Jump to content
mystikal

Sörk ja jõusaal!

Recommended Posts

Nüüd kus suvi on 2 kuu kaugusel ja ilm lubab hakata tegelema "tervisejooksuga" tekib paar küsimus selle kohta kuidas seda siduda jõusaali trenniga. Nimelt plaanin ise hakata käima jõusaalis 3 korda nädalas, pannes rõhku põhiliselt ülakehale, sörkimas tahaks käia kõik need päevad (4 nädalas) kui ei ole jõuka päev. Mida keegi sellest arvab, kas see oleks hea üldfüüsiline treening jne. Samuti mida keegi arvab aeroobse ja aneroobse trenni tegemist eraldi päevadel. ( Nii sobib mulle igatahes rohkem, pealegi ei ole mulle kungi jõusaalis jooksmine kunagi istunud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled väga õigel teel kui teed just nimelt sörkjooksu ehk aeroobset treeningut ja 3 x nädalas aeroobset siis kui organism saab piisavalt valku on kõik ok. Muidugi ei näe saa lihaskasvu rasva arvelt sa muutud väiksemaks kiiremini kui lihas suuremaks aga perspektiivis oled üllatunud kui rasva saab maha ja all on treenitud lihas. Jõudu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keegi kunagi siin foorumis väitis et üle korra nädalas pole mõtet aeroobset ehk siis jooksu teha et pidi lihaskasvu pärssima ? Oli see mingi sokk või sain ma millegist valesti aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nädalas peab olema ka mõni täiesti vaba päev, vastasel juhul raugeb su entusiasm õige varsti. Ise olen ikka seda meelt, et aeroobset teaha peale jõusaali. Jooksu võiksid teha 2 -3 korda nädalas, 1 -2 päeva võiksid puhata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×