Jump to content
sass01

Suvi..

Recommended Posts

Ei jõuta peamiselt ültse, kui siis ainult see, et on lähedaste sünnipäevad. Teineks oli ja on, et juulikuust suleti jõusaal, milles varem käisin ja pean nüüd seega käima kaugemal, mis on suht rõve ja ropp, kuna ühistransporti ei liigu eriti ja seega pean jalgrattaga läbima 16 km, mis teeb edasi-tagasi 32 km. Muu on tip-top! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töö käib ei ole seal vahet on õues soe,külm puhub tuul või paistab päike, rääkimata riiklikest pühadest. Kaks trenni päevas ja kahe nädala peale 1 vaba päev. :P

Kes kuhugi jõuda tahab, peab enesele selgeks tegema, et trenni puhul ei tohi olla mingeid ettekäändeid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvel saab trenn ikka väga palju kannatada, töö tõttu viibin kodust väga palju eemal, ja eemal viibides pole jõusaaliks aega, seega on hea kui jõuab kord nädalas trenni :P

Aga mis siis ikka, sügisel uue hooga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juulikuu on see raske kuu, kui palju igast reisimist jne. Õnneks Eesti ilmad on viimaselajal nii kehvad, et nii mõnigi reis jääb ära... Üldiselt saab suvel enamus trennid kohal käidud, kuna alles teine kuu jõusaali saab täis, siis tuleb praegu eriti hoogsalt teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain ka ülikoolist puhkusele ja nüüd töötuna maal passides(kui kellelgi tööpakkumisi on, võib julgelt jagada :), proovin 2 korda nädalas 17 km eemal olevat jõusaali külastada. Hiljuti käisin suuri põllukive otsimas,kaalusin need ära, seisavad õue peal ja ootavad tassimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suvi on minu meelest just ideaalne aeg trenni tegemiseks, sest siis ei sega treeningplaane kool. Loomulikult on suvel sees ka selline väiksem laiskus, kuid sellest tuleb üle saada.

Trenn ei tohi olla kohustus :D siis pole ka probleeme

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suvel just rohkem aega treenida ja areneda, kes peab joomist/pidutsemist tähtamaks igapäev, siis laske aga käia, sügisel olete kängus :D - ma saan nv-ga ilusti oma peaod maha pandud ja nädalasees rassida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
suvel just rohkem aega treenida ja areneda, kes peab joomist/pidutsemist tähtamaks igapäev, siis laske aga käia, sügisel olete kängus :D - ma saan nv-ga ilusti oma peaod maha pandud ja nädalasees rassida :D

Võibolla nii ongi hea. Koguaeg pole ju ka mõtet rassida, elu peab nautida oskama. Eriti kui pole tegemist tippkulturistide, vaid tavaharrastajatega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla nii ongi hea. Koguaeg pole ju ka mõtet rassida, elu peab nautida oskama. Eriti kui pole tegemist tippkulturistide, vaid tavaharrastajatega.

Minu arvates halb mõte, et kui pole tippkulturist siis võib seda seda ja seda. Mina kui tavaharrastaja üritan küll maksimaalselt keskenduda treeningutele ja kõigele sellega kaasakäivale, et saavutada parem areng. Mu eesmärgiks pole saada ei kulturistiks ega jõutõstjaks. Kes ikka areneda tahab see ei tõmba iga nv pidudel ringi jne. Trenni tehes ja sellele pühendudes saab ka elu nautida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates halb mõte, et kui pole tippkulturist siis võib seda seda ja seda. Mina kui tavaharrastaja üritan küll maksimaalselt keskenduda treeningutele ja kõigele sellega kaasakäivale, et saavutada parem areng. Mu eesmärgiks pole saada ei kulturistiks ega jõutõstjaks. Kes ikka areneda tahab see ei tõmba iga nv pidudel ringi jne. Trenni tehes ja sellele pühendudes saab ka elu nautida.

iga päev* nv võib pumbaks, see vähe mõjutab , vähemalt mul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla nii ongi hea. Koguaeg pole ju ka mõtet rassida, elu peab nautida oskama. Eriti kui pole tegemist tippkulturistide, vaid tavaharrastajatega.

Aga kui tahad tippkulturistiks saada siis pead ikka rassima .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin ühes väikses linnaäärses jõusaalis, ja seal on ca 10 inimest õhtul sees, äärmiselt palju minu arvates, ei tundu, et hetkel vähe treenijaid oleks suve tõttu.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates halb mõte, et kui pole tippkulturist siis võib seda seda ja seda. Mina kui tavaharrastaja üritan küll maksimaalselt keskenduda treeningutele ja kõigele sellega kaasakäivale, et saavutada parem areng. Mu eesmärgiks pole saada ei kulturistiks ega jõutõstjaks. Kes ikka areneda tahab see ei tõmba iga nv pidudel ringi jne. Trenni tehes ja sellele pühendudes saab ka elu nautida.

Võib-olla sa ei ole tavaharrastaja. Võib-olla sa oled poole kohaga kulturist/jõutõstja. Ma ei näe küll põhjust maksimaalselt pingutada kui ei plaanita võistlelda.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla sa ei ole tavaharrastaja. Võib-olla sa oled poole kohaga kulturist/jõutõstja. Ma ei näe küll põhjust maksimaalselt pingutada kui ei plaanita võistlelda.

Arvan siiski, et peaks maksimaalselt pingutama, sest näiteks: Poiss tuleb jõusaali, tahab saada suuremaks ja tugevamaks. Kui ta pingutab ja pühendub siis saavutab ta oma eesmärgi 2-3 aastaga, aga kui teda absoluutselt ei huvita korrektne toitumine, puhkamine, (karsklus) siis saavutab ta eesmärgi 5-6 aastaga.

Potensiaal jääb kasutamata, mõttetu. Muidugi räägin praegult nagu enda kohta, ei tea kuidas teistel sellega on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla sa ei ole tavaharrastaja. Võib-olla sa oled poole kohaga kulturist/jõutõstja. Ma ei näe küll põhjust maksimaalselt pingutada kui ei plaanita võistlelda.

Miks kurat seal üldse käia siis kui 50% tulemusest maha viskad? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui eesm2rk mille nimel pingutada(tugevamaks,reljeefsemaks,suuremaks)sii vaja pyhendumist,kui niisama tahad olla kergelt toonuses,siis ei pea k6ike j2lgida nii muidugi tehes oled minimaalne,kuigi sugulane on selline teeb 2x n2dalas trenni,s66b kesiseslt,p6him6tteliselt t6desid yltse ei j2lgi on ikka suht lihastes ja tugev,muidugi ta ka 37 a ja noorene oli ylik6va sportlane mis arvatavasti teeb tasa.Aga suvest,p6him6tteliselt t66d ei ole,aeroobset v6ib teha nii mis tapab(jooks,ratas,ujumine jm)Mul 2 valikut rahaliselt kas pidu v6i trenn(j6usaal),saab ka m6lemat natuke aga parem ikka maks trenn :D .Pidu v6ib odavalt ka teha,s6brad,kodupeod,toiduks kohupiim,liha naq ikka ja k6rvale vesi.Pidu missugune :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×