Jump to content
Kaspar90

R.I.P Michael Jackson

Recommended Posts

millest? mis sulle arusaamatuks jääb. Ei ole tarvis ma arvan.

Sulle kohe kuidagi ei mahu hinge.kui kellelgi erinev arvamus on kui sinul.

NSVL-s oleks sulle kindlasti vä-ää-ga meeldinud, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sulle kohe kuidagi ei mahu hinge.kui kellelgi erinev arvamus on kui sinul.

NSVL-s oleks sulle kindlasti vä-ää-ga meeldinud, :P

hehe, ma lihtsalt natuke kritiseerisin, sest kurb on lugeda seda postitust. Aga ega ma vastust ka võlgu ei taha kellelegi jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, aga väike OT: Kas mina olen ainuke keda häirib see, kui kaastunnet avaldatakse surnud inimesele endale, mitte tema lähedastele/tuttavatele/fännidele? Mitu korda selline asi silma jäänud ja väga nõme igastahes. Inimene võiks ennem mõelda ka ,kui midagi kirjutab.

Kle Charles sa mine savonarolata kuskil mujal, sinu sõnavõtud on ikka juba väga teemast väljas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
millest? mis sulle arusaamatuks jääb. Ei ole tarvis ma arvan.

Sa kirjutasid "Jacksoni mõju meelelahutustööstusele on olnud meeletu ja mitte ainult muusika valdkonnas." Kõlab nagu suvaline sõnakõlks, samasugune nagu see lati jutt. Milline see konkreetne mõju siis on olnud? Milles see konkreetselt väljendub? Mis oleks teisiti kui Jacksonit poleks olnud?

Ma ei taha väita, et Jackson ei tõstnud latti või et tema mõju pole olnud suur. Ma tahan teada, kas te saate ise aru, millest te räägite. Milleks korrutada mingeid kulunud klišeesid, mille sisu ise ei mõista?

Mina ise paigutan M.Jacksoni kindlasti 100 popmuusikat enimmõjutanud artisti hulka, kuid esikümnesse ta minu jaoks ei mahu. Minu isiklik arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Too konkreetseid näiteid või kõlksutad ise samamoodi sõnu...

1) Pärast teda on artistid laval rohkem tantsima hakanud, alustades Chris Brownist ja lõpetades Justin Timberlake'ga.

2) Muusikavideod. Tema oli esimene, kes tegi muusikavideod nagu need praegusel kujul on. Enne teda olid videod vaid, kuidas lauljad mikrofoni taga laulsid.

Rohkem praegu pähe ei tule, aga MTVst Jacko mälestussaadet vaadates öeldi ka, et ta oli artist, kes mõjutas kõiki muusikažanre, ta oli inimene keda võisid kuulata perekonnas kõik põlvkonnad, vanaisa, isa ja poeg koos. Palju selliseid artiste ei ole, kes igale põlvele sobiks.

Ning latt, mis tema seatud on, see latt võib kõiges olla- praegu on ta enim teeninud artist, enim kulutanud artist, enim meediakajastust saanud artist, enim plaate müünud artist, mitmed tema hitid peaksid olema edetabelites rekordeid teinud. Latte kõvasti, mida ületada.

Mina olen küll täiesti kindel, et tema on enim popmuusikat mõjutanud artist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) Pärast teda on artistid laval rohkem tantsima hakanud, alustades Chris Brownist ja lõpetades Justin Timberlake'ga.

2) Muusikavideod. Tema oli esimene, kes tegi muusikavideod nagu need praegusel kujul on. Enne teda olid videod vaid, kuidas lauljad mikrofoni taga laulsid.

Rohkem praegu pähe ei tule, aga MTVst Jacko mälestussaadet vaadates öeldi ka, et ta oli artist, kes mõjutas kõiki muusikažanre, ta oli inimene keda võisid kuulata perekonnas kõik põlvkonnad, vanaisa, isa ja poeg koos. Palju selliseid artiste ei ole, kes igale põlvele sobiks.

Ning latt, mis tema seatud on, see latt võib kõiges olla- praegu on ta enim teeninud artist, enim kulutanud artist, enim meediakajastust saanud artist, enim plaate müünud artist, mitmed tema hitid peaksid olema edetabelites rekordeid teinud. Latte kõvasti, mida ületada.

Mina olen küll täiesti kindel, et tema on enim popmuusikat mõjutanud artist.

Esimene, kes suudab arutleda. Hea. :P

Seda tantsimist ma ei oska kuidagi mõõta ja seega ka mitte kinnitada või vaielda, aga pigem populariseeris.

