Jump to content
Riho.

Keegi sooviks valgupulbrit vahetada?

Recommended Posts

Ma ostsin endale Fit Whet šokolaadi maitselise pakendi,ja olen sealt tarbinud 200gr,ehk siis alles on veel 500gr.

Kas keegi oleks nõus vahetama maasika Fit Whey vastu ?Ma annan enda poole kilose šokolaadi maitselise ja keegi lahke inimene annab enda poole kilose maasika maitselise.Ei lähe mulle eriti šokolaadi maitse peale..Maasika oma poole parem.Kehtib 2011 aastani,hoidnud olen kuivas ja pimedas kohas,tükke jms pole.Korras pulber.

söö ära on palju jubetamaidgi toite

loe läbi ja mõtle natuke......................

TSITAAT(Bonsuna @ 22 Feb 2009, 20:50) *

Info selle kohta on siin lehel kõik 100% olemas, viitsige vaid natuke otsida ja lugeda.

Alustage aga kehaehitamise A-st ja O-st, ehk siis õigest toitumisest ja õigest treeningkavast. ( puhkuse koormuse õigest vahekorrast) Kui A on natuke nihu, ei aita ka ideaalne treeningkava teid arengus edasi. Kui O-ga pole asjad paigas siis vähendab see ka A-kasutegurit. Jne, jne. Toidulisandid alles peale seda kui A-ja O-ga on asjad regulaarselt korras. Ükskli toidulisand ei asenda regulaarset tasakaalustatud toitumist, olenemata siis sinu eesmärgist mida tahad saavutada. Toidulisanditest saad kasu ainult siis kui A ja O on ideaalselt paigas. Vastasel juhul jääb toidulisandite kasutamine ainult kaduvväikseks kompendatsiooniks A või O juures tehtud vigade puhul. See kompensatsioon võib aga mõne toidulisandi puhul olla nii väike, et sa seda ei märkagi. ( sealt saavadki alguse legendid, et see või teine toidulisand ei tööta)

Soovitan tungivalt enda harimist sellel teemal alustada selle artikli lugemisega ja mitte ainult, katsuge öeldusse süveneda ja seda siis ka ainutõena võtta. Kes üritab nendest punkitdest kõrvale "hiilida", otsida kergemat-lihtsamat teed, see on juba omadega metsa pannud.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2213

Muudetud kasutaja wenom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa seda mõju mõõdad? Ühega lihas kasvab ja teisega ei kasva?

Ei hakka küll ühtegi tootjat kiitma ega laitma, kuid ta ju selgitas, et võrdleb tooteid lahustuvuse, maitse ja sisu poolest. Minuarust on igasugused võrdlused vägagi teretulnud. Mida rohkem erinevaid ülevaateid, seda lihtsamini saavad treenijad enda jaoks tooteid valida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olgu kui mõni tahab uskuda,et vahet pole las siis olla,mõttetu vaielda.Samas puhtuse, imendumise,maitse ja segunemise vahest odava ja kalli valgu vahel saab ka täis võhik aru.

Ju siis me pole küllalt võhikud. Ka mina lõpetan selle arutelu siin kohal. Argumendid on esitatud, järeldused on rahva teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa kah nüüd aru, kas tõesti nii raske on see ära tarbida:D

Kle ma pidin üks kord peale trenni sööma maitsestamata kohupiima B)

Kuna teisi ei olnud Konsumis müüa. Juba paar ampsu ja ma oleks öökima hakkand. Nii jube oli see lihtsalt.

Aga näe sõin lõpuks midagi peale juues terve toru ära :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5min peale trenni on täitsa ok ja mõnus, üle selle võib hakata raske trenni järgselt südant liigselt koormama

Ma olengi saunas vaid seni, kuni shake rahulikult lõpetatud, ehk siis ajaliselt paari minuti raames.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlen sügavalt, et keegi viitsib sul jännata selle valgu vahetamisega.Ei ole mõtet lihtsalt nii odava toote puhul (transport + ajakulu).

Olen ise proovinud fit whey shokolaadi ja maasika oma(koos süsivesikutega, vb muudab paremaks).Minuarust on maitsed väga head. :P

Fit whey koguse/hinnasuhe ei ole tegelikult väga hea , näide:

2300grammi 100% whey gold standardit maksab umbes 800 (powermanis 795.-)

2300g:700g=3,28

3,28x249eek=817eeki

Ehk sama kogus fit wheyd on kallim kui gold standard.(+ transpordi kulud, kui just 3 pakki korraga ei osta). B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik on väga idüll, aga tihti peale jääb ka kõik raha taha. B) Võid ju soovitada head toitumist, kuid kui seda endale lubada ei saa, siis jäävadki kogused saamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlen sügavalt, et keegi viitsib sul jännata selle valgu vahetamisega.Ei ole mõtet lihtsalt nii odava toote puhul (transport + ajakulu).

Olen ise proovinud fit whey shokolaadi ja maasika oma(koos süsivesikutega, vb muudab paremaks).Minuarust on maitsed väga head. ;)

Fit whey koguse/hinnasuhe ei ole tegelikult väga hea , näide:

2300grammi 100% whey gold standardit maksab umbes 800 (powermanis 795.-)

2300g:700g=3,28

3,28x249eek=817eeki

Ehk sama kogus fit wheyd on kallim kui gold standard.(+ transpordi kulud, kui just 3 pakki korraga ei osta). B)

Klubi kaardiga fit whey päris odav siiski , 199krooni :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ega mersu ka midagi erilist võrredles mossega ei tee,roolid ju mõlemil ja pedaalid:) Optimumi maitse, lahustuvus ja mõju on kümmneid x parem kui siin kodus kokku kootud jahu.

kas annaksid pea selle nimel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×