Jump to content
blackrebel

Probleem kaaluga.

Recommended Posts

Tervitus!

Probleem siis selline, et kaalu ei tule kuidagi juurde. Olen 185 pikk ja 70kg. pea 2 aastat ikka sama kaal, käisin vahepeal sõjaväes 11 kuud ja isegi seal ei võtnud midagi juurde. Tervis on korras, probleeme pole peale selle, et näen välja jube kõhn B) suur pea ja kondihunnik :P

Käin ikka jõusaalis ka 3 korda nädalas, teen trenni suurematele lihaskruppidele.

Et ilmselt söön siis ikkagi vähe või valet toitu, üldiselt üritan ikka maximaalselt valku kätte saada st. liha süüa aga kaalu seier ei liigu üles ega alla.

Tahaks vähe inimlikum välja näha, suht väsinud juba sellest, et mu kõhnus kõigile silma jääb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega mul suurt valikut pole söön seda mida külmikust leian.

Aga hommikuti kohv, võileivad saiad olenevalt sellest mida jällegi saadaval on. Päevas ikka oma 2 portsu kartulit koos liha või munaga.

Ilmselt peab ikka endale mingi range toitumiskava kokku panema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakun, et asi ikka toitumises kinni.

Ise trenni minnes olin ~68kg @ 185cm, nüüd 7 kuud hiljem ~80kg.

Sõjaväes ei saagi midagi juurde tulla, sest 3 söögikorda jääb maru väheks, arvestades energiakulu.

Pane kirja ka oma treeningkava (algajate istetehtud kavad reeglina ei kõlba kuhugi).

Minupuhul aitas massi tõsta jogurt mida igapäev 1kg jõin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega mul suurt valikut pole söön seda mida külmikust leian.

Aga hommikuti kohv, võileivad saiad olenevalt sellest mida jällegi saadaval on. Päevas ikka oma 2 portsu kartulit koos liha või munaga.

Ilmselt peab ikka endale mingi range toitumiskava kokku panema?

No selline vastus ei anna mingit ülevaadet su söömisest. Kogused on ka ikka olulised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No eks seal kaitseväes sai jah nii parasjagu süüa et ellu jääks :P kuigi kiideti kll meie väeosa toitu, et hästi saab süüa!

Koguste määramisega jään nüüd küll hätta. :S Ei ole nii suurt tähelepanu pööranud sellele, söön nii palju et kõhu täis saaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pakun, et asi ikka toitumises kinni.

Ise trenni minnes olin ~68kg @ 185cm, nüüd 7 kuud hiljem ~80kg.

Sõjaväes ei saagi midagi juurde tulla, sest 3 söögikorda jääb maru väheks, arvestades energiakulu.

Pane kirja ka oma treeningkava (algajate istetehtud kavad reeglina ei kõlba kuhugi).

Minupuhul aitas massi tõsta jogurt mida igapäev 1kg jõin.

Sõjaväes saab ilusasti kaalu juurde, tuleb massilisajat ja/või lisatoitu juurde süüa (kohupiim, hapukoor, halvaa, sokolaad, pähklid, avokaadod, naturaalne maapähklivõi. Ma ei ole küll enam sõjaväes, aga metsas alati halvaa, pähkilid, valgpulber vms kaasas.

Kuidagi muudmoodi ei saagi oma elu kontrollida, kui seda ise tehes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervitus!

Probleem siis selline, et kaalu ei tule kuidagi juurde. Olen 185 pikk ja 70kg. pea 2 aastat ikka sama kaal, käisin vahepeal sõjaväes 11 kuud ja isegi seal ei võtnud midagi juurde. Tervis on korras, probleeme pole peale selle, et näen välja jube kõhn :D suur pea ja kondihunnik ;)

Käin ikka jõusaalis ka 3 korda nädalas, teen trenni suurematele lihaskruppidele.

Et ilmselt söön siis ikkagi vähe või valet toitu, üldiselt üritan ikka maximaalselt valku kätte saada st. liha süüa aga kaalu seier ei liigu üles ega alla.

Tahaks vähe inimlikum välja näha, suht väsinud juba sellest, et mu kõhnus kõigile silma jääb!

Ise olin kunagi täpselt sama kaalu ja sama pikkusega , kuni hakkasin võtma pärast trenni Serious Mass + mingi Proteiin! :) Ja kohe võttis inimlikuma pilgu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervitus!

Probleem siis selline, et kaalu ei tule kuidagi juurde. Olen 185 pikk ja 70kg. pea 2 aastat ikka sama kaal, käisin vahepeal sõjaväes 11 kuud ja isegi seal ei võtnud midagi juurde. Tervis on korras, probleeme pole peale selle, et näen välja jube kõhn :D suur pea ja kondihunnik ;)

Käin ikka jõusaalis ka 3 korda nädalas, teen trenni suurematele lihaskruppidele.

