Jump to content
NO PAIN NO GAIN

valgud ja trenn .

Recommended Posts

8elge palun kas on mingit vahet, kui treenida hommikul v6i 6htul ?

ja kui mul alati on trenn olnud 6htul, kuidas oleks parem oma valgud saada .

hetkel v6tan 2/3 hommiku poole, ja 1/3 peale trenni .

kuskilt olen lugenud et parem on v6ta peale trenni suurem osa p2evasest vajadusest .

mida teie soovitate ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olenev kuidas keegi on harjunud võtma. Võetakse enne ja pärast trenni, mõni võtab hommikul ja õhtul, kuigi üldiselt on peale trenni kohe valkusid vaja. Ma arvan, et sellest suhtes pole erilist vahet, millal sa seda võtad, peaasi, et peale trenni ühe võtad. Ülejäänud võid päeva peale ära jaotada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

wtf , eriti vahet ei ole kas treenid õhtu või hommiku poole, kuigi üldisemalt viidatakse ikkagi et õhtune trenn oleks etem, aga nt mulle sobib hommikune rohkem , kuna mul vähemalt rohkem energiat.

mis valgujama sa jahusid:D , võta sheiki ainult peale trenni umbes 30g valku ja asi ants

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgu tarbimine tuleb ikka terve päeva peale jaotada, see et sa hommikul tarbid suuremas koguses valku aga siis ülejäänud toidukordadel jätad valgud unarusse on väga vale lähenemine, treeniv inimene vajab ikkagi oma päevast valgunormi kõigi toidukordade peale jaotatuna, oletame et sööd 5 korda päevas ja päevane valgu norm on 180g, 180/5 = 36g valku, igast toidukorrast 36g valku ja kogumoos...

Ja hommikul / õhtul treenimine on kuidas endale meeldib, mõlemal on omad plussid miinused, üleüldse väga palju varem läbi matsutatud küsimusi on tekkinud teie poolt, kasutage otsingut ja lugege artikleid..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valku ürita saada kätte tavalisest toidust nii palju kui jaksad :D Iga toidukord on tähtis.

Kui õhtul treenida, siis hommikul võib kõht mõnikord super tühi olla ning unise peaga on suht tüütu süüa teha :) Kui hommikul treenida, siis päeva lõpus tuleb parem uni. - Mina näen vahet nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
8elge palun kas on mingit vahet, kui treenida hommikul v6i 6htul ?

ja kui mul alati on trenn olnud 6htul, kuidas oleks parem oma valgud saada .

hetkel v6tan 2/3 hommiku poole, ja 1/3 peale trenni .

kuskilt olen lugenud et parem on v6ta peale trenni suurem osa p2evasest vajadusest .

mida teie soovitate ?

tava toitumine korda maksimaalselt valgurikkad tugevad toidud midavähem pahna sööd seda parem

ära mõtle millal ja palju süüa võid söö söö ja veelkord söö kui tahad kasvada ja tugevaks saada

alati kohe peale trenni kiiresti imenduv valgu zheik umbes 40g valku ja 50g süsivesikuid raudselt see on tegelt kuritegu organismi vastu kui ei võta eriti kui teed tihti ja tugevalt trenni

kui tahad võid võtta hommikul, lõunal enne trenni kiiresti imendua valgu zheigi

ja enne magama minekut aeglasti imenduva valgu zeigi nn. ööproteiini

ega see paha ei tee kui nii tarbida aga kas on mõtet oleneb mis on su eesmärk

trenn hommikul, õhtul või lõunal vahet pole nii kuidas harjund ja omale meeldib peaasi et umbes tund enne trenni korralikult alati sööd ja kindlasti kohe peale trenni süsivesiku valgu zheik ning tunni paari pärast tugev söök....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tava toitumine korda maksimaalselt valgurikkad tugevad toidud midavähem pahna sööd seda parem

