Jump to content
Bonsuna

MEES or NAINE?

Recommended Posts

Eriti matsod on saekaatri mehed kes on näpu ära lasnud.

Olen näinud ka tädisid kellel on jämedam ranne ja jämedam õlavars kui Kalmusel näiteks.

Näiteks Tartus Lõunakeskuse toidupoes on nais-kassapidaja kellel on suured mustad vuntsid.

nujah... Kalmusel ju suuri musti vuntse pole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eriti matsod on saekaatri mehed kes on näpu ära lasnud.

Olen näinud ka tädisid kellel on jämedam ranne ja jämedam õlavars kui Kalmusel näiteks.

Näiteks Tartus Lõunakeskuse toidupoes on nais-kassapidaja kellel on suured mustad vuntsid.

Maailmas on kindlasti naisi kelle õlavars on sama koostisega mis minul ja sama või isegi jämedam. Sellised jämedad aga keda sina näinud oled TANK, on heal juhul peekoni sarnased.

Vuntse mul tõesti pole, habe ka ei kasva, kogu staff nende kasvuks on alati läinud lihaste jaoks. Sellejärgi võttes jälle suht mannetu macho aga ma rahul. Parem lihaseline inimgorilla, kui et kiilakas ja karvase seljaga paks vanamees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maailmas on kindlasti naisi kelle õlavars on sama koostisega mis minul ja sama või isegi jämedam. Sellised jämedad aga keda sina näinud oled TANK, on heal juhul peekoni sarnased.

Vuntse mul tõesti pole, habe ka ei kasva, kogu staff nende kasvuks on alati läinud lihaste jaoks. Sellejärgi võttes jälle suht mannetu macho aga ma rahul. Parem lihaseline inimgorilla, kui et kiilakas ja karvase seljaga paks vanamees.

Kisud tyli?

Eks seda ole hiljem n2ha, milline vanamees sinust saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maailmas on kindlasti naisi kelle õlavars on sama koostisega mis minul ja sama või isegi jämedam. Sellised jämedad aga keda sina näinud oled TANK, on heal juhul peekoni sarnased.

No seda küll ;)

mis ma tahtsin öelda, et alati mõõtude järgi ei saa otsustada, kas tegu on mehe või naisega.

PS. Tuled homme meie juurde trenni ka?

Vaatad oma silmaga üle, kas mu peenikeste jalgadega tehtud viletsad kükid kõlbavad ka kuhugi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No seda küll :(

mis ma tahtsin öelda, et alati mõõtude järgi ei saa otsustada, kas tegu on mehe või naisega.

PS. Tuled homme meie juurde trenni ka?

Vaatad oma silmaga üle, kas mu peenikeste jalgadega tehtud viletsad kükid kõlbavad ka kuhugi :)

Vaevalt, et nad sul peenikesed on aga teatud mõõtude järgi võib üsna kindlalt öelda kas kas on m või m. Teeme homme trenni jah. ;)

Ailele: ma ei kisu kunagi tüli, olen rahu ise. Vähemalt ei alusta mina kunagi. Kui aga miski sääsk ikka aastaid närvidele käib siis hakkab metsas puid langema. ;) Või kus iganes ma satun olema. :D

Oooopaaaa. Ma ma alles nüüd mõistan miks sa selle tüli kohta küsisid. AUSÕNA AILE, MA EI MÕELNUD SEDA NII. Ma nii taktitundetu enamasti ei ole. Selleks peaks mulle ikka väga haiget tegema enne.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt, et nad sul peenikesed on aga teatud mõõtude järgi võib üsna kindlalt öelda kas kas on m või m. Teeme homme trenni jah. :)

Ailele: ma ei kisu kunagi tüli, olen rahu ise. Vähemalt ei alusta mina kunagi. Kui aga miski sääsk ikka aastaid närvidele käib siis hakkab metsas puid langema. ;) Või kus iganes ma satun olema. :(

Oooopaaaa. Ma ma alles nüüd mõistan miks sa selle tüli kohta küsisid. AUSÕNA AILE, MA EI MÕELNUD SEDA NII. Ma nii taktitundetu enamasti ei ole. Selleks peaks mulle ikka väga haiget tegema enne.

Ei ole hullu!

Kui seal poleks seda karvast selga olnud, siis polekski haakunud. Meheraasul endal oma karvasusega eriti naljakaid lugusid juhtunud ei ole...

Kuid tema isa k6ndis kord rannas ja yks v2ike laps hyydis:"Ema! Vaata, Karu!

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole hullu!

Kui seal poleks seda karvast selga olnud, siis polekski haakunud. Meheraasul endal oma karvasusega eriti naljakaid lugusid juhtunud ei ole...

Kuid tema isa k6ndis kord rannas ja yks v2ike laps hyydis:"Ema! Vaata, Karu!

:) Lapsesuu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×