Jump to content
sass01

Suvi..

Recommended Posts

Arvan siiski, et peaks maksimaalselt pingutama, sest näiteks: Poiss tuleb jõusaali, tahab saada suuremaks ja tugevamaks. Kui ta pingutab ja pühendub siis saavutab ta oma eesmärgi 2-3 aastaga, aga kui teda absoluutselt ei huvita korrektne toitumine, puhkamine, (karsklus) siis saavutab ta eesmärgi 5-6 aastaga.

Potensiaal jääb kasutamata, mõttetu. Muidugi räägin praegult nagu enda kohta, ei tea kuidas teistel sellega on.

Kui absoluutselt ei huvita toitumine ja puhkamine siis muidugi ei saavuta sittagi. Mina aga rääkisin rihma lõdvaks laskmisest nädalavahetusel. See on hoopis teine asi. Pealegi on peod väga erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan siiski, et peaks maksimaalselt pingutama, sest näiteks: Poiss tuleb jõusaali, tahab saada suuremaks ja tugevamaks. Kui ta pingutab ja pühendub siis saavutab ta oma eesmärgi 2-3 aastaga, aga kui teda absoluutselt ei huvita korrektne toitumine, puhkamine, (karsklus) siis saavutab ta eesmärgi 5-6 aastaga.

Potensiaal jääb kasutamata, mõttetu. Muidugi räägin praegult nagu enda kohta, ei tea kuidas teistel sellega on.

Mu arvates peaks trenn kogu elu kestma, kuid selle pärast ei tohi veel elu elamata jääda. Ma ei räägi muidugi tippsportist, mis on hoopis teine teema. Palju on nähtud selliseid tegelasi, kes tõesti 2-3 aastaga saavutavad oma eesmärgid aga 8 aasta pärast tulevad vastu õllekas maani ja tervise probleemid :D. Ise üritan pigem mingisugust toonust säilitada ja elust kõike võtta, sinna kuulub mõnikord muidugi ka paar kokteili nädalavahetusel, mis siis ikka. Kuna teema on suvi, siis suvel on väga hea looduses trenni teha (küll kipub rohkem aeroobiline tulema) aga saab ka lõugatõmmata, jõutõmme (need samad puupalgid, mida üles vinnata - raskust erilist pole aga liigutus sellegipoolest), rööbaspuud, rannas joosta, ratas jne. Võtmesõna on siin tasakaal (närvid, füüsilise vormi olek jne) - igalühel vist erinev :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks kurat seal üldse käia siis kui 50% tulemusest maha viskad? :)

No mu sõber joob nädalas 2-3x korda ja talvel surus 115kg lamades, viimati mingi 2 päeva tagasi proovis maxi (suvel trenni ei teinud) tulemuseks oli 118kg.

Vanust tal 16. Seega ära hakka protsente niisama loopima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mu sõber joob nädalas 2-3x korda ja talvel surus 115kg lamades, viimati mingi 2 päeva tagasi proovis maxi (suvel trenni ei teinud) tulemuseks oli 118kg.

Vanust tal 16. Seega ära hakka protsente niisama loopima.

Jajah, määdžik kas pole. Ilmselt kui ta jooks 4-6 x nädalas läheks juba 236 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei mehed. Esiteks tundub, et pidu ilma alkot liigselt tarbimata pole pidu paljude jaoks. 1-2 õlut sõpradega üle kahe nädala olen ise võtnud ja keegi ei tunne ennast halvasti. tihtipeale joon õhtusöögi kõrvale maitseks valget või punast veini 8-12 cl ja tunnen ennast ikka hästi. areng pole peatunud ja kõik on normis. esiteks mõistus, kuna ei pea ennast kogu aeg julmalt piirama ja teiseks omad siiski nn sotsiaalset poolt ka. Võiks panna kirja ka oma vanuse kommentaari juurde, kes ütleb, et rihmaks tõmbamine on ainus vahend lõõgastumiseks ja samuti fanaatikud, kes vaid karsklust soovitavad. Elu peab olema tasakaalustatud ja mõtestatud ning olla hullult fanaatiline, vist pole mõtet... Olen 29. aastane, heas vormis, kaalun 93 kilo 183 cm pikkuse juures. õlavarre ümbermõõt on 42 cm, rind 115, talje 85 puus 102, reis 63 ning säär 40cm. Ei leia, et oleksin vormist väljas ülaltoodud "halbade harjumuste" tõttu. Õppige olema tasakaalustatud ning mitte äärmustes. Äärmuslikud oinimesed kahjuks tapsid 11 septembril korraga üle 5000 inimese ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei mehed. Esiteks tundub, et pidu ilma alkot liigselt tarbimata pole pidu paljude jaoks. 1-2 õlut sõpradega üle kahe nädala olen ise võtnud ja keegi ei tunne ennast halvasti. tihtipeale joon õhtusöögi kõrvale maitseks valget või punast veini 8-12 cl ja tunnen ennast ikka hästi. areng pole peatunud ja kõik on normis. esiteks mõistus, kuna ei pea ennast kogu aeg julmalt piirama ja teiseks omad siiski nn sotsiaalset poolt ka. Võiks panna kirja ka oma vanuse kommentaari juurde, kes ütleb, et rihmaks tõmbamine on ainus vahend lõõgastumiseks ja samuti fanaatikud, kes vaid karsklust soovitavad. Elu peab olema tasakaalustatud ja mõtestatud ning olla hullult fanaatiline, vist pole mõtet... Olen 29. aastane, heas vormis, kaalun 93 kilo 183 cm pikkuse juures. õlavarre ümbermõõt on 42 cm, rind 115, talje 85 puus 102, reis 63 ning säär 40cm. Ei leia, et oleksin vormist väljas ülaltoodud "halbade harjumuste" tõttu. Õppige olema tasakaalustatud ning mitte äärmustes. Äärmuslikud oinimesed kahjuks tapsid 11 septembril korraga üle 5000 inimese ....