Muusikavideode päris pioneer ei olnud Jackson kindlasti, aga mõju oli olemas. Tema paljud muusikavideod olid lühifilmid. Muutus arusaam, et muusikavideo peab olema ainult muusika taust. Videodesse hakati investeerima. Palju seal Jacksoni otsust taga oli ja palju produtsentide, manageride - ei oska öelda.

Raha on selline suhteline mõõde kunsti puhul. Maailmas on müüdud palju rohkem rämpsu kui kvaliteeti. Kehtib mistahes elualal ja kohati ka muusikas. Seega müüginumbrid ei tähenda kellegi muusikalist headust. Eestis müüb ka enim Meie Mees ja Toomas Anni. :) Ja kui kedagi huvitab, siis the Beatles ja Elvis on müünud rohkem plaate kui Jackson - mõlemad üle miljardi. Jackson ca 750 miljonit.

Muusika mõjutamisele ja stiilide mõjutamisele vaidlen küll vastu. Enim mõjutanud!?!? Keda konkreetselt ja kuidas? Muusika suundade tõeliselt suurtel mõjutajatel on palju kuulsaid järgijaid. Kellele on äratuntavaks muusikaliseks eeskujuks olnud Jackson? Ma arvan, et muusikalises mõttes oli Jackson selline suhteliselt eraldiseisev suurus (kui algusajad välja jätta, kus ta rohkem selle aja peavoolus ujus). Kui viitsid uurida, siis paljud popmuusika spetsialistid arvavad samuti. Samas soovitan uurida ka popmuusika ajalugu. Mingist konkreetsest artistist tehtud eluloofilm ei ole enamasti väga hea allikas. Loogiline.

Edit: kirjaviga

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) Pärast teda on artistid laval rohkem tantsima hakanud, alustades Chris Brownist ja lõpetades Justin Timberlake'ga.

Tahad näha tanstivat artisti - vaata ntx Frank Sinatra vanu kontserdisalvestusi;no no 70-aasta vanuseid.Või Gene Kelly ...

või ... Dean Martin ...

krt,mida Presley sinu arust laval tegi?!

Või Chubby Checkter?

Teeme nii,et edaspidi räägid ainult neis asjadest,millest midagi tead, :P

Kas sa arvad,et Jackson muutub selle pärast paremaks artistiks,kui sina siin lauslollusi deklareerid?

2) Muusikavideod. Tema oli esimene, kes tegi muusikavideod nagu need praegusel kujul on. Enne teda olid videod vaid, kuidas lauljad mikrofoni taga laulsid.

Kas tõesti, ;)

Ise mõtlesid väja või?

Vaata seda listi siin, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Või jummal, kui haigeks see teema on läind :P:) :lol

Meie kõigiga sarnaselt s....v, n....v, magav, sööv, joov jne. inimene on ära surnud ja nüüd pool planeeti pasundab sellest, saage no üle!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vägivaldur ja daemonium on uue/kõrge lati teema solkimises pystitanud!

hoiatused/postitamis keeld oleks lahe, bannimine mega :P

ma ei saa aru mix siin teise kõri kallal olemine nii pop, muidugi! Eestlase lemmik lemmik toit on teine eestlane ju :)

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vägivaldur ja daemonium on uue/kõrge lati teema solkimises pystitanud!

hoiatused/postitamis keeld oleks lahe, bannimine mega :P

ma ei saa aru mix siin teise kõri kallal olemine nii pop, muidugi! Eestlase lemmik lemmik toit on teine eestlane ju :)

Mina arutlen härra Jacksoni koha üle popmuusikas ja ei ole tema kohta nagu midagi halba öelnud. Üsna sobilik siia teemasse ma leian. Kui teema läheb sinu jaoks liiga keeruliseks, siis bänni muidugi ära (st ära loe, mis ma kirjutan).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ajuhiiglasi on igalpool ja seni kuni pole ise lähedalt surmaga kokku puutunud, nad enamasti ei mõistagi, et miks kaasa tuntakse, kui keegi sureb...

Kellest või millest sa täpselt räägid? Kes on ajuhiiglane? Kes pole surmaga kokku puutunud? Ja kellele täpselt kaasa tuntakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust pole sellel thread'il siin midagi valesti. Avaldati kaastunnet, saadi uusi mõtteid-teadmisi.

Kui miski väga radikaalselt mööda oleks siin olnud, siis oleks see moderaatorite poolt ju ära korrastatud ka, ses suhtes,

minu arvates pole midagi siin valesti, teema üsna huvitav ja hariv.

Ühest välismaa foorumist lugesin samateemalise threadi alt postitust, mis kõlas umbes nii:

lapsevanemad, nüüd saate rahulikult oma lapsed õue lasta.

