Jump to content
taliindrek

Puude lõhkumine

Recommended Posts

Ma arvan, et ka selja ülemisele osale. Kuid märkimisväärset lihaskasvu ei maksa vast oodata sellest tegevusest. Sitkust ja vastupidavust tuleb küll kui hoolega raiuda.. :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et ka selja ülemisele osale. Kuid märkimisväärset lihaskasvu ei maksa vast oodata sellest tegevusest. Sitkust ja vastupidavust tuleb küll kui hoolega raiuda.. :))

Pole arvanudki, et lihaskasv seal ulme taga peaks olema, kuid mingil määral kindlasti! Seda ma tegelikult küsisin niisama enda teadmisi kontrollides ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas siis mõista seda, et mehed kes mitukümmend aastat tagasi puuraiduritena töötasid olid ilmatusuured. Mul on mustvalge pilt kus vanaisa on mingi metsamehega koos kes võis olla oma 2 meetrit pikk ja 130-140kg. Ja ta oli konkreetselt lihastes. Käsivarred tekitasid õudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et ka selja ülemisele osale. Kuid märkimisväärset lihaskasvu ei maksa vast oodata sellest tegevusest. Sitkust ja vastupidavust tuleb küll kui hoolega raiuda.. :D)

Kui mitte lihaskasvu, aga jõudu andis see küll, kui sellise asjaga väga kaua tegeleti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rocky peksis veiseliha kah ju :), ja jõi toorest muna ning tegi veel palju imeasju :D

Toore muna joomine on nüüd küll kõva imeasi! :D

Tegelikult on puude raiumine väga kasulik tegevus. Hõlmab väga mitmeid lihaseid ja annab juurde ka palju jõudu, eriti kui on suur kirves. Lihaskasvu poolest, kui keegi just puuraidurina ei tööta, siis tõesti korra nädalas raiumise pealt pole lihaskasvu oodata. Üldiselt puude lõhkumine on mul üks nendest "aiatöödest", mida ma naudinguga teen, eriti kui veel ilus ilm ja päike ka väljas. Mis siis viga päevitada ja jõudu teha! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toore muna joomine on nüüd küll kõva imeasi! :D

Tegelikult on puude raiumine väga kasulik tegevus. Hõlmab väga mitmeid lihaseid ja annab juurde ka palju jõudu, eriti kui on suur kirves. Lihaskasvu poolest, kui keegi just puuraidurina ei tööta, siis tõesti korra nädalas raiumise pealt pole lihaskasvu oodata. Üldiselt puude lõhkumine on mul üks nendest "aiatöödest", mida ma naudinguga teen, eriti kui veel ilus ilm ja päike ka väljas. Mis siis viga päevitada ja jõudu teha! :)

Mina päiksega just eriti seda tööd ei harrasta. Pigem õhtupoolikul, kuna päike põletab mind konkreetselt ära, millest on suur piin ka magama :) Aga meeldiv töö tõesti, kuigi nooremast peast veel, ei tahtnud seda kohe mitte teha, aga nüüd kui võiks, saavad puud jõle kiiresti otsa. Vähemalt naabrimees on, kes sellel alal tööd pakub ja ka korralikult maksab selle eest ;):D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kas on mul õigus, et puude lõhkumine on kui trenn randmetele, käsivarrele ning mingil määral ka alaseljale?! :)

Eriliselt kõva trenn see ei ole. Ja töö tulemuse jaoks loeb tehnika rohkem kui jõud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma justkui mäletaks, et kõhulihased said ka oma

eriti kui korralike jändrikega tegeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kas on mul õigus, et puude lõhkumine on kui trenn randmetele, käsivarrele ning mingil määral ka alaseljale?! :D

Peaaegu kõik lihased saavad koormuse - osad rohkem, osad vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb välja, et vist tõepoolest kogu keha saab vatti lõppkokkuvõttes :D. Ja kuna eestis metsa on piisavalt, isis hakakem kõik nüüd jõusaali asemel puid raiduma :)

Ja kui satud võõra maa peale puid lõhkuma, saad lisaks ülakehale lõpuks ka jalgadele koormust anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×