Jump to content
Kaspar90

R.I.P Michael Jackson

Recommended Posts

ei taha kedagi solvata, aga kui keegi ütleb, et ta jälestab jacksoni muusikat või talle ei meeldi selline muusika, siis ma tahaks mingisugust nimekirja tema playlistist järgmine kord, kui keegi midagi sarnast öelda kavatseb.

Üldiselt selline käitumine näitab ainult silmaringi laiust. Jacksoni mõju meelelahutustööstusele on olnud meeletu ja mitte ainult muusika valdkonnas.

Üldiselt on igal inimesel erinev muusikamaitse ja hoopis selle kritiseerimine ja enda maitse pidamine paremaks teistest näitab silmaringi laiuse vähesust. IMO.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

youtubest leidsin sellise asja just:

Mrtuttologo (16 seconds ago) Show Hide 0 Marked as spam Reply | Spam BREAKING NEWS

The police have arrested MJ's doctor with the charge of murder. According to the police, the doctor would have killed Jackson by an overdose of drugs. The doctor has defended himself by saying he was tired of seeing MJ molesting children in his presence.

http://www.nowpublic.com/culture/michael-j...personal-doctor

Muudetud kasutaja pacman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt on igal inimesel erinev muusikamaitse ja hoopis selle kritiseerimine ja enda maitse pidamine paremaks teistest näitab silmaringi laiuse vähesust. IMO.

Väga hea siis ju, et ma enda maitset kellegi omast paremaks ei pea. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhaku ta rahus jah!

Kuna see teema on juba ära solgitud, siis seda ka, et ise ei tunne mingit sümpatiat selle tegelase vastu! Ega need pedofiilia süüdistused ikka päris lambi pealt ka ei tule ja pedofiilid on sort inimesi, keda ma kõige rohkem põlgan! Oletme lihtsalt, et ta tõesti oligi pedo mis pole ju päris võimatu, siis sel juhul oleks ta võind olla ka 10000000000000 korda andekam muusik, aga ikkagi oleks ta minu silmis värdjas, kelle välimuse ta viimane väljanägemine ka välja andis! Minu jaoks oli ta vaimuhaige juba seepärast, et kui ta tõesti tarvitas kõiki neid ravimeid, mis siis uudistes läbi on käind, siis ainult faasiga inimene pole võimeline aru saama, et need tapavad, olgugi, et arst need välja kirjutas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See Itaalia vaimulik Girolamo Savonarola pole mulel kusagilt kõrvu-silma jäänud, vikipeedia ka midagi erilsit ei räägi tema saavutustest.

Kust kohast temak ohta kuulnud-lugenud oled? Mis ta silmapaistvamad teod on olnud?

Või lihtsalt tegu rahvaluule väljendiga lihtsalt, ala, et hea tore nimi ja usklik ka, no siis saigi popiks väljendiks tollele viidata.

Savonarola on sümbol;tegu patoloogilise kristliku usufanaatikuga,kes üritas olla suurem katoliiklane,kui Rooma Paavst.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puhaku ta rahus jah!

Kuna see teema on juba ära solgitud, siis seda ka, et ise ei tunne mingit sümpatiat selle tegelase vastu! Ega need pedofiilia süüdistused ikka päris lambi pealt ka ei tule .....siis ainult faasiga inimene pole võimeline aru saama, et need tapavad, olgugi, et arst need välja kirjutas.

Süüdistused tulevad ka raha pärast kui kuulus oled. Ja ega need arstid kah ainult raha peal ju väljas. Aga see on ainult minu arvamus. Enne ei saa süüdistada kedagi, kui oma silmaga näinud pole. Imelikud kujunevadki meie tänapäeva ühiskonnast välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Savonarola on sümbol;tegu patoloogilise kristliku usufanaatikuga,kes üritas olla suurem katoliiklane,kui Rooma Paavst.

Mhmh, selge, sai siit veel veidi juurde loetud:

http://simple.wikipedia.org/wiki/Girolamo_Savonarola

Kui ta poleks baare sulgenud ja meelelahutust jm ilmalikku nii radikaalselt lõpuks ellimineerima hakanud, vaid rahumeelsemalt asju ajanud, siis oleks ilmselt kaugele jõudnud oma poliitilise karjääriga. Itaalias on ka kivikuju tema kohta ülikooli ees kus ta õppis vist, tegu jah vaimuliku ajaloo ühe värvika kujuga.

--

Vabandust! Kuju siiski pole ülikooli ees, vaid kodulinnas Ferrara's:

http://simple.wikipedia.org/wiki/File:Giro...rara,_Italy.JPG

Eks tuleb siis kuju üle vaadata, kui spageti-maale reis ette võtta.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, iga asi kord lõppeb, ka elu! Ise valime, kuidas seda elame. Arvestades ravimite kogust, mida ta tarvitas oli see aja küsimus, millal pump seisma jääb! Kuid King of Pop-iks jääb ta igavesti! Mina isiklikult ei olnud ta fänn!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt on igal inimesel erinev muusikamaitse ja hoopis selle kritiseerimine ja enda maitse pidamine paremaks teistest näitab silmaringi laiuse vähesust. IMO.

