Jump to content
kasutaja_kaust

Psüholoogline / vaimne osa

Recommended Posts

Kas oleks kuidagi võimalk muuta tugevamaks just vaimset osa?

Ise tegelen poksiga ja vahest lihtsalt vaimne osa veab alt, käed hakkavad värisema ja löögi tugevus ja tervavus kaob ära.

Tuleb see kogemustega või peaks jätma asja siis teistele, kellel on tugevam vaimne osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hakka vaimseks inimeseks siis.Vaata Shaolini mungad, kes 6pivad kung fu'd, nad alati mediteerivad ja avavad oma tchakrad enne treeninguid jne. Shaolini mungad on t6esti tugevad.Kunagi oli Tartus Hiina tsirkus, kus olid mungad, nad tegid uskumatuid asju.

Kunagi vaatasin veel v6itlus saadet, seal oli 1 mees, kes oli muskleid t2is ja teine mees oli h2sti k6hna ja see k6hnem tegi p2he musklilisele mehele.

J6ud ei tule musklitest, j6ud tuleb seest.

Mul on sugulane, kes on minust mitu aastat vanem, ta k2ib pidevalt j6usaalis ja mina olen temast k6hnem(ja veel naissoost)me surusime k2tt ja ma v6itsin. MA tean, et nyyd hakkavad tarkurid vastu vaidlema, et kuidas asi pole musklites jne. Lugege rohkem, siis saate targemaks.

Inimene ei saa kunagi olla tugev ainult sellep2rast, et ta on tugev fyysiliselt, ta peab olema tugev ka vaimselt, siis on k6ik tasakaalus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kunagi noorem olin, siis oli enne poksitrenni sama jama- närv tuli sisse. a ma leidsin sellele lahenduse- muusika.

Ntx

LL Cool J- Mama said knock you out

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakka vaimseks inimeseks siis.Vaata Shaolini mungad, kes 6pivad kung fu'd, nad alati mediteerivad ja avavad oma tchakrad enne treeninguid jne. Shaolini mungad on t6esti tugevad.Kunagi oli Tartus Hiina tsirkus, kus olid mungad, nad tegid uskumatuid asju.

Kunagi vaatasin veel v6itlus saadet, seal oli 1 mees, kes oli muskleid t2is ja teine mees oli h2sti k6hna ja see k6hnem tegi p2he musklilisele mehele.

J6ud ei tule musklitest, j6ud tuleb seest.

Mul on sugulane, kes on minust mitu aastat vanem, ta k2ib pidevalt j6usaalis ja mina olen temast k6hnem(ja veel naissoost)me surusime k2tt ja ma v6itsin. MA tean, et nyyd hakkavad tarkurid vastu vaidlema, et kuidas asi pole musklites jne. Lugege rohkem, siis saate targemaks.

Inimene ei saa kunagi olla tugev ainult sellep2rast, et ta on tugev fyysiliselt, ta peab olema tugev ka vaimselt, siis on k6ik tasakaalus.

Tule taevas appi ! B) Mul pole sõnu, aga kuna sa oled tõesti tüdruk siis annab andeks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead lihtsalt enesekinel olema. Tehes sparringut endast parema vastasega, pead olema keskendunud täielikult võitlusele ja olema enesekindel. Kui lähed vastasele vastu mõttega, et ta nii suur ja tugev nüüd ma saan küll kolki, siis nii juhtubki.

Üldiselt ma ei saa aru teemast, mis pidi sul "vaimne" osa alt veab? Kardad poksi trenni w? Või on just sparringust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõud tuleb musklit ja vaimse poole koosmõjul.

Lisaks kakluses ei ole tähtis kas sa oled suur koll või kõhn kährik. Kõike peab olema - jõudu,vastupidavust,kiirust,külma närvi

Teema tegijale - meie ei saa sind aidata vaimselt teha tugevaks.

Seal ei ole mingit vahet kas kuidas sa seda teed - peaasi, et sa sellesse ise usuksid ja sealt tuleb ka vaimne osa.

