Jump to content
Larry

Massilisajad

Recommended Posts

kõike siin foorumis ei saa võtta puhta kullana, kuna iga inimene peab kõik ise läbi proovima ja kogemusi saama!

nii et treeni kõvasti, söö, puhka ja sa arened. õpi kuulama oma keha.

kogemused tulevad ainult kasuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

näiteks mul on selline probla,et mul on väga kiire ainevahetus ja tegime sõprade trenni eelmine suvi nemad arensed mõne kuuga ikka kõvasti minu arust,aga mul polnud mingi arengut :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei hakanud uut teemat tegema mõtlesin, et küsin siis siit! :P

Mul on nagu kiire ainevahetus ja mass ning lihas on väga aeglased ja selllepärast tuli selline mõte, et kas sellel on vahet kui võtan peale trenni no.1 ja rauben zuckerit 1:1 mõleamt 40 grammi :o

Kas mõjuks paremini kui ostaks näiteks Fasti Mass2-te kas sellest on siis rohkem kasu? :o:D:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei hakanud uut teemat tegema mõtlesin, et küsin siis siit! :P

Mul on nagu kiire ainevahetus ja mass ning lihas on väga aeglased ja selllepärast tuli selline mõte, et kas sellel on vahet kui võtan peale trenni no.1 ja rauben zuckerit 1:1 mõleamt 40 grammi :o

Kas mõjuks paremini kui ostaks näiteks Fasti Mass2-te kas sellest on siis rohkem kasu? :o:D:P

ma soovitan proovida:)

keegi ei saa 100% kindlalt öelda, mis just sulle kõige paremini sobib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei nagu toitumise kava on tehtud ja trenn on korralik aa 1:1 proteiin peale trenni ja trauben zucker mitte ei taha mõjuda :P

oot mis see promix on? :o

Muudetud kasutaja carbo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei nagu toitumise kava on tehtud ja trenn on korralik aa 1:1 proteiin peale trenni ja trauben zucker mitte ei taha mõjuda :P

oot mis see promix on? :o

dekstroosi peaks ikka rohkem võtma mitte 1:1-le!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja mis see umbes olla võiks(kogus) :o:P

Muudetud kasutaja carbo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem pole küll mitte mis firma lisandeid kasutad. Saab ka ilma toidulisanditeta hakkama, paisud suuremaks ja tugevamaks. Sa teed trenni, aga midagi ei muutu, siis on asi toidulisandis? Vaevalt küll. Muidugi võid ju osta järjest kallimaid valke, kuluta kasvõi 3000 krooni kuus toidulisanditele kui tahad, äkki siis jõuab kohale et viga on millegis muus. Võtad peale trenni 30g valku 30g süsivesikuid on jama, midagi ei mõju ja nüüd mingi massilisajaga 40g valku ja 100g süsivesikuid siis kohe kasvad? Sama hea et sprinter kellel on adidase tossud ja 100m aeg ei parane juba tükk aega, ostab nike tossud ja siis jookseb iga nädal uue isikliku rekordi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hardgainer yhes6naga, dieet natuke karmim, kuid suht lyhikese aja ja vaevaga v6id oma keha paremaks saada.

Vaata ntks siia, hardgainerite värk www.musclegaintips.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saab ka ilma toidulisanditeta hakkama, paisud suuremaks ja tugevamaks.
kas sina Mr.Y tead midagi hardgainerite toitumisest? lugedes su postitust järeldan, et ilmselt mitte. olen lugenud mõnda hardgainerite toitumiskava ja tavaliselt joodakse kohe peale trenni valgusheik, kus on vähemalt 100g süsivesikuid ja seda korratakse u tunni aja pärast uuesti. sellist süivesikute ja valkude kogust söögiga saada tunni aja jooksul on väga raske ja sellepärast ka sheik.
Sa teed trenni, aga midagi ei muutu, siis on asi toidulisandis? Vaevalt küll.

