Jump to content
Riho.

Keegi sooviks valgupulbrit vahetada?

Recommended Posts

Ma ostsin endale Fit Whet šokolaadi maitselise pakendi,ja olen sealt tarbinud 200gr,ehk siis alles on veel 500gr.

Kas keegi oleks nõus vahetama maasika Fit Whey vastu ?Ma annan enda poole kilose šokolaadi maitselise ja keegi lahke inimene annab enda poole kilose maasika maitselise.Ei lähe mulle eriti šokolaadi maitse peale..Maasika oma poole parem.Kehtib 2011 aastani,hoidnud olen kuivas ja pimedas kohas,tükke jms pole.Korras pulber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pool kilo läheb ju nädalaga, ei suuda nädal aega tarbida seda ? Kahtlen kas keegi tahab vahetada.

Sa nagu muud peale pulbrite ei söögi ve? Selle pulbriga ajab läbi oma 15 treeningkorda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No oleneb. Kui võtta enne trenni ja peale trenni ca. 35gr korraga, saabki täpselt 7 päeva. Trennipäeva siis, natuke rohkem kui nädal siis saab jah.

Milleks enne trenni tavalist valku on üldse vaja juua? Piisab selle joomisest peale trenni küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks enne trenni tavalist valku on üldse vaja juua? Piisab selle joomisest peale trenni küll.

Täpselt nii. Pole mõtet raha tuulde loopida.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu lugeda võite, siis ma olen metsik valgumees ja söön seda 7x päevas :D

Aga kahjuks ei, olen oma elus söönud ära 2 kilo valgupulbrit ja enne trenni sõin sellepärast, et no toon konkreeetse näite.

Koolipäev: ärkan ja söön kuskil kell 7:20

Koolis söön kuskil 10:40 ja 12:50

Kuna tahan minna kohe peale kooli saali, mitte et kõndida edasitagasi koju jne. siis kõht on kindlasti juba tühi kui on 8 tundi, seega tegin sheigi kuskil kell 14:45, et minna 16:00 saali. Tarbisin seda kui vahepala. Arvan, et oli väga õigustatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kaalusin ära selle ja sain 497gr ja jagades selle 30gr mille sa võtad peale trenni saab 16,5 korda ,kuna ei võta täpipealt siis jah umbes 15 korda..Lihtsalt ei taha üldse hästi alla minna,ma tean et ei peagi nagu mingi ullult hea maitsega olema(samas stiilis nagu :no pain,no gain) aga meeldivam võiks ikka olla.

Vadaku kasutamine vahepalaks on ju suht mõttetu,sellest ei saamidagi,ainult vedelikust kõhu täis tunde korraks vms..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kaalusin ära selle ja sain 497gr ja jagades selle 30gr mille sa võtad peale trenni saab 16,5 korda ,kuna ei võta täpipealt siis jah umbes 15 korda..Lihtsalt ei taha üldse hästi alla minna,ma tean et ei peagi nagu mingi ullult hea maitsega olema(samas stiilis nagu :no pain,no gain) aga meeldivam võiks ikka olla.

Vadaku kasutamine vahepalaks on ju suht mõttetu,sellest ei saamidagi,ainult vedelikust kõhu täis tunde korraks vms..

Sllest saab ju vajamineva valgukoguse kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene harjub põhimõtteliselt kõigega. Endal on maasika maitseline Hera80 hetkel, segatuna Dextroga (2:1) tuleb välja no rõvemagus sheik. Eriti keeruliseks teeb selle joomise veel fakt, et mulle ei maitse absoluutselt magusad asjad. Aga peale rasket jõusaali treeningu saunas maitseb sheik siiski parima asjana maailmas. Vaevalt sa siit foorumist kellegi leiad, kes viitsib hakata oma poolikut pakki sinu poolikuga vahetama, parem ära pirtsuta ja tee ise põhi peale! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ostsin endale Fit Whet šokolaadi maitselise pakendi,ja olen sealt tarbinud 200gr,ehk siis alles on veel 500gr.

Kas keegi oleks nõus vahetama maasika Fit Whey vastu ?Ma annan enda poole kilose šokolaadi maitselise ja keegi lahke inimene annab enda poole kilose maasika maitselise.Ei lähe mulle eriti šokolaadi maitse peale..Maasika oma poole parem.Kehtib 2011 aastani,hoidnud olen kuivas ja pimedas kohas,tükke jms pole.Korras pulber.

Miks sa üldse sellist odavat cräppi ostad?Vaevalt keegi siin viitsib sellist asja vahetama hakata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga peale rasket jõusaali treeningu saunas maitseb sheik siiski parima asjana maailmas.

Trennis higistad niigi vett ja mineraalaineid välja, miks seda teha veel saunas?

Miks sa üldse sellist odavat cräppi ostad?Vaevalt keegi siin viitsib sellist asja vahetama hakata!

Mingit "hullu" vahet sellel pulbril ja kallimal kraamil nüüd küll pole. Lihtsalt pakk on väiksem ja seetõttu tundub väga odav.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennis higistad niigi vett ja mineraalaineid välja, miks seda teha veel saunas?

Lõõgastav ja ääretult mõnus lõpp treeningule (koos külma sheigiga). Pealegi ma ei kujuta ette, et keegi tõesti jõusaalis nõnda palju higistaks, et saun nõndaöelda "kahjulik" oleks.

