Jump to content
NO PAIN NO GAIN

Naturalistid SIIA .

Recommended Posts

Ma ei treeni massi juba pikemat aega. Kordused on 5...8 vahemikus. Praegu on üldsuundumus ainult venivuse ning üldise liikuvuse ja koordinatsiooni arendamine. Üritan enda lõbuks inim-lipu nimelist harjutust ära teha :), vahepeal oli eesmärgiks ühe käega lõuatõmbe ära tegemine. Kui rääkida suutlikusest, siis lamades surumise rekord on mul 150kg. Üle 130 surun sõltumata vormist :). Jõutõmmet proovisin miski aasta tagasi oli 195kg (ei treeni seda absoluutselt). Kükke ei ole maksimumi proovinud, kuid 145 on suurim raskus mida olen proovinud, 10 x 125kg on n.ö isklik rekord. Kükkin 110kg põhjani küki 7..8 korda ära. Kunagi tõmbasin endal selja ära, seepärast vältisin pikemat aega alakeha koormamist. Mõned aastad tagasi sain alles teada, et kui puusad, hüppeliigesed ja selg venivad piisavalt ning selgroo süvalihased on heas vormis, siis ei ole ära tõmmatud selg probleemiks.

noh kui sul on sellised n2itajad siis pole hullu . :)

m6ned arendavad massi, m6ned j6udu . :)

ma ise m6tlesin et kui ma saan j2tkata j6usaaliga siis kunagi hiljem hakkan j6ut6stmisega tegelema . :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noh kui sul on sellised n2itajad siis pole hullu . :)

m6ned arendavad massi, m6ned j6udu . :)

ma ise m6tlesin et kui ma saan j2tkata j6usaaliga siis kunagi hiljem hakkan j6ut6stmisega tegelema . :)

Panin praegu mobiiliga tehtud pildi juurde, õiget kaamerat ple hetkel kodus. Mul üldiselt selline probleem: kitsad õlad ja laiad puusad annavad kokku ägeda illusiooni, nagu oleks tegemist kõhna poisiga. See viimane pilt annab natuke adekvaatsemad pildi kehaehitusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt pole paha . :)

aga et saada laiemaks on vaja treenida lailihaseid ja ymarlihaseid ning ka 6lgu .

kui laiem oleks, siis v6iks 8elda et sa oleksid kindlasti midagi saavutanud, aga see on minu arvamus .

isiklikult mina teen selga 2x n2dalas ja yldine eesm2rk oleks saada v2ga laiaks .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii,et ilma kreatiinita sa ei saavuta kohe kindlasti seda taset mis sa saavutaksid kreatiiniga.Oleneb loomulikult mis tase sind rahuldab

Muudetud kasutaja explode poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma treenin selga ning õlgu päris palju. Just selja laiuse pärast. See esimene pilt on kaugel sellest mis praegu selg tglt mul on. Kui ise vaatan terva silmaga, siis üldse olen natuke suuremaks kasvanud selle 1,5 aastaga, mis nende kahe pildi vahel on :). Viimase aasta trend on selg rinnalihastega proportsiooni saada. Inim-lipu harjutuseni tahangi pooleldi jõuda puhtalt see pärast, et nii võimsa harjutuse saaks selja treeningu kavasse lisada + s.o konkreetne eesmärk milleni pürgimiseks sunnin ennast selga pidevalt treenima.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×