Sa pead tegema selgeks endale: ma tahan, ma saan ja ma suudan

Muudetud kasutaja moosese10k2sku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi mida ma sooviksin veel lisada- ära karda kaotusi/ebaõnnestumisi, võta kõike,ka sparringut ,eelkõige mänguna B) IGAÜKS kaotab vahel, pärast kaotust pead lihtsalt tegema järeldused, mitte aga jääma selle pärast põdema. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FourPearls

Mine Art of Livingu kursusele (järgmised Tallinnas 25.juuni kuni 28. juuni) Lisaks vaimsusele, keskendumisvõimele ja üldisele elamiskunstile kasvab ka muskel ja jõud, sest organism saab rohkem hapnikku B)

Muudetud kasutaja FourPearls poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Me vaatasime kord põhikoolis national geographic'u filmi lihastest ja mingist inglismaa (kui õigesti mäletan) ülikooli professorist, kelle keha oli üliheas vormis, kuid ta treenis ilma igasuguste raskusteta. Filmi mõte oli umbes selline, et kui sa keskendud piisavalt vastavale lihasele treeningu ajal, siis seda niisama pingutades suudad sa panna ta arvama, et ta teeb rasket treeningut jne. Ja nõnda see onkel seal treenis, näitas ka kuidas ta biitsepsit treenis ilma igasuguste raskusteta aga veresooned tulid kohe välja ja no aru oli saada, et käsi sai rasket trenni.

Umbes sarnane olukord, et kui sa triigid riideid, keegi tõmbab juhtme välja ja 5min pärast see triikraud kukub sulle käe peale (nii, et sa ise arvad, et see on tulikuum) siis olenemata sellest, et triikraud on jahtunud on sul sellegipoolest võimalik saada tugev põletushaav.

Mis arvate sellistest müütidest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me vaatasime kord põhikoolis national geographic'u filmi lihastest ja mingist inglismaa (kui õigesti mäletan) ülikooli professorist, kelle keha oli üliheas vormis, kuid ta treenis ilma igasuguste raskusteta. Filmi mõte oli umbes selline, et kui sa keskendud piisavalt vastavale lihasele treeningu ajal, siis seda niisama pingutades suudad sa panna ta arvama, et ta teeb rasket treeningut jne. Ja nõnda see onkel seal treenis, näitas ka kuidas ta biitsepsit treenis ilma igasuguste raskusteta aga veresooned tulid kohe välja ja no aru oli saada, et käsi sai rasket trenni.

Umbes sarnane olukord, et kui sa triigid riideid, keegi tõmbab juhtme välja ja 5min pärast see triikraud kukub sulle käe peale (nii, et sa ise arvad, et see on tulikuum) siis olenemata sellest, et triikraud on jahtunud on sul sellegipoolest võimalik saada tugev põletushaav.

Mis arvate sellistest müütidest?

Niikaua kuni enda silmaga ei näe, nii kaua ei usu ka.

Tean, et on olemas mingi võitluskunst kus sa suunad oma energiaid ja siis pmst ilma kontaktita tapad. :D Näinud filme, kuulnud inimestelt. Uskumatu.

Niikaua kuni enda silmaga ei näe, nii kaua ei usu ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me vaatasime kord põhikoolis national geographic'u filmi lihastest ja mingist inglismaa (kui õigesti mäletan) ülikooli professorist, kelle keha oli üliheas vormis, kuid ta treenis ilma igasuguste raskusteta. Filmi mõte oli umbes selline, et kui sa keskendud piisavalt vastavale lihasele treeningu ajal, siis seda niisama pingutades suudad sa panna ta arvama, et ta teeb rasket treeningut jne. Ja nõnda see onkel seal treenis, näitas ka kuidas ta biitsepsit treenis ilma igasuguste raskusteta aga veresooned tulid kohe välja ja no aru oli saada, et käsi sai rasket trenni.

Umbes sarnane olukord, et kui sa triigid riideid, keegi tõmbab juhtme välja ja 5min pärast see triikraud kukub sulle käe peale (nii, et sa ise arvad, et see on tulikuum) siis olenemata sellest, et triikraud on jahtunud on sul sellegipoolest võimalik saada tugev põletushaav.

Mis arvate sellistest müütidest?

Hmm.. Smells like bullshit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põletushaava nüüd kohe kindlasti ei teki. Valu võid ehk veel tunda ja kui sa avastad, et see pole kuum, siis seda valu ka enam ei tunne.

