Jump to content
Tener

Otsin suveks tööd.

Recommended Posts

Alustaks sellest, et ma ei teagi kas siia tohib selliseid teemasid teha... Aga ma teen ikkagi :)

Nii:

Tere.

Olen 18 aastane noormees kes tahaks suveks kuhugi tööd.

Õpin IT-d ja lõpetan kohe 1. kursuse.

Oskan arvuteid komplekteerida, tarkvara installida ja testida.

Lisaks oskan keskmisest inimesest rohkem kasutada MS Wordi, Powerpointi ja Excelit.

Veel oskan natuke CSS'i ja HTML'i kodeerida.

Ära ei ütleks ka füüsilisest tööst. Suuri raskusi tõsta pole mingi probleem.

Kõige parem oleks kui oleks tööd pakkuda Raplamaal.

Eelnevad töökogemused: Üldehitusel abiline, trimmeriga olen niitnud, ripplae plaate paigaldanud ja veel muid asju.

Uue ameti õpiks selgeks kiiresti... ;)

Vastata kas siia või siis maili peale: tener.ilistom@mail.ee

Muudetud kasutaja Tener poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle võib ka pakkuda midagi. Pärnu kandis. ( Hea tasu korral kasvõi Venemaal :))

Vanust hetkel 16, kuid kuu pärast juba 17. Sügisest siis 11. klass gümnaasiumis.

Sobib füüsiline töö (2a jõusaali staaži hetkel ;)), mitmed suved töötanud ehitusel abitöölisena. Olen kätt proovinud ka labidaoperaatorina. Olemas võsalõikur (trimmer) ning seegi päris käpas - võin kellegi metsa kasvanud hoovid korda teha. Eelmine suvi sai maasikaid korjatud ja väga halvad mälestused sellega, nii et midagi marjadega seotut ärge pakkuge palun. Samuti kogemusi kuvaldaga, seinte jms. lõhkumine pole probleem. Ka värvitöö on käpas, eelmine suvi sai ühe maakleri suvila värvitud.

Keskmisest inimesest oskan paremini kasutada Winampit ja windows live messengeri, kuigi nendega pole vist midagi peale hakata. Sobivad põhimõtteliselt kõik füüsilised tööd, olen kiire õppima. :(

Vaevalt siit midagi leiab, aga igavusest väikese teksti kirjutasin.

Muudetud kasutaja ztex poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis minu kord!

Olen 17. a. noormees otsin tööd võrumaal.

Sobib ehitusviimistlus, asi käpas!

Ära ei ütle ka teistest töödest, hädasti autokoolijaoks raha teenida.

Meeldib tõsta raskeid asju, ära ei ütle ka heina tegemisest, juhul kui järv või tiik ligidal!

Meeldib sport, heas vaimses ja füüsilises vormis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on vaja juuli kaheks viimaseks nädalaks abilist rolli "tarkvara testija".

Isik teeb 2 nädalat järjest oma kodus ettekirjutatud tsenaariumeid läbi ühe programmiga, annab teada kui mõni test vea andis, ja nii ca 14 päeva, igapäev 2-3h.

Selle eest annaks tasuks õlleraha, 500 krooni.

Testija peab olema minimaalselt 18a vana ja omama veidi üle keskmise liht-arvuti-kasutaja teadmisi, ala, nagu nimetati, oleks suurepärane kui oskab lihtsat veebilehekest teha HTML-iga, siis sedalaadi mingi lihtne it-oskus annab juba piisava sobivuse.

Selle jaoks tuleb kontakti võtta sel ajal minuga, ca pooleteist kuu pärast, kui huvi on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei taha tööd, aga sooviks teada, kas Pärnu kandis keegi Ducati tsiklile diagnostikat jms tööd teeb? Seni ei ole leidnud, ainult on Tallinnas.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on vaja juuli kaheks viimaseks nädalaks abilist rolli "tarkvara testija".

Isik teeb 2 nädalat järjest oma kodus ettekirjutatud tsenaariumeid läbi ühe programmiga, annab teada kui mõni test vea andis, ja nii ca 14 päeva, igapäev 2-3h.

Selle eest annaks tasuks õlleraha, 500 krooni.

Testija peab olema minimaalselt 18a vana ja omama veidi üle keskmise liht-arvuti-kasutaja teadmisi, ala, nagu nimetati, oleks suurepärane kui oskab lihtsat veebilehekest teha HTML-iga, siis sedalaadi mingi lihtne it-oskus annab juba piisava sobivuse.

Selle jaoks tuleb kontakti võtta sel ajal minuga, ca pooleteist kuu pärast, kui huvi on.

nagu saan aru siis viisada krooni on kahe kolme tunnitöö hind? Räägi tööst nats lähemalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellisel juhul tuleb töö tunnihinnaks kuskil 11 eeki/h. Suht masendav ju:D

Kui keegi on sellise palga eest nõus tööd tegema, siis mul on igasugust tööd ikka palju palju pakkuda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Upitan natuke teemat.

Nüüdseks olen juba 19 ja lõpetanud kaks IT kursust. :D

Endiselt olen heas vormis ja otsiks tööd kas ehituse, haljastuse, muu sarnase või siis mingi arvutialase koha peale.

Soovitavalt Raplamaal või Tallinnas.

Kui on kellelgi ehituse või kuhugi töö peale vaja rohkem inimesi, siis sooviks tööd ka mu sõber, kes on samuti lõpetanud minuga samad klassid ja on füüsilise töö jaoks ka valmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×