Jump to content
jokk

Uuring: suur lihasmass nõrgendab immuunsüsteemi

Recommended Posts

Seal samas oli kuskil uuring, et pikk peenis tähendas lühemat mälu ja madalamat IQ-d.

Tehke omad järeldused.

khm.... neegrite keskmine iq on 85 arenenud riikides, valgetel 100 kanti ja hiinlastel 105vist... nii et ilmselt see väga mööda ei olegi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
khm.... neegrite keskmine iq on 85 arenenud riikides, valgetel 100 kanti ja hiinlastel 105vist... nii et ilmselt see väga mööda ei olegi...

No mis jutt see nüüd on siis ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mis jutt see nüüd on siis ..

Noh Tank rääkis uuringust mis rääkis, et peenise suurus on suhtkoht pöördvõrdeline iq-ga.

Uuringute järgi on neegritel keskmine iq 85, valgetel 100 ja pilukatel 105 vist. Ja müüdid on nende kehaosade kohta ka samas järjekorras.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh Tank rääkis uuringust mis rääkis, et peenise suurus on suhtkoht pöördvõrdeline iq-ga.

Uuringute järgi on neegritel keskmine iq 85, valgetel 100 ja pilukatel 105 vist. Ja müüdid on nende kehaosade kohta ka samas järjekorras.....

Et siis pilukatel on see kehaosa suurem kui neegritel ja valgetel? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks jääb ebaselgeks, kui palju on suur?

Ise kipun arvama,et "tavatreenijal" küll midagi ei juhtu.

Omal kogemused pigem vastupidised, viimase aasta jooksu pole isegi köha olnud + peres olnud viirused on ainult minust kaarega mööda läinud :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordne väide neilt, kes ei viitsi oma keha treenida. Rahvas ärge jumalaeest trenni tehke. Jääte haigeks, sport tapab ja ma ei tea mida veel.

Ma võin sama asja väita ju ükskõik mille kohta. Näitejs, et ärge lugege raamatuid. Uuringud on näitanud, et kes palju loeb sellel esineb kõõrdsilmsus või ma ei tea mida keegi välja mõtleb.

Ainult laiskus oma kehaga midagi ette võtta paneb sellist jama kirjutama.

Eriti tõestab seda see lause artiklist

"«Evolutsioonilises mõttes on edukamad need mehed, kelle lihasmass ei ole väga võimas,» selgitas uurija."

Muudetud kasutaja L6viLeo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis jah, sekundeerin eelmist vastajat, ega tugitoolis lamajad paksud on küll tervemad suurtest...ajuvaba..

ärge viige asja äärmusteni. seal on mõeldud keskmist inimest, mitte äärmiselt paksu vms..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaat meil oli siin eetris selline saade kus mingi välismaalane otsis endale naist Eestist. Mingi Roberto oli seal vist peaosas. Ma ise seda küll ei vaatand, aga mul õde oli selle saate suur vaataja ja mööda minnes kuulsin selle Roberto suust umbes sellist juttu:

"Eesti mehed on ikka lollid, nad tahavad olla suured ja tugevad ja arvavavad, et see on mehelik, Itaalias naerdaks nad välja"

Jälle jutt selliselt kes üritab oma vormistväljas keha välja vabandada B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kommentaare kah natuke igavusest.

Selline väide siis

to usa : Sa oled päris idioot või? Said sa üldse pealkirjast/sisust aru? SUUR lihasmass, mitte niisama lihasmass. Las ma seletan sulle poolearulisele lahti: see tähendab seda, et lihasmassi on liiga palju, suur lihasmass ei = jõud, kiirus, misiganes, vastupidi, nende lihased, kes enndast pumpavad, on nii õrnad ja aeglased kui annab olla. Närvi ajab mustaks juba, kui sinusuguseid ajuvärdjaid vaadata.

Minu meelest on kommentaari autor idioot ja poolearuline :P

Ja kahjuks arvavad paljud, et kes tegeleb kulturismiga, et see on täiesti jõuetu vend B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin kommentaare kah natuke igavusest.

Selline väide siis

to usa : Sa oled päris idioot või? Said sa üldse pealkirjast/sisust aru? SUUR lihasmass, mitte niisama lihasmass. Las ma seletan sulle poolearulisele lahti: see tähendab seda, et lihasmassi on liiga palju, suur lihasmass ei = jõud, kiirus, misiganes, vastupidi, nende lihased, kes enndast pumpavad, on nii õrnad ja aeglased kui annab olla. Närvi ajab mustaks juba, kui sinusuguseid ajuvärdjaid vaadata.

Minu meelest on kommentaari autor idioot ja poolearuline ;)

Ja kahjuks arvavad paljud, et kes tegeleb kulturismiga, et see on täiesti jõuetu vend B)

Las need tavainimesed ole lollid edasi kes nii arvavad :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin kommentaare kah natuke igavusest.

Selline väide siis

to usa : suur lihasmass ei = jõud, kiirus, misiganes, vastupidi, nende lihased, kes enndast pumpavad, on nii õrnad ja aeglased kui annab olla

Mulle meenus selle väite peale Ronnie Coleman, kes on nii õrn ja aeglane kui annab olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajakirjad/lehed imevad ilmselt pastaksst välja "uuringuid", et oleks millest kirjutada. Mida aeg edasi, seda hullemad/ajuvabamad artiklid tulevad ..iga asja söömine tekitab vähki ..natuke hiljem artikkel, kuidas seesama asi hirmus kasulik ja vajalik. Neil teadlastel/autoritel endal koljuluu vahel rohkem ajukasvajat kui aju! Bullshit B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×