Vaimses osas ma soovitan ühte asja - mine peale. Mitte ära jää vastast ootama, vaid mine kohe peale ja pane täiega ja ära hoia end tagasi ning ära mõtle sellele, mis võib juhtuda. Muidu sa hakkad kartma, et ta äkki blokib ära või põikleb vms. ja siis kohe hakkadki narveerima, lööd ehk mööda, mitte nii kiiresti ja hoiad oma lööke tagasi (väiksem jõud). Ja inimene kes teab, et ta suudab, teeb alati ära inimesele, kes ei usu endasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tule taevas appi ! :lol: Mul pole sõnu, aga kuna sa oled tõesti tüdruk siis annab andeks :)

Kuigi ta väljendas enda mõtet minu arust veidikene veidralt, oli mõte õige. Kui vaimne tugevus ja füüsiline tugevus on tasakaalus oled kokkuvõttes tugevam. Eriti võitlusalades mängib vaimne pool väga suurt rolli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et tegelesin kh poksiga aastaid enne kulturismi juurde tulemist, kuid sporringus ei tohi karta lööke. Ega sa ei ole ringis poksikotiks ning kaotada ei ole samuti midagi. Kui kaob kartus löökide suhtes, kaovad ka värinad ning saavutad ka enesekindluse. Lisaks kätt tuleb pingutada ainult löögi hetkel, mitte hoida pinges kogu roundi. Viimase korral ongi tulemuseks väsimus ning käed väsivad kiirelt! Lisaks ei tohi ainult tõmbuda kaitsesse, kuna nagu sa tead on parim kaitse rünnak. Poksi puhul on tähtis kindlasti jalgade liikumine ning vastase pidev kompimine ning hoides teda heade löökide sooritamiseks löögi ulatuses. Harjuta ka kindlasti kohtamist ehk löömist samal hetkel kui lööb vastane.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veidi OT, kuid umbes sama teema on nende videodega.

Seegi päris hea psüholoogiline test Derren Brown - Person swap experiment

Me vaatasime kord põhikoolis national geographic'u filmi lihastest ja mingist inglismaa (kui õigesti mäletan) ülikooli professorist, kelle keha oli üliheas vormis, kuid ta treenis ilma igasuguste raskusteta. Filmi mõte oli umbes selline, et kui sa keskendud piisavalt vastavale lihasele treeningu ajal, siis seda niisama pingutades suudad sa panna ta arvama, et ta teeb rasket treeningut jne. Ja nõnda see onkel seal treenis, näitas ka kuidas ta biitsepsit treenis ilma igasuguste raskusteta aga veresooned tulid kohe välja ja no aru oli saada, et käsi sai rasket trenni.

Umbes sarnane olukord, et kui sa triigid riideid, keegi tõmbab juhtme välja ja 5min pärast see triikraud kukub sulle käe peale (nii, et sa ise arvad, et see on tulikuum) siis olenemata sellest, et triikraud on jahtunud on sul sellegipoolest võimalik saada tugev põletushaav.

Mis arvate sellistest müütidest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me vaatasime kord põhikoolis national geographic'u filmi lihastest ja mingist inglismaa (kui õigesti mäletan) ülikooli professorist, kelle keha oli üliheas vormis, kuid ta treenis ilma igasuguste raskusteta. Filmi mõte oli umbes selline, et kui sa keskendud piisavalt vastavale lihasele treeningu ajal, siis seda niisama pingutades suudad sa panna ta arvama, et ta teeb rasket treeningut jne. Ja nõnda see onkel seal treenis, näitas ka kuidas ta biitsepsit treenis ilma igasuguste raskusteta aga veresooned tulid kohe välja ja no aru oli saada, et käsi sai rasket trenni.

Umbes sarnane olukord, et kui sa triigid riideid, keegi tõmbab juhtme välja ja 5min pärast see triikraud kukub sulle käe peale (nii, et sa ise arvad, et see on tulikuum) siis olenemata sellest, et triikraud on jahtunud on sul sellegipoolest võimalik saada tugev põletushaav.

Mis arvate sellistest müütidest?

See on nii. Põletushaavi sul tõesti ei teki, küll aga valu.

Seda on ka testitud mitte just minu, küll aga minu lähedase peal. Nimelt psühholoog rääkis mingist teemast ning palus klassis olevatele inimestel keskenduda. Kõik keskendusid ning psühholoog ütles, et teie (sinu) parema jala keskmine varvas valutab. Kõik keskendusid sellele ning kui psühholoog palus neid klassist lahkuda, lonkasid üle poole. Nii see on, seda teemat arutati ka viimases M&F, et ei tasu alahinnata oma mõtete jõudu lihaseid kasvata. Kõigil omad uskumused, mina aga usun seda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Umbes sarnane olukord, et kui sa triigid riideid, keegi tõmbab juhtme välja ja 5min pärast see triikraud kukub sulle käe peale (nii, et sa ise arvad, et see on tulikuum) siis olenemata sellest, et triikraud on jahtunud on sul sellegipoolest võimalik saada tugev põletushaav.

Mis arvate sellistest müütidest?

Aju arvab, et sai põletada ning kehas tekib vastureaktsioon põletusele.. võib tekkida vesivill vms

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×