Jump to content
tanel7411

Kuidas oleks parem ?

Recommended Posts

Olen hetkel 16a , ning trenni teinud 1 ja pool aastat, hektle teen 4 korda nädalas, st ülepäeva siis, ma teen kõiki harjutusi ühel päeval, treenin kodus, algul õlale , siis triitseps, siis selg, siis biitseps, rind , kõhulihased, jalgadele kükke, segamini harjutusi, ja seeriate kaupa, ikka, nt 3 korda ühte harjutust, ja 15 korda teen . trenn kestab 1-2 tundi, kas lihas kasvab niimoodi kiiresti ? või oleks mõtekam, trenni lühemaks teha ? mida soovitate mulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen hetkel 16a , ning trenni teinud 1 ja pool aastat, hektle teen 4 korda nädalas, st ülepäeva siis, ma teen kõiki harjutusi ühel päeval, treenin kodus, algul õlale , siis triitseps, siis selg, siis biitseps, rind , kõhulihased, jalgadele kükke, segamini harjutusi, ja seeriate kaupa, ikka, nt 3 korda ühte harjutust, ja 15 korda teen . trenn kestab 1-2 tundi, kas lihas kasvab niimoodi kiiresti ? või oleks mõtekam, trenni lühemaks teha ? mida soovitate mulle.

Jaota jala-, selja- ja kõhupoolse osa treeningpäevadeks. Lihas vajab peale trenni 2-3 päeva puhkust ning tuleb tarbida iga toidukord piisavalt valke, rasve ja süsivesikuid õiges vahekorras vastavalt eesmärgile. Kontrolli, et sooritad ka kõike harjutusi õigesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen hetkel 16a , ning trenni teinud 1 ja pool aastat, hektle teen 4 korda nädalas, st ülepäeva siis, ma teen kõiki harjutusi ühel päeval, treenin kodus, algul õlale , siis triitseps, siis selg, siis biitseps, rind , kõhulihased, jalgadele kükke, segamini harjutusi, ja seeriate kaupa, ikka, nt 3 korda ühte harjutust, ja 15 korda teen . trenn kestab 1-2 tundi, kas lihas kasvab niimoodi kiiresti ? või oleks mõtekam, trenni lühemaks teha ? mida soovitate mulle.

ülepäeviti päris hea eriti algajale.

ära tee kõiki harjutusi korraga.

üks võimalus paljudest

üks päev tee ainult jalga

teine päev näiteks rind, õlg

kolmas päev selg, käsi

ja kõhu tee iga päev näiteks trenni lõppu 3 seerit

kas teed ülepäeviti

kolm päeva jutti päev paar puhkust

kui tunned et jõudu on väsind ei ole võid ka tihemini kõik käib enesetunde järgi

ja loomulikult söömine korda

ja loe läbi ja mõtle natuke

TSITAAT(Bonsuna @ 22 Feb 2009, 20:50) *

Info selle kohta on siin lehel kõik 100% olemas, viitsige vaid natuke otsida ja lugeda.

Alustage aga kehaehitamise A-st ja O-st, ehk siis õigest toitumisest ja õigest treeningkavast. ( puhkuse koormuse õigest vahekorrast) Kui A on natuke nihu, ei aita ka ideaalne treeningkava teid arengus edasi. Kui O-ga pole asjad paigas siis vähendab see ka A-kasutegurit. Jne, jne. Toidulisandid alles peale seda kui A-ja O-ga on asjad regulaarselt korras. Ükskli toidulisand ei asenda regulaarset tasakaalustatud toitumist, olenemata siis sinu eesmärgist mida tahad saavutada. Toidulisanditest saad kasu ainult siis kui A ja O on ideaalselt paigas. Vastasel juhul jääb toidulisandite kasutamine ainult kaduvväikseks kompendatsiooniks A või O juures tehtud vigade puhul. See kompensatsioon võib aga mõne toidulisandi puhul olla nii väike, et sa seda ei märkagi. ( sealt saavadki alguse legendid, et see või teine toidulisand ei tööta)

Soovitan tungivalt enda harimist sellel teemal alustada selle artikli lugemisega ja mitte ainult, katsuge öeldusse süveneda ja seda siis ka ainutõena võtta. Kes üritab nendest punkitdest kõrvale "hiilida", otsida kergemat-lihtsamat teed, see on juba omadega metsa pannud.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2213

Muudetud kasutaja wenom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan kaa, et suured lihasgrupid võiks erinevatel päevadel olla muidu venib trenn ülipikaks ja kõike lihtsalt ei jaksa teha kuna mõni kaasatöötav lihas juba nii väsinud :lol: ja siis saab lihas ka paremini taastuda mitte aint ühe päeva. see aint minu kui algaja soovitus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen hetkel 16a , ning trenni teinud 1 ja pool aastat, hektle teen 4 korda nädalas, st ülepäeva siis, ma teen kõiki harjutusi ühel päeval, treenin kodus, algul õlale , siis triitseps, siis selg, siis biitseps, rind , kõhulihased, jalgadele kükke, segamini harjutusi, ja seeriate kaupa, ikka, nt 3 korda ühte harjutust, ja 15 korda teen . trenn kestab 1-2 tundi, kas lihas kasvab niimoodi kiiresti ? või oleks mõtekam, trenni lühemaks teha ? mida soovitate mulle.

e-ee ...

su küsimuses on ka vastus.Kui kasvaks,siis sa ju ei küsiks, B)

Kusjuures algajad arenevad üldjuhul kiiresti!

Otsustades su kava järgi, teed läbi tohutu hulga seeriaid - gas seerias veel 15 kordust - siis ilmselt on koormused väiksed.Väga väikesed.

Ja sa ka ei kirjuta,et oleksid poolteise aastaga neid tõstnud ...

Seetõttu ka lihas ei kasva.

Sulle juba anti siin soovitusi ...

üldiselt,ära hakka jalgratast leiutama,vali siit endale sobiv kava ja anna tuld.

btw,SÖÖMINE TULEB KORDA TEHA!!

Kui sa ikka lihaskasvu soovid,siis ilma selleta ei lähe kohe üldse mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

su küsimuses on ka vastus.Kui kasvaks,siis sa ju ei küsiks, B)

Kusjuures algajad arenevad üldjuhul kiiresti!

Otsustades su kava järgi, teed läbi tohutu hulga seeriaid - gas seerias veel 15 kordust - siis ilmselt on koormused väiksed.Väga väikesed.

Ja sa ka ei kirjuta,et oleksid poolteise aastaga neid tõstnud ...

Seetõttu ka lihas ei kasva.

Sulle juba anti siin soovitusi ...

üldiselt,ära hakka jalgratast leiutama,vali siit endale sobiv kava ja anna tuld.

btw,SÖÖMINE TULEB KORDA TEHA!!

Kui sa ikka lihaskasvu soovid,siis ilma selleta ei lähe kohe üldse mitte.

olen küll raskusi tõstnud, ning algul tegin ültse vähem harjutsi, sest ei jõudnud nii palju, ja nüüd tegelt silmaga näha, et lihas kasvanud,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×