Et ilmselt söön siis ikkagi vähe või valet toitu, üldiselt üritan ikka maximaalselt valku kätte saada st. liha süüa aga kaalu seier ei liigu üles ega alla.

Tahaks vähe inimlikum välja näha, suht väsinud juba sellest, et mu kõhnus kõigile silma jääb!

Väga raske on uskuda seda- et inimesed ütlevad, et neil ei õnnestu kaalu tõsta.

Kui süia paar kuud tavalise eestlase menüü järgi nii, et iga toidukord on rohkem kui täiskõhutundega nö, ja süia nii rohkelt päevas, siis paar kuud nii toimides kahtlemata kaal tõuseb, paar kilo ma usun kindlasti! Kuid sel juhul see kaal on keharasv vast peeamiselt, mis kõhule koguneb, aga ka mujale, õlavarrele ka näiteks, igaltpoolt muutub laiemaks. Selles pole midagi rasket, söö rohkelt ja üldiselt valimatult, ja kaal kindlasti tõuseb. Ma ei ole aru saanud, kuidas mõnedel siis kaalu ja vormiga nii on nagu sa kirjeldad. Te ilmselt sööte hädised 3 toidukorda päevas kõigest vms.

Ma teen ise hetkel lihasöömise ekperimenti alates juuli algusest, söön väga suuri portsjoneid liha, üritan leida rekordit, mida korraga suudan ära süia, seal on kogused 1 kg lähedal juba mul, ühes toidukorras, ja olen rasvunud selle aja jooksul selle tulemusena 2-3kg juba minuteada, 79kg on kaal hetkel (176cm), keha reageerib ülesöömisele kenasti ikka. Ma tean, et söön palju rohkem kui vaja, ja on ka normaalne, et rasvun vaikselt. Mitu kalorit sina sööd päevas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole aru saanud, kuidas mõnedel siis kaalu ja vormiga nii on nagu sa kirjeldad.

Hormonaalne tasakaal on inimestel erinev. Baasainevahetus juba võib eri inimesel väga palju erineda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega mul suurt valikut pole söön seda mida külmikust leian.

Aga hommikuti kohv, võileivad saiad olenevalt sellest mida jällegi saadaval on. Päevas ikka oma 2 portsu kartulit koos liha või munaga.

Ilmselt peab ikka endale mingi range toitumiskava kokku panema?

Esiteks- kirjeldatu põhjal sööd kas liiga vähe, harva, mitte-pikaajalisi energiaallikaid või siis kõike eeltoodut korraga. Kogused on sul millised?

Hommikusöök tuleks kindlasti ära muuta, eelistada midagi toekamat- puder, omlett näiteks. Kuna sinu puhul tegemist on kiire ainevahetusega, siis pole probleemi võileiba pudru või omleti kõrvale hammustada (leibadest üksi on vähe), sinna peale näiteks mingi taine sink vms. Süüa tuleb palju, kuid eelista täisväärtuslikku toitu, mitte tühja õgimist (pitsad, burgerid jms shit )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

aga kui ei ole hommikuti isu, no absoluutselt ei taha midagi?! Ma ei hakanud uut teemat tegema, kuna minu küsimuse üldmõte on sama, loodan et teema algataja väga ei pahanda!

Kell 8 äratus, 9ks tööle ... kell 11 on kõht tühi (praegu hakkan sööma näiteks) ... kuna töö juures omletti teha ei saa siis tuleb võileibade ja salatitega piirduda ... lõuna on kell 15 näiteks ... enamvähem suuruses praad ... ja õhtul kell 19 on omleti isu näiteks ... ja kogu lugu ... lihtsalt ei taha süüa rohkem! Kas siis peab ennast oksendamiseni sundima (või selle nõmeda "kõht on räigelt täis" tundeni) ?!

tänud,

Kris

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

aga kui ei ole hommikuti isu, no absoluutselt ei taha midagi?!

hakkad ennast sundima hommikul sööma. mul oli sama mure ja siiamaani on, kuid... hommikul peab sööma, et enda ainevahetus käima lüüa. kui midagi tahket alla ei taha minna (omlett vmt), siis proovi teha endale näiteks selline mikseris tehtud jook - kohupiim, piim ja näiteks mingid pudruhelbed ja vala see jook endale sisse. loomulikult on parem süüa tahket, aga kui ikka kuidagi ei lähe ja tõesti okserefleks tuleb peale (olen tundnud), siis hakka ennast joogiga harjutama ja mõne aja pärast suudad juba süüa ka tahket. Lootus sureb viimasena :D

Muudetud kasutaja krut949 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Ma tean,et paljudele ei jõua kohale kuidas on võimalik,et midagi sisse ei lähe inimesele hommikuti,isegi vägisi mitte,mälu palju tahad :D

Poolteist aastst tagasi kaalusin veel 68kg ja olin 186cm pikk ja oli sama jama.Enamus inimesi kellel sellised jamad on suitsetajad nagu minagi,nii kui ärkasin tegin suitsu ja kohvi ja polnud mittemingisugust isu.

