Jump to content
Sign in to follow this  
dirty scorpion

UFC 99

Recommended Posts

post-1289-1244791346_thumb.jpg

Fight Card:

Rich Franklin Vs. Wanderlei Silva

Cheick Kongo Vs. Cain Velasquez

Mike Swick Vs. Ben Saunders

Marcus Davis Vs. Dan Hardy

Spencer Fisher Vs. Caol Uno

Mirko Cro Cop Vs. Mostapha Al Turk

Kuidas keegi ennustab ja kellele põialt hoiab? :D

Rich Franklin vs Wanderlei Silva

Mõlemad on väga head võitlejad ja usun et tuleb väga hea fight. Tho siiski poolehoid on rohkem Wandy'le.

Cheick Kongo Vs. Cain Velasquez

2 suht head strikerit,tho Kongo on kogenum. Hoian põialt Cain Velasquez'ele sest Kongo kohe üldse ei meeldi.Tüüp on Pea kõigil oma fightidel teiste mune sihtind. Ühes intervjuus tunnistas,et fightis CroCopiga paar esimest tema arust läks vastu sisesäärt(kuid videode järgi on näha et läks kubemesse) ja siis ta sai tigedaks ja lõi meelega Mirkole kubemesse. Sama lugu Al-Turk'i fightiga,Al-Turk kogematta lõi Kongot ja õigepea peale seda Kongo lõi talle vastu. Loodan et teda kaua UFC's sellise käitumise peale ei hoita.

Mirko Filipovic vs Mostapha Al-Turk

Loodetavasti CroCop on nüüd oma vigastustest paranenud ja valmis suht habrast UFC raskekaalu divisiooni vallutama.

edited by MEE

Share this post


Link to post
Share on other sites

CRRROOOOCOOOOPPPPP!

Goddamnit, K1 aegadest saadiks üks mu lemmikuid..

Franklin vs Silva tuleb väga põnev, Franklin mulle meeldib juba Ultimate Fighter aegadest kuid usun et Silva jääb seekord peale..

Share this post


Link to post
Share on other sites

võidavad:

Wandy

Kongo

Saunders

Crocopisse enam eriti ei usu

Vaatasin eile countdown to UFC 99 ja sealt jäi mulje, et Franklin endiselt on ebakindel endas. Üllatusena tuli see, et tal on wandy vana teami kaaslane treeningpartneriks (Anderson Silva), tundub, et ka nende vahelt on must kass läbi jooksnud.

Kongo has balls, nii vähese etteteatamisega vastuvõtta matš.

Saunders on üks crazy MF :D Swick võib ka võita, aga eks see paras swinging to the fences saab olema.. kellel rohkem õnne ja tehnikat ning eeltöö tehtud see võidab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Franklin

Velasquez

Swick:)

Teaserina viskan välja selle, et KUI kõik läheb hästi, siis saab homme päeval enne showd juba väikest eestikeelset arutelu kuulata;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Franklin

Velasquez

Swick:)

Teaserina viskan välja selle, et KUI kõik läheb hästi, siis saab homme päeval enne showd juba väikest eestikeelset arutelu kuulata;)

netiraadio?

Share this post


Link to post
Share on other sites
mp3na läheb üles, laiv striimi veel plaanis ei ole.

samas miks mitte enne igat UFC-i or smt avada live stream ja arutlege seal a la Mike Goldberg + Joe Rogan. Eesti fännil oleks hea kuulata ja tagamaid teada..

IT poolest raske ka pole ja erilisi ressursse ei nõua

just a thought..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sick, sick card.

Rich Franklin vs Wanderlei

Wand on nüüd küll juba vana, kuid dana white video blogist tundus, et ta on rohkem valmis, kui kunagi varem, nii et wand by TKO.

TO MEE: jah, nad otsustasid mingi aeg peale nendevahelist fighti, et treenivad koos.

Cheick Kongo by KO

Mike Swick vs Ben

Ei teagi öelda miskit, ehk suudab Swick näidata oma super poksi =)

Davis vs Hardy, Davis by TKO

Fisher vs Uno

Fisheri fänn juba tükk aega olnud, nii, et erapooletult seda ei näe.

Crocop võtab selle Fighti loodetavasti ära. Kuigi UFC HW on niiiiiiiii õhuke. Ehk aitab seda täiendada sügisel tuleb Heaweight TUF season 10

Edited by ras-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoilers,

Harding vs Davis oli hea, Harding sai ikka korralikult esimene raund sisse aga teine raund oli kohe näha et eelis on Hardingul, eriti hea oli 2nd raundi flying knee Hardingu poolt ja Davise armbar attempt, üldiselt võis rahule jääda selle matchiga..

Uno vs Fisher - Booooring, : (

Swick vs Saunders - Saundersil on groundgames väga hea kaitse, hoidis Swicki väga hästi ei andnud talle mitte mingit võimalus esimeses raundis, teise raundis hakkas Swick aga korralikult kombineerima ja tegi väga ilusaid in-out kombinatsioone ja lõpetas ilusasti, väärt võit!

Al-Turk vs Cro Cop - Esimeses raundis oli Turk väga aktiivne, korralikult chopid ja takedown attemptid, Cro Cop oli terve esimese raundi sellises olekus nagu ootaks counter attempti, üsnagi defensive kui võib õelda.. Rahvas oli küll pöördes - "Mirko mirko" oli terve matchi ajal taustal kuulda..

Esimese raundi 2:30 - shit hit the fans, Cro Cop pani top gear tööle ja hakkas lammutama, Turk vajus maha, Cro Cop lasi Turki üles ja läks uuesti lahti, Turk vajus maha 10 sekundit hiljem, Replayst oli näha et ka väike poke silma oli.. kahju..

Kongo vs Velasquez - Esimeses raundis Velasquez sai side controlist full mounti ja full mountist sai Kongo selja kätte, choke'st ei tulnud kahjuks midagi välja ja Kongo sai üles millele järgnes kohe järgmine takedown - Velas sai jälle sidecontroli ning edasi mounti.. Põmst kontrollis täielikult ground game ja sai põmst igast poosist nii mounti kui full controli, Kongo oli juba esimese raundi lõpuminutitel omade läbi, nagu püsti sai oli Velas nagu takjas küljes ja võttis jälle maha - täielik ülejooks esimeses raundis Velasquezi poolt.. Teine raund, jälle täielik ülejooks ground games, Kongo andis koguaeg oma selja ära ja Velasquez oli 99% ajast domineerivas positsioonis.. Kogu match oli maas, 100%iline takedown protsent Velasquezelt ja ka kindel võit talle..

Silva vs Franklin - no comments..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×