Tegu on superstaariga, oli ja tuleb sedalaadi ja ka teistsuguseid arvamusi, see on staari elu,

ja, see on ka internet, kus saab vabalt öelda.

Veelkord, ütlen oma nägemuse, et mina isiklikult ei näe midagi valet selles threadis siin,

minu arust kõik on ootuspärane ja ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vägivaldur ja daemonium on uue/kõrge lati teema solkimises pystitanud!

hoiatused/postitamis keeld oleks lahe, bannimine mega ;)

ma ei saa aru mix siin teise kõri kallal olemine nii pop, muidugi! Eestlase lemmik lemmik toit on teine eestlane ju :(

Sinu jaoks paistab igasugune arutelu olevat üle mõistuse.Minu kaastunne.

Aga sul on õigus pöörduda administratsiooni poole ja nõuda mulle vales teemas postitamise ja sinust erineva arvamuse avaldamise eest banni nõuda.

Selgita,et õigust arvamisele omavad vaid räuskavad fanaatikud, :)

Kes teab,võib-olla sind toetatakse ..., :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellest või millest sa täpselt räägid? Kes on ajuhiiglane? Kes pole surmaga kokku puutunud? Ja kellele täpselt kaasa tuntakse?

...ja järgmine küsimus seal loetelus oleks arvatavasti: kellest te siin teemas räägite? ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja järgmine küsimus seal loetelus oleks arvatavasti: kellest te siin teemas räägite? ...

Kas arutelu Jacksoni kohast popmuusikas solvab sind kuidagi?Või solvab see,et mitte kõik pea teda ainulaadseks ja enneolematuks?

Mina ntx ei ole siiamaani suutnud tuvastada,et antud teema on eksklusiivselt Jacksoni fänn-clubile ...

Miks sind häirib,kui inimestel on asjast erinavad arusaamad?Kas inimese surm tähendab,et edaspidi on temast lubatud vaid positiivsed arvamused?

Kas kaastunne tähendab,et igasugune arvamusavaldus on sellest hetkest alates keelatud?

Kas ajaloolistest isikutest rääkimine on üleüldse päh - ajuhiiglastele,kes igalpool ja seni kuni pole ise lähedalt surmaga kokku puutunud, nad enamasti ei mõistagi, et miks kaasa tuntakse, kui keegi sureb - need ju kõik surnud ...

Keelame ära?

Bannime ära?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ,et sul pole mitte midagi muud teha kui siin filosofeerida? Mine tee trenni parem või midagi...

Ma ei saa aru nendest inimestest ,kes koguaeg teevad MJ maha...Milleks on vaja kulutada oma aega ,et kuskil foorumis või uudisteportaalis kommenteerides ja oma jonni ajada?

Kui sulle MJ ei meeldi võid juu vabalt selle teema rahule jätta, mõtleva inimesena peaks sa nagu aru saama ,et igal inimesel on muusika suhtes oma maitse...Mina ei näita kellegi pihta näpuga kui ta näiteks räppi või klassikat kuulab...

Minu silmis Jacko oli ja JÄÄB parimaks lauljaks ja tantsijaks, RIP.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

p2ris haigeks l2hevad lood . :)

yks r22gid preestrist ja kujudest, teised vaidlevad surma yle . :)

v6iks kohe uue teema teha : VABA TEEMA

sinna v6iks igat sodi ja asju kirjutada, aga mis puutub sellese teemasse, siis parem oleks oma negatiivsed arvamused omateada j2tta .

mina pole kyll f2nn, aga kui m6ni kuulus inimene surma saab, siis on ikkagi omatlaadi kahju ja ei j22 yle kui kirjutada R.I.P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult saab ju esimestest postitustest aru, et siin on oodatud inimesed kes pidasid lugu MJ'st ja ei halvusta teda.

Ma ei saa ka aru miks on vaja siia hakata sappi loopima. Looge uus teema ja asi korras.

Tegelikult ei tunne ju meist keegi teda tõeliselt ( või on mõni kes on temaga lähedalt seotud?), ainuke asi mida me saame temas hinnata on tema muusika ja esinemine.

See mida press temast kirjutab, no sõbrad, nii targad oleme me ju ikka, et teame millest press elab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja järgmine küsimus seal loetelus oleks arvatavasti: kellest te siin teemas räägite? ...

Sellele küsimusele vastamiseks pole vaja olla selgeltnägija - see on pealkirjas kirjas. Endale täiesti tundmatute inimeste kogemustest rääkimiseks nagu oleks vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×