+ saunas soojas hea peale trenni veel venitada jms.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõõgastav ja ääretult mõnus lõpp treeningule (koos külma sheigiga). Pealegi ma ei kujuta ette, et keegi tõesti jõusaalis nõnda palju higistaks, et saun nõndaöelda "kahjulik" oleks.

+ saunas soojas hea peale trenni veel venitada jms.

Kui leili ei küta siis võibolla tõesti pole kurjast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennis higistad niigi vett ja mineraalaineid välja, miks seda teha veel saunas?

Mingit "hullu" vahet sellel pulbril ja kallimal kraamil nüüd küll pole. Lihtsalt pakk on väiksem ja seetõttu tundub väga odav.

Kuule ära aja lolli juttu.Kindasti arvad sa ka,et Mossel ja Mersul pole ka hullu vahet,kohale ju saab mõlemaga, eksju onju:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule ära aja lolli juttu.Kindasti arvad sa ka,et Mossel ja Mersul pole ka hullu vahet,kohale ju saab mõlemaga, eksju onju:D

Sa oled küll iga müügimehe unistus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule ära aja lolli juttu.Kindasti arvad sa ka,et Mossel ja Mersul pole ka hullu vahet,kohale ju saab mõlemaga, eksju onju:D

Ajad absurdset juttu. Arvad tõesti, et näiteks Optimum Nutrition paneb oma pulbri sisse mingit imerohtu või nende töötlusprotsessid on imepuhtad? Vahe on minimaalne. Sina aga ütled, et fit whey on kohe crap.

Aitäh toetuse ees, matti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõõgastav ja ääretult mõnus lõpp treeningule (koos külma sheigiga). Pealegi ma ei kujuta ette, et keegi tõesti jõusaalis nõnda palju higistaks, et saun nõndaöelda "kahjulik" oleks.

+ saunas soojas hea peale trenni veel venitada jms.

5min peale trenni on täitsa ok ja mõnus, üle selle võib hakata raske trenni järgselt südant liigselt koormama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ajad absurdset juttu. Arvad tõesti, et näiteks Optimum Nutrition paneb oma pulbri sisse mingit imerohtu või nende töötlusprotsessid on imepuhtad? Vahe on minimaalne. Sina aga ütled, et fit whey on kohe crap.

Aitäh toetuse ees, matti.

Jah ega mersu ka midagi erilist võrredles mossega ei tee,roolid ju mõlemil ja pedaalid:) Optimumi maitse, lahustuvus ja mõju on kümmneid x parem kui siin kodus kokku kootud jahu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ega mersu ka midagi erilist võrredles mossega ei tee,roolid ju mõlemil ja pedaalid:) Optimumi maitse, lahustuvus ja mõju on kümmneid x parem kui siin kodus kokku kootud jahu.

Kuidas sa seda mõju mõõdad? Ühega lihas kasvab ja teisega ei kasva?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ega mersu ka midagi erilist võrredles mossega ei tee,roolid ju mõlemil ja pedaalid:) Optimumi maitse, lahustuvus ja mõju on kümmneid x parem kui siin kodus kokku kootud jahu.

Äkki põhjendad oma seisukohta? Üksikasjalikult paluks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennis higistad niigi vett ja mineraalaineid välja, miks seda teha veel saunas?

Ausalt öeldes ma ei saagi peale trenni saunas olla üle 5 min väga. Lihtalt leil teeb lihased nii lõdvaks, et ei jõua istuda kaua seal :lol: Aga hea on küll peale trenni. Saunast tuled siis on tervel kehal selline mõnus tunne peal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah ega mersu ka midagi erilist võrredles mossega ei tee,roolid ju mõlemil ja pedaalid:) Optimumi maitse, lahustuvus ja mõju on kümmneid x parem kui siin kodus kokku kootud jahu.

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

Janar Rückenberg: Ei ole võimalik üldse nii rääkidagi, et "ma olen nüüd 3 nädalat Mass 2 võtnud, kurat ei tunne nagu mingit erilist mõju" või et "ma panin viimased kuu aega Whey Gold Standardit, laksas ja mõjus väga hästi". Teate, see ei ole võimalik. Kui te tarbite lihtsalt erinevaid tavalisi valgupulbreid, siis mina väidan seda, et mitte keegi ei tunne ega saagi erinevate valgupulbrite mngeid toimeid või mõjusid kuidagi erinevalt tunda. See kas te võtate Gold Standardit või Hera 80 - t...mingeid erinevaid efekte lihtsalt ei teki. Tegemist on tavalise proteiiniga (toitainega), valguga, mis on lihtsalt kontsentreeritud pulbri kujul...ei ole võimalik mingeid mõjusud või "laksamist" valgupulbri võtmisest üldse tunnetadagi. See on umbes sama jabur kui, et "tüüp" sööb kuu aega peale igat trenni paki "Farmi" kohupiima ja siis teine kuu pärast igat trenni paki "Tere" kohupiima ja siis räägib, et "oi kurat, see "Tere" kohupiim annab ikka palju rohkem juurde või laksab kuidagi paremini". Valgupulber, see sisaldab lihtsalt tavalisi toitaineid, valdavalt siis proteiini kontsentreeritud kujul. Minult endalt on ka tihtipeale küsitud, et "kuule, oled sa "seda" võtnud või "toda" proovinud, et kuda mõjub või kuda on?" No ütlen ausalt, et kõik, mis ma sellistel puhkudel võin kommenteerida, on siis selle proovitud valgu lahustuvus või maitseomadused. See, kas nüüd American´i valk andis mulle midagi rohkem, kui Hera 80, seda ma küll öelda ei mõista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×