õige

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga päev* nv võib pumbaks, see vähe mõjutab , vähemalt mul

tahad öelda et tõmbad nii pumbaks et 2päeva nädalavahetusel et pyhapäeval ärgates ei mäleta midagi ja siis esmaspäeval oled juba rõõmsalt kyki trenni tegemas-ei taha uskuda:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla sa ei ole tavaharrastaja. Võib-olla sa oled poole kohaga kulturist/jõutõstja. Ma ei näe küll põhjust maksimaalselt pingutada kui ei plaanita võistlelda.

yks asi siin maailmas on oluline tee kõike nii hästi kui suudad;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hei mehed. Esiteks tundub, et pidu ilma alkot liigselt tarbimata pole pidu paljude jaoks. 1-2 õlut sõpradega üle kahe nädala olen ise võtnud ja keegi ei tunne ennast halvasti. tihtipeale joon õhtusöögi kõrvale maitseks valget või punast veini 8-12 cl ja tunnen ennast ikka hästi. areng pole peatunud ja kõik on normis. esiteks mõistus, kuna ei pea ennast kogu aeg julmalt piirama ja teiseks omad siiski nn sotsiaalset poolt ka. Võiks panna kirja ka oma vanuse kommentaari juurde, kes ütleb, et rihmaks tõmbamine on ainus vahend lõõgastumiseks ja samuti fanaatikud, kes vaid karsklust soovitavad. Elu peab olema tasakaalustatud ja mõtestatud ning olla hullult fanaatiline, vist pole mõtet... Olen 29. aastane, heas vormis, kaalun 93 kilo 183 cm pikkuse juures. õlavarre ümbermõõt on 42 cm, rind 115, talje 85 puus 102, reis 63 ning säär 40cm. Ei leia, et oleksin vormist väljas ülaltoodud "halbade harjumuste" tõttu. Õppige olema tasakaalustatud ning mitte äärmustes. Äärmuslikud oinimesed kahjuks tapsid 11 septembril korraga üle 5000 inimese ....

11 septi lugu on ikka nii segane et siin ei saa tõpset midagi öelda-kahtlemata äärmustes liikumine viib äärmuslike tagajärgedeni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
11 septi lugu on ikka nii segane et siin ei saa tõpset midagi öelda-kahtlemata äärmustes liikumine viib äärmuslike tagajärgedeni

Tegi selle, kes tegi, tavainimesel( minul kaasaarvatud) puudub kahjuks ligipääs täpsematele admetele-dokumentidele selle kohta, seega ei ole ta ka võimeline siin adekvaatselt kaasa rääkima. Hakkaks rohkem kaevama, võiks asi paraku halvasti lõppeda... :D

5000 inimelu jääb aga kellegi hingele sellest hoolimata... :P

Suvest rääkides aga, jõutrenni pole teinud juba alates juuni lõpust saanud teha, teinud teisi spordialasid, aga plaan on paari päeva jooksul hakata taas korralikult jõutrenni tegema hakata, see annaks kõvasti juurde ka nendele teistele spordialadele... Teisel spordialal on aga alates juuni lõpust juurde tulnud ligi 3 meetrit ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt suvel puhkan kahevõitlusest ja treenin jõusaalis. Juba aastaid nii olnud. Jõusaal kuidagi sobib suvesse.

Sellel aastal suutsin enne suve ära lõhkuda oma achilleuse kõõluse (kui keegi ei tea, siis normaalse sportimiseni jõudmine selle vigastusega võtab vähemalt pool aastat). Jõusaalis käin, aga tunnen ennast seal üsna nagu ühe jalaga mees jalaga pe*se löömise võistlusel. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh, ma otsustasin ka suvel puhata, aga ennäe aega tuli nii palju ja ei viitsinud niisama seda maha istuda. Siis hakkasin hoopis pumpama:D jätsin magusa ja muud suupisted välja oma menüüst :D arenen kiirelt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülejäänud 50% pärast. lihtne ju

Kui kõike ei jõua, tee pool ;)

Tuli kah juulikuus väike paus sisse, kuid pigem mitte otseselt suve pärast. Suvel hea trennis käia, kuna siis on vähe inimesi saalis, see on väga positiivne :P Negatiivne on see, et kui on väga lämmi välja, ega siis sees on ka olukord veidi halvem kui muidu. Kont küll olemas, aga eriti ei tunne selle olemasolu. Higistan nagu loom :D

See on ka väga nõme asi, et söögiisu on väiksem. Proovin küll aktiivne olla, et isu tõsta, aga sellist isu ikka ei ole nagu talveperioodil. Vaevalt tuleb 4 korda päevas ära... suure pigistamise peale. Aga ega ma väga vägisi kah sisse ei suru, kui ikka ei lähe, siis pole mõtet mäluda.

Varsti aga suve lõpp, nii et võtke viimast, kuid ärge trenni unustage. Samas, nagu ühes postis lugesin - trenn ei tohi olla kohustus - siis pole probleeme.

Head suve!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige, olen ka paljust loobunud seoses ettevalmistusega võistlusteks. Spordis peab olema püsivust ka suvel. Kui lähen sünnipäevale, siis käin varem trennis ära või kui sõidan mööda Eestit ringi, siis toit ja trenni asjad ikka kaasas. Saigi weekendil külastatud Tervisex spordiklubi Pärnus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×