ära mõtle millal ja palju süüa võid söö söö ja veelkord söö kui tahad kasvada ja tugevaks saada

alati kohe peale trenni kiiresti imenduv valgu zheik umbes 40g valku ja 50g süsivesikuid raudselt see on tegelt kuritegu organismi vastu kui ei võta eriti kui teed tihti ja tugevalt trenni

kui tahad võid võtta hommikul, lõunal enne trenni kiiresti imendua valgu zheigi

ja enne magama minekut aeglasti imenduva valgu zeigi nn. ööproteiini

ega see paha ei tee kui nii tarbida aga kas on mõtet oleneb mis on su eesmärk

trenn hommikul, õhtul või lõunal vahet pole nii kuidas harjund ja omale meeldib peaasi et umbes tund enne trenni korralikult alati sööd ja kindlasti kohe peale trenni süsivesiku valgu zheik ning tunni paari pärast tugev söök....

ei tarbi valgusheike..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korralik valgu + süsivesikute rohke toit peale trenni, kui ei tarbi..piim jms.. värk, taimsed, loomsed rasvad (kasulikke rasvu)

peale trenni ainult kiirest imenduvaid toite piima ei soovita aeglustab oluliselt toitainete imendumist

piim hea valk aga mitte kohe peale trenni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale trenni ainult kiirest imenduvaid toite piima ei soovita aeglustab oluliselt toitainete imendumist

piim hea valk aga mitte kohe peale trenni

Tõsi, seda ma unustasin.. Korralik toit siis keskmiselt 60-90 minuti pärast, peale trenni.. Esialgu, kiiresti imenduvad valgud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsi, seda ma unustasin.. Korralik toit siis keskmiselt 60-90 minuti pärast, peale trenni.. Esialgu, kiiresti imenduvad valgud..

ja ka kindlasti süsivesikud 40g valku 50g süsivesikuid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult muidu söön valgupulbrit 100g ja süsikad 50g. Vägagi normaalne, kuid ei jätaks ka seda ütlemata, et pakendi peal on, et peaks võtma 240g peale trenni, aga see on sulaselge raiskamine minujaoks.. ning ma olen seda suht kaua ka söönud. Esimese pakendi sõin nii nagu kirjas oli, aga ei olnud küll midagi aru saada, et juurde tuli, ei kaalus, ega peeglis. Nüüd kui söön seda poole vähem + süsiveikupulbriga on hoopis teine asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina isiklikult muidu söön valgupulbrit 100g ja süsikad 50g. Vägagi normaalne, kuid ei jätaks ka seda ütlemata, et pakendi peal on, et peaks võtma 240g peale trenni, aga see on sulaselge raiskamine minujaoks.. ning ma olen seda suht kaua ka söönud. Esimese pakendi sõin nii nagu kirjas oli, aga ei olnud küll midagi aru saada, et juurde tuli, ei kaalus, ega peeglis. Nüüd kui söön seda poole vähem + süsiveikupulbriga on hoopis teine asi.

Sa võtad massilisajat, mitte puhast valku? Massilisajas peaks ju süsikaid piisavalt olema, sa paned veel süsikaid juurde?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa võtad massilisajat, mitte puhast valku? Massilisajas peaks ju süsikaid piisavalt olema, sa paned veel süsikaid juurde?

Panen juurde jah, soovitati, ja on ka minu arust parem.

Muudetud kasutaja taliindrek poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma s88n kohe peale trenni ja yks klaas piima k6rvale .

ja millised need kiiresti imenduvad valgud siis ka oleksid ?

enne trenni on hea piima juua

piim kohe peale trenni kohe kindlasti unusta ära

piim aeglasti imenduv

peale trenni võid võtta näiteks 40g vadakuvalku ja panaan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
enne trenni on hea piima juua

piim kohe peale trenni kohe kindlasti unusta ära

piim aeglasti imenduv

peale trenni võid võtta näiteks 40g vadakuvalku ja panaan

Ikka ja jälle tekib küsimus, kuidas küll meie isad suureks said, neil ei olnud ju VADAKUT! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×