Jump to content
Tarantula

Toitumine Kohe kohe peale trenni ?

Recommended Posts

kas toitumine kohe peale trenni ei muuda midagi `? naq tervise suhtes jne ?

tundub et endal on nii palju parem kui toitumine on kohe peale trenni sirtsa 5 min peale trenni :D

kas nii tohib ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas toitumine kohe peale trenni ei muuda midagi `? naq tervise suhtes jne ?

tundub et endal on nii palju parem kui toitumine on kohe peale trenni sirtsa 5 min peale trenni :D

kas nii tohib ?

See on üks elementaarsemaid asju üldse ju?

Mille jaoks siis kõik need valgupulbrid jne välja mõeldud on? Ikka selle pärast, et vahetult peale trenni tuleks tarbida (kiiresti imenduvaid) valke ja (kiireid) süsivesikuid.

See, et paar tundi enne ja paar tundi pärast trenni süüa ei tohi, on linnalegend.

Poole tunni jooksul peale trenni kiireid süsivesikuid süües laed oma keha glükogeenivarud taas täis ja tunned ennast juba varsti inimesena. Valk peatab kataboolse seisundi ja trennijärgne toidukord üldse käivitab taastumisprotsessi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on üks elementaarsemaid asju üldse ju?

Mille jaoks siis kõik need valgupulbrid jne välja mõeldud on? Ikka selle pärast, et vahetult peale trenni tuleks tarbida (kiiresti imenduvaid) valke ja (kiireid) süsivesikuid.

See, et paar tundi enne ja paar tundi pärast trenni süüa ei tohi, on linnalegend.

Poole tunni jooksul peale trenni kiireid süsivesikuid süües laed oma keha glükogeenivarud taas täis ja tunned ennast juba varsti inimesena. Valk peatab kataboolse seisundi ja trennijärgne toidukord üldse käivitab taastumisprotsessi.

Peale trenni valk ja kiired süsivesikud on üks tähtsamaid toidukordi üldse!!! Seda ei tohi kindlasti ära jätta!!! Ise võtan ca 50g vadakuvalku (whey gold kokteilina ) ja 0,5 l Coca Colat mis on väga hea kiirete süsikate allikas (glükoosissirupiga masutatud jook). See on piisava kogus mulle (95kg kaalun) ja siis ca 2 tunni pärast tuleb järgmine toidukord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni valk ja kiired süsivesikud on üks tähtsamaid toidukordi üldse!!! Seda ei tohi kindlasti ära jätta!!! Ise võtan ca 50g vadakuvalku (whey gold kokteilina ) ja 0,5 l Coca Colat mis on väga hea kiirete süsikate allikas (glükoosissirupiga masutatud jook). See on piisava kogus mulle (95kg kaalun) ja siis ca 2 tunni pärast tuleb järgmine toidukord.

OMG!!!! cocat tuled soovitama w???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära ennast Jay Culteriga küll võrdle ja samamoodi tegutse :D

Kui sa nüüd tähelepanelikult seda teemat järgid siis mina ei olnud mitte see ,kes selle asja siin väljakäis.Lihtsalt konstanteerisin fakti :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära ennast Jay Culteriga küll võrdle ja samamoodi tegutse :P

Millegipärast toovad jõmmid iga jumala kord ettekäändeks sellesama väite, et Cutler joob ka Cocat. :D

Coleman on veel suurem mees ja sõi iga päev good old chicken, beans, corn and cornbread, samas ma kahtlen, kas see ta edu saladus oli. :D

Peace out!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millegipärast toovad jõmmid iga jumala kord ettekäändeks sellesama väite, et Cutler joob ka Cocat. :P

Coleman on veel suurem mees ja sõi iga päev good old chicken, beans, corn and cornbread, samas ma kahtlen, kas see ta edu saladus oli. :D

Peace out!

Ma usun ,et me suuremas osas kõik teame , mis nende edu saladus on.Pealegi ,miks võivad osad inimesed hormoone süüa ning ennast naiseks lõigata,kuna tundsid ,et on valesse kehasse sündinud,Kui mina tunnen ,et nt marcus ruhl on siia ilma sündides juba minu keha äravõtnud ,kas siis on ka minul moraalne õigus ja arstide poolne tugi hakata erinevaid steroide kasutma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun ,et me suuremas osas kõik teame , mis nende edu saladus on.Pealegi ,miks võivad osad inimesed hormoone süüa ning ennast naiseks lõigata,kuna tundsid ,et on valesse kehasse sündinud,Kui mina tunnen ,et nt marcus ruhl on siia ilma sündides juba minu keha äravõtnud ,kas siis on ka minul moraalne õigus ja arstide poolne tugi hakata erinevaid steroide kasutma.

Ma ei tea, kuidas see antud teemaga kokku läheb, aga tegu on huvitava võrdlusega. :D

Kuna ma juristi haridusega ei ole ja antud teemat ei valda, siis ma ei hakkaks sellele küsimusele vastama...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OMG!!!! cocat tuled soovitama w???

Kui ei meeldi, ära joo cocat vaid võta mingi muu kiirete süsivesikute allikas, mulle meeldib coca ja keemiliselt ta sobib selleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Majanduslangus, reklaam... keegi vist töötab antud jooki tootvas ettevõttes.:D

töötan hoopis teedeehituse alal, rääkigem asjasse puutuvatel teemadel. Äri ja poliitika jaoks on teised foorumid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On mõttekas süüa saia kiirete süsivesikutse saamiseks peale trenni?

Jah, see on üpris kiire, aga sisaldab ka ebavajalikku rasva, kuna selle valmistamisel kasutatatkse margariini. Parem oleks tarbida glükossisiirupiga magustatud jooki see on kiireim süsivesik. Head on ka spordijoogid, kus on peale kiirete süsivesikute ka muid taastumiseks vajalikke aineid nagu vitmaniinid jne, näiteks arctic (mitte kalorivaba versioon). Annan ühe hea lingi kus on peamiste süsivesikute kiirus http://www.the-gi-diet.org/lowgifoods/

High GI-ga siis kiired.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ei meeldi, ära joo cocat vaid võta mingi muu kiirete süsivesikute allikas, mulle meeldib coca ja keemiliselt ta sobib selleks.

väga hea, et mainisid mis alal töötad, algajad palun seda meest mitte kuulata! Sa tead vist coca kahjulikkusest väga vähe.

minu poolt kõik siin teemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
töötan hoopis teedeehituse alal, rääkigem asjasse puutuvatel teemadel. Äri ja poliitika jaoks on teised foorumid

Miks nii pahur, teine naljatab, sa lööd rusikaga näkku. Hold your horses!

Üldiselt, kõik need limonaadid, karastusjoogid ja energiajoogid - neid trenniga küll ei tohiks seostada. Esiteks, taastumiseks on välja mõeldud teisigi spetsna tooteid ja teiseks, karastusjoogid ei peleta joogijanu, vaid tekitavad seda. See on minu tagasihoidlik arvamus :D

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide coca colat joob peale trenni jay cutler ,et süsivesikuid saada.Mitte et seda soovitaks.

Tegelikult on LAHE, et meie väikeses riigis on ka tegijaid, kes treenivad koos Jay Cutleriga. Tunned teda, et tead, mida ta joob?! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kyssa: kas naistele peale treeningut (motlen ikka jousaali) ka soovitatakse susivesikuid? kui on soov rasva% madalamaks saada. praegu votan peale trenni whey gold standart sheiki, kas peaks lisama carbse, rosinaid, banaane? mida siis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×