Jump to content
sass01

Suvi..

Recommended Posts

Et, siis tahtsin küsida kuidas suvi teil trenni jms mõjutanud?

Enda kohapealt ikka kõvasti, tööl sai vahel käidud, võistlused, peod...

Kõige haiglasem see, et meie linnas suvel on jõusaal avatud 3x nädalas ja 8ni,

nüüd siis pole pea 3 nädalat trenni teinud, toitumine pole kunagi korrlikult korras olnud,

aga nüüd eriti metsas vorm on ka alla ikka käinud, aga juulikuus,

kui vaba aega kõvasti on siis on plaan kõvasti trenni tegema hakata ja toitumine korda saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saali ja rühmakasse üritan suvel ikka regulaarselt minna, kuigi jah, vahel juhtub, et mõni sõber tuleb lagedale ideega meie aeda grillima tulla või kalale sõita just siis kui oli plaan trenni minna. Aga pole hullu, siis lähen järgmisel päeval ja kuna praegu saan kodus tööd teha, siis võin ka hommikuti trennis ära käia. Suvi on tegelikult minu jaoks trenni suhtes super aeg- kodu ümbrus kubiseb jalgrattateedest, uisutada saab palju, üleeile sõitsin 17 km jutti, sellele veel BodyPump otsa :D Kui aiatöid saaks trenni alla liigitada, siis oleksin päris kõva sportlane ;) , ma ei mõtle selle all rohimist ja lillede kastmist, sellega tegeleb meil vanaema :D vaid nt kivide tassimist, puude saagimist, niitmist- naudin väga selliseid "meestetöid" ja eks nad mingi koormuse ka kehale annavad. Toitumisega suvel lihtsam ja tervislikum- oma aias kasvavad igasugused toredad asjad- praegu minu lemmikud murulauk, sibul ja till, millest saab ülihead hapukoore kastet ja kodujuustusalatit, varsti tulevad tomatid ja kurgid ka, kõrvale teen (ilusa ilmaga alati õues) mingit mõnusat liha või kala ja ongi olemas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvel just puhkamise aeg. Tööl ei pea käima.

Saalis saab käia kuna tahes. Kasvõi kell 2 öösel.

Kuumaga võtab ainult söögiisu alla - see on jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

K6ige halvem mis suvel juhtuda v6is on KRIIS .

ma ei tea kuna ma naasen saali tagasi aga loodan et nii kiiresti kui v6imalik .

praegust on nii toitumine kui ka trenn metsas, kuigi kodus teen trenni ja s88n nagu tavaline inimene .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suvel just puhkamise aeg. Tööl ei pea käima.

Saalis saab käia kuna tahes. Kasvõi kell 2 öösel.

Kuumaga võtab ainult söögiisu alla - see on jama.

Kõik ei saa saalis käija kuna tahes, Põlvas on avatud ainult Esm-Kolmap-Reede ja kella 8ni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu trenni ei ole 8-9 aasta jooksul ükski suvi mitte kuidagi mõjutanud. Küll olen tööd teinud, küll olen puhanud, reisinud ja igasuguseid üritusi on olnud, kuid trenn sellest küll kunagi kannatanud ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvel trenni teha on minumeelest raskem, kuid siiski aega rohkem.

Suvel trennis selline väsimus kiiresti tulema, kui talvel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles mõttes natuke mõjutab, et kui sügisel-talvel-kevadel kompenseerib töökoht jõusaali piletite hinna, siis suvel tuleb oma raha eest osta ja siis ei raatsi nii tihti käia, eriti kuna praeguse "surutise" ajal pole rahaga laiata :D Lisaks suvel autokütusele kulub rohkem raha ning ka puhkus on suvel ja puhkusetasu ei ole ju 100% sama mis palk. Siiski käin ikka piisavalt tihti, et jõunäitajad ei langeks, lihtsalt areng aeglustub mõneks ajaks.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saalis käia ei saa, finants ei luba, kooliajal saab tasuta käidud...tuleb kodusega leppida...

kodus pole mul ei kangi ei normaalseid hantleid . :D

sa v2hemalt saad kooliajal tasuta, ma pean koguaeg maksma 600 kuu . :D

tahaks leida tartus odavamat v6i tasuta saali kus oleks palju hantleid, kange, surumispink, plokk, kykipuur, smith masin, jalapress ja r88baspuud .

kui keegi teab head lahendust, pakkuge !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kodus pole mul ei kangi ei normaalseid hantleid . :D

sa v2hemalt saad kooliajal tasuta, ma pean koguaeg maksma 600 kuu . :D

tahaks leida tartus odavamat v6i tasuta saali kus oleks palju hantleid, kange, surumispink, plokk, kykipuur, smith masin, jalapress ja r88baspuud .

kui keegi teab head lahendust, pakkuge !

Ülikooli spordiklubi - pane ennast võistlejana kirja ja saadki tasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis m6ttes v6istlejana ?

ja mis on klubi aadress ?

See tähendab seda, et saad tasuta trenni teha ja korra aastas oled valmis klubi esindama võistlustel.

Oleneb kas sulle meeldib rohkem kulturism või jõutõstmine - nii valid ka oma ala.

Kui oled ilus poiss lähed kulturismi. Kui oled pekine ja tugev poiss valid jõutõstmise.

Klubi aadress on Ujula 4 (suur spordihoone)

rohkem infot kulturismi kohta: http://www.tysk.ee/index.php?sisu=tekst&am...42〈=est

Jõutõstmise treener peaks olema Peep Päll.

Avalduse, mille ära täita saad siit

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tähendab seda, et saad tasuta trenni teha ja korra aastas oled valmis klubi esindama võistlustel.

Oleneb kas sulle meeldib rohkem kulturism või jõutõstmine - nii valid ka oma ala.

Kui oled ilus poiss lähed kulturismi. Kui oled pekine ja tugev poiss valid jõutõstmise.

Klubi aadress on Ujula 4 (suur spordihoone)

rohkem infot kulturismi kohta: http://www.tysk.ee/index.php?sisu=tekst&am...42〈=est

Jõutõstmise treener peaks olema Peep Päll.

Avalduse, mille ära täita saad siit

ahh, see pole just parim lahendus . :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ahh, see pole just parim lahendus . :D

Võibolla tõesti mitte parim kuid kõige odavam. :D

Veel on võimalus, kui liitud Kaitseliiduga. Neil on ka jõusaal ja saun olemas.

Vastutasuks pead käima mõni nädalavahetus metsas sõda mängimas.

Ja rahutuste ajal siis mässajaid tampimas ;)

aga need tegevused noh enamvähem vabatahtlikud vms.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta kannatab natukene ikka, tavaliselt kooliajal tegin ikka 3-5trenni parematel nädaatel. See nädal olen teinud 1 trenni näiteks. Puhkus on üldiselt hästi mõjunud, soovitan teilegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvi on toonud suuri muutusi treeningusse. Peamine on see, et olen ülikoolist tagasi kodus nii, et saab paremini süüa. Olen ka palju õues ning üldist liikumist ja füüsilist tööd on rohkem. Samas aga on jõusaali külastuste arv veidi vähenenud kuna graafik pole nii kindel kui varem ning palju aega veedan ka maal jõusaalist eemal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suvi toob pigem positiivseid muudatusi - rohkem võimalusi sportimiseks, kui talvel (pole just suuremasi suusamees..). Hommikul varakult lausa lust jooksmas käia. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×