Jump to content
lightning

Abi vaja

Recommended Posts

Tere, tahaks teada kas selline kava on normaalne, siiamaani olen selle järgi treeninud ja tulemustega olen rahul.

Vanus: 2.5 kuud tagasi sain 15 (kohe kui sain 15, hakkasin jõusaalis käima)

Kõhulihased :alumised 2 natuke rasvas ja ülemised on kuidagi väiksed aga see geenide pärast ,vist.Löögid kaitseb taipoksi trennis suht hästi ära.

p6020006p.th.jpg

Rinnalt surumine: 70 kg

Kõhulihaste harjutusi 90 sekundiga: 56

12 minuti jooks: 2.9 Km

Lõuga tõmban : ~5

Jõusaali kava:

Alguses teen soojendust ~5 minutit.Venitan lihaseid ja tõstan väikseid raskusi.

Siin tõstan oma maksimumi rinnalt ja edasi läheb seeriatega

Alati teen 3 seeriat:

Rinnalt surun 10x 40kg

Tavalised kõhulihase harjutused: 40x

Traati tõmban istudes kõhuni: 15x 20kg

Küljelt raskuste surumine(ei tea mis täpsem nimetus oleks): 15 x 20kg

Traati tõmban istudes selja taha: 15x 20kg

Toetan jalad vastu rinnalt surumis pinki ja teen kõhulihaseid: 40x

Hantleid tõstan alt üles : 20x 8 kg (paremale käele) 20x 8kg (vasakule) siis uuesti sama aga 10x

Hantleid tõstan õlalt üles: 10x 16 kg (parema käega) 10x 16kg (vasaku käega)

Hantleid tõstan püsti olles seljalt üles, mõlema käega: 20x 8kg

Lõuatõmbamis torul ripun, panen käed sirgu ja tõstan jalgu (jalad on kõverad): 20x

Trenasööril ( rattal) sõidan 3-4 KM, pulss ~ 150 , kesmine kiirus: 27 km/h .

Ja nädal on mul selline

Esmaspäev: Jõusaal/jooksmine (või mõlemad)

Teisipäev: Taipoks

Kolmapäev: Taipoks

Neljapäev: Taipoks

Reede: Vaba/jõusaal

Laupäev: Jooksmine

Reede : Jõusaal

Ja tahaks teada milline jooksmisviis oleks kõige effektiivsem ( palun täpsemat seletust kui midagi keerulisemat on, ja jooksmis teepikkus või aeg )

Tänud ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaali jõuad Sa nädalas 2-3 korda, nii nagu ma aru sain. Sel juhul võiksid ikkagi siit lehelt 2 või 3 osalise kava vaadata. Kui juhtub, et ükski nendest kavadest ei sobi Sulle, proovi vähemalt nende põhjal endale korralik kava teha. Sinu praegune kava on natuke segamini, ei näinud ka baasharjutusi ja jalad olid Sa üldse välja jätnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaali jõuad Sa nädalas 2-3 korda, nii nagu ma aru sain. Sel juhul võiksid ikkagi siit lehelt 2 või 3 osalise kava vaadata. Kui juhtub, et ükski nendest kavadest ei sobi Sulle, proovi vähemalt nende põhjal endale korralik kava teha. Sinu praegune kava on natuke segamini, ei näinud ka baasharjutusi ja jalad olid Sa üldse välja jätnud.

Kui muidu jalgadele harjutusi teha ei viitsi/kavatse, siis vähemalt üks päev nädalas võiksid küki seeria küll teha, võtab mõnusalt jalad kangeks. Ei tasu kõike niivõrd keeruliseks ajada, et kui palju ja mis tempoga jooksmine on kõige efektiivsem. Tegemist on ikkagi jooksmisega, mitte tuumafüüsikaga. Ma jooksen 1x nädalas, kuna teistel päevadel pole aega, siis teen korraliku ringi, umbes 10-15km ja lõppu korralik venitus. Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Petri kyttis on treener . Jalgu eriti ei saa teha ka, kuna mingeid masinaid selle jaoks ei ole.Traadiga saab KUIDAGI aga muidu jalutan terve päev ringi jne.

Mingisugune jalutamine ei ole piisav jalgade trenn. Ausalt öeldes pole kuulnudki sellisest treenerist, nii et ei oska mingisugust seisukohta võtta tema treeningute kohta. Tee vähemalt kükki. Näiteks 6x6 seeria.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutreeningut on sul ilmselgelt vähe ,pealegi paljud väidavad ,et kiirus on põhiline.Harrastasin kunagi aastaid tagasi poksi ,käisin ka võistlustel ning seal selgus,et ringis ei loe kiirus vaid löögi tugevus,ringis ju piirded ees ja joosta pole kuhugile.Ning kui tahad ennast lihasmassi osas arendada vajaksid üle kolme korra jõutrenni nädalas.2korda nädalas treenib tervisesportlane,3xharrastaja,4-7x nädalas treenib inimene kes tahab kuhugile jõuda oma treeningute osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga asi on selles et füüsiline koormus läheb veits suureks, või mis?

No vaata mu nädala plaani, iga päev on mingi trenn.Või on mõtekas käia jooksmas ja jõusaalis samal päeval?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks päev nädalast tuleks ikkagi puhkuse jaoks ka jätta ,kui sul reeglina nädalavahetused vabad siis soovitaks sul pigem joosta hommikul 20-30 minutit ning siis peale õhtul kerge jõusaali,üle kolme korra nädalas joosta ei ole mõtet,kuna taipoksi trenn iseenest arendab võhma.Mis peamine vaata,et su söömine ning kui tarvitad siis erinevad lisandid oleks paigas sellise koormusega.Vastasel juhul areng ikkagi null.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga asi on selles et füüsiline koormus läheb veits suureks, või mis?

No vaata mu nädala plaani, iga päev on mingi trenn.Või on mõtekas käia jooksmas ja jõusaalis samal päeval?

5 korda nädalas nüüd küll overkill ei tohiks olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalad ei ole mul tikud :D Eriti jalgu ei treenigi kuna seal ainult üks asi millega saab sääremarju treenida, mitte midagi muud pole jalgade jaoks ,selles jõusaalis kus mina käin.

Et siis kükke teha ei saa, :P

Ja üleüldse,kui sa nõuandeid-soovitusi ei vaja,milleks siis üldse siin postitad?!

Johnnybravo'stu aga edasi, :D

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suht kummaline komme et võitlusspordiga tegelevatel inimestel oma jalgu unarusse jätta, kardetakse mingit ulmelist 'aeglaseks' jäämist ja jumal teab mida kuigi tegelikult on jalg korraliku löögi tehnika puhul üks peamisi komponente..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis kükke teha ei saa, :P

Ja üleüldse,kui sa nõuandeid-soovitusi ei vaja,milleks siis üldse siin postitad?!

Johnnybravo'stu aga edasi, :D

Ma võtan kõiki nõuandeid kuulda, ära sina selle pärast muretse :D.

Kükkide peale olen mõelnud aga õlad hakkavad kahtlaselt valutama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma võtan kõiki nõuandeid kuulda, ära sina selle pärast muretse :D.

Kükkide peale olen mõelnud aga õlad hakkavad kahtlaselt valutama

Ooot ...

Õlad hakkavad valutama ...

kükist, :P

Kuidas see on võimalik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma mõtlesin neid kükke ,kui sul on kang õlagade peal ja siis teed kükke

Ah et ei kannata kangi õlgadele võtta, :D

No asi tahab harjumist.Paari nädalaga läheb üle.

Senikaua tee väiksemate raskustega,tee hack-kükke,tee kang rinnal ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×