milles siis asi on? kindlasti on üheks osaks toitumine(seega ka kuigipalju toidulisandid), teiseks trenn ja kolmandaks puhkus.

aga kindlasti ei saa veel öelda, et 14-16 aastane nooruk , kellel on kiire ainevahetus oleks hardgainer. küll see ainevahetus ajapikku aeglustub ja hakkab kaalu ka tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
milles siis asi on? kindlasti on üheks osaks toitumine(seega ka kuigipalju toidulisandid), teiseks trenn ja kolmandaks puhkus.

aga kindlasti ei saa veel öelda, et 14-16 aastane nooruk , kellel on kiire ainevahetus oleks hardgainer. küll see ainevahetus ajapikku aeglustub ja hakkab kaalu ka tulema.

Toitumine ja toidulisandid on ikkagi erineva tähendusega. Kui jood selle 30+30 sheigi, aga muu toit päevasel ajal 5+ siis annab see parema tulemuse kui mingi 40+100 sheik, aga muu toit 3-. Vanasti polnud ju valgupulbreid, ega massilisajaid, kas siis hardgainereid ka ei elanud? Elasid ikka ja said treenitud küll. Mu point oli selles, et see mis firma proteiini või kas üldse mingit sheiki ei mängi rolli sest see moodustab päevasest kogukaloraazist vbl 15%. Kui kehale ikka ei piisa siis mingit mõju pole, mis sellest et toote nimi on massilisaja.

Carbo: Pole mõtet seda oodata, muidu võid jäädagi tulemusteta ju trenni tegema. Pead lihtsalt rohkem sööma, kui kaal tõuseb siis on ok. Kui teed trenni 3-4x nädalas siis see kaal ei tule rasvast vaid ikka lihasest.

Muudetud kasutaja Mr.Y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no olgu toitun hetkel Herr Kiivika toitumiskava järgi ja sain rasvast lahti aa nüüd jumala kuiv kuid juurde ei taha midagi tulla :P:D:P:D

aaa eks hakkan siis vaiskelt süsivesikuid lisama ja eks teen siis sheiki peale trenni 1:2 proovime :o

ja jõutreeningutel käin nelikorda nädalas pluss kakas kehalise tundi.... :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere

mina olen see kõrsik

maitsepoolest oli super

10 korda tõesti, aga ma tegin veidi rohkem, tegin vene omaga pooleks

kaalu niiväga ei jälginud, aga hea täiskõhu tunne oli küll

kavatsen veelgi osta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere

mina olen see kõrsik

maitsepoolest oli super

10 korda tõesti, aga ma tegin veidi rohkem, tegin vene omaga pooleks

kaalu niiväga ei jälginud, aga hea täiskõhu tunne oli küll

kavatsen veelgi osta :D

kõht täis ja maitse hea,aga kuidas tulemused olid?? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõht täis ja maitse hea,aga kuidas tulemused olid?? :D

no ma yhe potsiku pealt väga ei taha prognoose teha, aga energiat oli nagu küll rohkem trennis, sest seal nii palju süsikaid

muide ma kasutasin seda peale haigust, mille jooksul 4kg alla võtsin ja see tuli pooleteise nädalaga tagasi, aga ei tea, kas just sellest

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kasutan massilisajat Extreme XXL, mis ostetud siitsamast fitness.ee poest. Tahaks uurida, et kuidas teised seda endale manustavad, sest ise ei suuda seda endale sisse suruda küll.. segan külma veega nagu õpetusel kirjas aga pulber jääb tükki ja ei segune korralikult ära. Kas keegi oskaks anda mõne asjaliku soovituse/viisi kuidas parem seda juua oleks? Iga vihje eest tänulik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

igasugu pulbrid lahustuvad paremini soojas vees. proovi teha nii, et paned alguses veidi tulist vett ja lahustad pulbri seal sees ära. pärast vala külm vesi otsa ja sega jälle ära. nii peaks töötama ilusti:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×