Ja huvitav, mis paneb neid hirmsalt muusikat jälestavaid pervoks sõimajaid kaastundeavalduseks tehtud teemasse postitama? Lai silmaring? Vajadus mittekritiseerida? Teie koht pole siin, tehke omale selleks eraldi teema kui vaja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see teema oli tehtud kaastunde avaldamiseks neile , kes Jacksonist lugu pidasid... nüüd aga on see jõudnud savonarolani ja milleni iganes veel

Ma väga vabandan,mulle ei jõudnud kohale,et see teema oli mõeldud ainult Jacksoni kummardajatele.

Edaspidi võiks ntx moderaatorid iga teema alguses teada anda,milline seisukoht on antud teemas sancta sanctorum,et asjast valel arvamusel olevad isikud ei roniks oma arvamusega kuhu pole vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma väga vabandan,mulle ei jõudnud kohale,et see teema oli mõeldud ainult Jacksoni kummardajatele.

Edaspidi võiks ntx moderaatorid iga teema alguses teada anda,milline seisukoht on antud teemas sancta sanctorum,et asjast valel arvamusel olevad isikud ei roniks oma arvamusega kuhu pole vaja.

Loe esialgu lihtsalt pealkirja siis- RIP´ist on küll suhteliselt raske muud välja lugeda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemavälise jutu jätkuks ütleks seda, et isiklikult minule on vastukarva see, et pool teema pealkirja koosneb inglise keelsest lühendist, kas hoopis puhka rahus Michael Jackson poleks mitte korrektne kirjutada? See R.I.P pole mingi rahvusvaheline lühend nagu S.O.S mu arust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga palju tarkpäid siin, aga keegi nendest ei oska sõnumit saata, vaid kohe mõtetu möla teemasse!

Uk ja USA foorumites kohtab solkimist yli harva, moded koristavad ka rohkem. Olex mul see võim, siis lööks kohe korra majja :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga palju tarkpäid siin, aga keegi nendest ei oska sõnumit saata, vaid kohe mõtetu möla teemasse!

Uk ja USA foorumites kohtab solkimist yli harva, moded koristavad ka rohkem. Olex mul see võim, siis lööks kohe korra majja :P

Loomulikult tuleb kord majja lüüa stiilis on kaks arvamust - minu arvamus ja vale arvamus.

Ja loodetavasti võtavad kõik sinu väga teemakohasest ja asjalikust postitusest edaspidi eeskuju, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimeste muusikalised maitsed on erinevad, inimeste anded on erinevad jne. See k6ik on v2ga positiivne ju... :P

MJ ymber loodud meediamull... on siiski ainult meediamull.

M6telge, mille p2rast olete te ise v6imelised kadedust tundma? Naabri parem auto, ilusam naine, suurem maja...suurem biitsepsi ymberm66t :) , peenem talje...

Iga selline kadedusepisik synnitab mingi j2rjekordse legendi....et ennast n8 "yles upitada". Kadedus on isikut ennast halvav n2htus.

MJ...esiteks oli seal tunduvalt rohkem kadetsejaid, kui teie naabrimehel. Mida suurem k2ra, seda paremini myyb...ja myyb h2sti negatiivne.

L6ppkokkuv6ttes vastutab igayks ainult omaenda tegude p2rast. Mina usun, et mitte miski ei j22 siin ilmas n8 6hku rippuma...teete kellelegi haiget (2rge arvake, et s6nad...need ei t2henda mitte midagi...)...kyll tuleb ka teie tund.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult tuleb kord majja lüüa stiilis on kaks arvamust - minu arvamus ja vale arvamus.

Ja loodetavasti võtavad kõik sinu väga teemakohasest ja asjalikust postitusest edaspidi eeskuju, :P

mu arvamus on, et teemasse teemakohane postitus, on see siis vale?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti teate juba, aga ütlen siiski.

MTV'st on käimas praegu M.J. eri.

Tegelt juba mitmendat päeva.

Osasid lugusid pole kuulnudki.

Ülihead nagu ikka :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti teate juba, aga ütlen siiski.

MTV'st on käimas praegu M.J. eri.

Tegelt juba mitmendat päeva.

Osasid lugusid pole kuulnudki.

Ülihead nagu ikka :)

Ja netti on paiskunud ta DVD'd,muusikat ...

ka lihtsalt vapustava kvaliteediga;

jäi silma ntx "Thriller"'i VinylRip 24bit/192khz flac'is.

Parem kvaliteet saab olla vaid stuudios ..., :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja netti on paiskunud ta DVD'd,muusikat ...

ka lihtsalt vapustava kvaliteediga;

jäi silma ntx "Thriller"'i VinylRip 24bit/192khz flac'is.

Parem kvaliteet saab olla vaid stuudios ..., :P

Kas mingit linki ei viitsi siia panna ?

Leiaks kiiremini üles :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mingit linki ei viitsi siia panna ?

Leiaks kiiremini üles :P

Siin ei lubata pirada vist aga ühe vihje annan - btjunkie. Edasi otsi ise

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei taha kedagi solvata, aga kui keegi ütleb, et ta jälestab jacksoni muusikat või talle ei meeldi selline muusika, siis ma tahaks mingisugust nimekirja tema playlistist järgmine kord, kui keegi midagi sarnast öelda kavatseb.

Üldiselt selline käitumine näitab ainult silmaringi laiust. Jacksoni mõju meelelahutustööstusele on olnud meeletu ja mitte ainult muusika valdkonnas.

Too konkreetseid näiteid või kõlksutad ise samamoodi sõnu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×