja vaadatud tema kontserte telekast. Mitmeid-mitmeid aastaid kummitas peas legendaarse filmi Free Willy filmi lõpulaul, teadmata mis looga tegemist (siis ei olnud veel selline infoajastu, et oleks saanud kohe netist järele vaadata) kumises see laul kõrvus võib-olla oma seitse-kaheksa aastat, enne kui lõpuks sain teada mis looga tegemist.

Mõned aastad tagasi näitas TV3 kahte filmi temast, üks oli vändatud mingi reporteri poolt ja negatiivses võtmes ja teine vastuseks MJ enda poolt. Pärast filmi räägiti igal pool kui negatiivselt teda kujutati, aga minule jäi juba sellest esimesest filmist mulje temast kui siirast ja südamlikust inimesest. Lihtsalt tal endal puudus lapsepõlv ja ta tahtis selle korvata hiljem oma Neverlandi rantšo ja muude selliste asjadega. Võib öelda, et ta elas oma lapsepõlve välja täiskasvanuna.

See pedofiilia jutt on totaalne jama ju. Ta oli lihtsalt teistest nii palju erinev, et inimesed ei saanud temast aru. Üks poiss tahtis lihtsalt rikkaks ja kuulsaks saada MJ mustates ja see tal ka õnnestus. Kollane meedia paisutas üles meeletu mulli. Mõelge ise, müüb ju praktiliselt ainult negatiivne. Nähti midagi, tõlgendati seda omamoodi (loe: valesti), väiksest asjast sai suur. Nii rikuti suure staari hilisem eraelu ju. See paneb mõtlema selle peale, kui raske oleks olla ise selline gigastaar nii, et meedia sulle mingit jama külge ei poogi. Ja katsu sa seda hiljem endalt maha pesta. Selgroota, kollasest p***st läbi imbunud ajudeta idioodid, kellel puudub mõtlemisvõime usuvad ABSOLUUTSELT KÕIKE mis meediast tuleb. Nad usuks ka seda, et nad ise on nekrofiilid ja zoofiilid kui lehes niimoodi kirjutaks.

P.S keegi mainis siin, et tema käes ei ole plaadimüügi rekord, on artiste kes on müünud üle miljardi- uskuge mind, varsti tiksub ka MJ miljard täis.

P.S 2 keegi mainis, et miks tuntakse kaasa MJ-le mitte tema perele. Vaadake, lühend RIP (mida enamik postitajaid on kasutanud) tähendab Rest In Peace - Puhaku ta rahus. Imelik oleks öelda, et tema perekond rahus puhkama peab !

Natukene pikaks läks aga sellised mõtted siis seoses popikuninga lahkumisega.

Üldiselt võiks soovida ROHKEM DOLERANTSUST ! Väga igav oleks kui kõik inimesed oleks ühtemoodi !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ole hea ja näita,kus ma olen näpuga näidanud.

Minu arust vehivad siin näppudega ainult fanaatikud.

Ja ma kordan veel kord:igasugu fanaatikud ei ütle mulle,mida,kus ja millest ma arvata tohin.

Kuule ole hea tõmba ennast veidike koomale , lõpeta see taidlemine eks :) Oleks väga tänulik , kui sa selle teema rahule jätaksid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlem nii, et suurel tegijal on suured fännid.

Need olid kindlasti sellised fännid kes sõna otseses mõttes elasid MJ-le

Kellele neil nüüd elada on?

Peab inimese elu ikka tühi olema, kui hakatakse elama kellegile teisele :)

Plankton,mitte inimesed...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peab inimese elu ikka tühi olema, kui hakatakse elama kellegile teisele :)

Plankton,mitte inimesed...

On neidki kelle elus polegi muud kui tema iidol.

Issanda loomaaed on teatavasti kirju.

Elu oleks ju ütlemata igav kui kõik oleksid ühe puuga löödud.

Siis ei oleks arvatasti ka seda teemat siin üle võlli keerama hakatud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei fännanud Teda,aga temast väga hea laul..The Game,Chris Brown ja teised tegid siis 15h peale tema surma talle pühendatud laulu,väga heade sõnadega ja üldse,super laul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×