Siis tegin väikese muutuse elus hakkasin trennis käima ja hommikusöögiks Serious massi jooma piimaga kuna see vedel ja see sai enne suitsu sõna otseses mõttes alla vägistatud.

Kuskil pool aastat jõin seda niimoodi kuigi poleks pidanudki niikaua tarbima kuna kuskil kuuga hakkas juba magu ise hommikuti süüa küsima.

Hetkel kaalun 84kg ja väga rahul.

Massilisaja on ikka veel kapis juhuks kui väga kiire hommik ja ei jõua midagi süüa.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal on ka probleem kaalutõusuga, no mitte üldse ei taha juurde tulla. Söön küll nagu härg ja teen jõusaali korralikult, kuid kasvada ikka ei taha. Ilmselt on asi selles, et mul on väga kiire ainevahetus ja 90% mu 8 tunnisest tööpäevast möödub ringi jalutades. Sellepärast sööngi juba (ilma shake'ita) päevas üle 4000kcal'i ja ikka probleemid juurdevõtmisega. Raske küll, aga alla ka ei kavatse anda, lihtsalt, et raha kulub nõnda palju, kaua võib (!?) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul endal on ka probleem kaalutõusuga, no mitte üldse ei taha juurde tulla. Söön küll nagu härg ja teen jõusaali korralikult, kuid kasvada ikka ei taha. Ilmselt on asi selles, et mul on väga kiire ainevahetus ja 90% mu 8 tunnisest tööpäevast möödub ringi jalutades. Sellepärast sööngi juba (ilma shake'ita) päevas üle 4000kcal'i ja ikka probleemid juurdevõtmisega. Raske küll, aga alla ka ei kavatse anda, lihtsalt, et raha kulub nõnda palju, kaua võib (!?) :D

Vähe sööd. Sa peaksid sööma alates 5000 kcal ja enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemaalgatajale: ei ole sul vaja mingit "ranget toitumiskava", söö lihtsalt igal võimalusel(5-6x päevas) ükskõik mida ja usun, et kaalu hakkab tulema küll. Muidugi võid lisaks süsivesikuid ja valke(vajadusel) juurde juua(nö. vahepaladeks). Et lisaks rasvale ka lihasmassi koguda, võiksid pigem toitumiskava aseme lendale treeningkava otsida :D. Aga jah - aja endale toitu näost sisse niipalju kui mahub ning tulevad ka tulemused - kuhu nad pääsevad!

Neile inimestele, kes hommikul ei suuda süüa: mul oli sama asi, ei läinud alla hommikuti ...kuid hakkasin vägisi ja vähehaaval sööma hommikul ja nüüd ei tule keha ilma korraliku hommikusöögita enam toime! Harjumise asi lihtsalt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja see siis normaalne et oksendamiseni hommikul omale sisse pressida toitu...ise söön hommikul 2 täistera võileiba juustuga + 300g kodujuust maitsestamata jogutiga + 4 muna, kaal 90 kg ei tea kas see piisav või peaks rohkem sisse vägistama...kaalu mul on aga jõudu pole B) samas teen korralikult trenni...3-4x nädalas kõiki lihaskruppe vähemalt 1x nädalas ja vähemalt 40min aeroobset iga kord

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja see siis normaalne et oksendamiseni hommikul omale sisse pressida toitu...ise söön hommikul 2 täistera võileiba juustuga + 300g kodujuust maitsestamata jogutiga + 4 muna, kaal 90 kg ei tea kas see piisav või peaks rohkem sisse vägistama...kaalu mul on aga jõudu pole B) samas teen korralikult trenni...3-4x nädalas kõiki lihaskruppe vähemalt 1x nädalas ja vähemalt 40min aeroobset iga kord

e-ee ...

mitte ei saa aru ...

kas kogu su menüü koosnebki vaid hommikusöögist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

mitte ei saa aru ...

kas kogu su menüü koosnebki vaid hommikusöögist?

ma sain aru et teemaks on hommiksöök ja siit teemast loeb välja et kui pole korralikku hommikusööki siis kõik muu on juba mõttetu kõhutäide, mis päeva jooksul söön aga ei: lisaks söön lõunat (praad + klaas piima) õhtu oode (pähklid, rosinatega või karp tuunikala) trennipäeval veel valgushake pärast trenni, 2x päevas toidu kõrvale omega3 toidulisand (kapsel), õhtusöök (miskit kanafilee või kala 200-300g, värske salatiga) ja enne magama minekut veel üks 300g kodujuust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×